Chirurg Dziecięcy Gdańsk

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
80-215 Gdańsk

Dr Leszek Komasara operował syna w dniu 11.11.2012.
Polecam dra Komasare. Jest oddany swojej pracy, jest profesjonalny i odpowiedzialny. Posiada wieloletnie doświadczenie. Przekazał mi szczegółowe postępowanie, gdy syn się wybudził po zabiegu oraz następnego dnia telefonicznie.
Syn był operowany w Swissmedzie na Morenie. Pani anestezjolog po zabiegu otaczała syna dobrym słowem i profesjonalną opieką.
Wiem, że jeśli coś byłoby nie tak doktor natychmiast zwróciłby na to uwagę.
Dzięki ...

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
80-215 Gdańsk

Panu Doktorowi zaufałam jako dziecko. Jego wiedza i doświadczenie spowodowały, że moje długotrwałe leczenie przyniosło efekt. Teraz dzięki temu, może z całym zaufaniem powierzyć w ręce Doktora Daukszy zdrowie mojego dziecka.
Opinia dodana przez: Ania

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Lekarz chirurg na pewno znajacy sie na swojej pracy, godny polecenia w przypadku choroby hirszprunga. Doktor ma specyficzne podejscie do pacjenta i rodzicow ale z czasem da sie lubic ;) polecamy
Opinia dodana przez: Tomasz

NZOZ Poradnia Specjalistyczna "REMED+LECTUS"
ulica Wałowa 27
80-858 Gdańsk

Okropny lekarz. Nie slucha co sie do niej mówi. Widać szkolenie w PRL gdzie lekarz to pan i władca zostało u tej pani. Jak sie zafiksuje na jednej opinii to nie slucha co sie do niej mówi. Aha i najwazniejsze wywiad zostal zebrany przez super lekarza dr Tomasza Górskiego juz po wypisaniu z Gdanska. Jesli nie daj Bóg tam kiedyś trafić to.wypisujemy na własne zyczenie..
Opinia dodana przez: Ewelina

ul. Kazimierza Tetmajera 3
80-313 Gdańsk

Miałam skierowanie ze szpitala na zmianę opatrunku po oparzeniu. Poszłam do tej pani z zapytaniem czy mnie przyjmie. W odpowiedzi dostałam " proszę mi nie przeszkadzać, nie jest pani zarejestrowana, proszę wyjść ". Na próby moich wyjaśnień, że mam skierowanie, że tylko ma zobaczyć czy się dobrze goi uzyskałam " To nie mój problem, proszę sobie radzić i jechać gdzieś indziej" . Niestety nie mogłam być zarejestrowana bo skąd mogłam ...
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Romuald Rogoń

Pediatra, Chirurg dziecięcy

ul. Aleksandra Puszkina 4/1
80-233 Gdańsk

Ratownictwo medyczne
Elizy Orzeszkowej 1
80-208 Gdańsk

NZOZ Poradnia Specjalistyczna "REMED+LECTUS"
ulica Wałowa 27
80-858 Gdańsk