Filtruj terminy

Chirurg Dziecięcy Góra

dr n. med. Marek Rawski

Teatralna 1 / 106
Jelenia Góra

Najgorszy z możliwych lekarzy. Odmówił pomocy mojemu dziecku wyzywając przy tym mnie i męża. Nawet nie obejrzał dziecka. Chamski i prymitywny. Te tytuły to niech w buty sobie wsadzi.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Czesław Straczyński

Szczawno - Jedlina Nr 1
ulica Ratuszowa 1
58-310 Szczawno-Zdrój

Dwukrotnie miała przyjemność spotkać Pana Doktora w związku ze stulejka syna oraz z koniecznością wykonania usg jamy brzusznej. Pan Doktor doskonale nam wyjaśnił w czym leży problem, był bardzo delikatny i taktowny. Doktor przepisał lek po którym nieprawidłowość ustąpiła. Kolejna wizyta dotyczyła usg jamy brzusznej, Pan Doktor wykonał bardzo dokładnie badanie i mimo długiej kolejki pacjentów, poświecił dziecku tyle czasu ile było potrzeba by diagnoza była prawidłowa. Jestem szczerze wdzięczna, ...

lekarz Piotr Siekanowicz

Przychodnie Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej
ulica Ogińskiego 6
58-506 Jelenia Góra

Idealne podejście do małego pacjenta, już od drzwi wita malucha niesamowicie ciekawym podejściem, spokojny, duża wiedza medyczna, powoli i trafnie stawia diagnozę, bez nadmiernego pośpiechu, poświecą tyle czasu ile trzeba, wytłumaczy rodzicom jak na dłoni, prostym i zrozumiałym językiem. Bardzo dobry lekarz, fachowiec i do tego człowiek, miły, rozmowny, dostępny. To bardzo ważne, gdy leczysz dziecko, małe dziecko.
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Magdalena Mader

Ortopeda, Chirurg dziecięcy

ulica Korczaka 1d/49
58-400 Kamienna Góra

Super specjalista. Zawsze otwarta i gotowa pomóc. Zostałem fachowo zdiagnozowany a następnie przeprowadzony skutecznie operację rewizyjną biodra w Czadrowie [po której czuję się świetnie. Dziękuję i polecam Panią doktor
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Konrad Rysiakiewicz

Przychodnie Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej
ulica Ogińskiego 6
58-506 Jelenia Góra

Totalna ignorancja - zero zainteresowania pacjentem, agresywne podejście, lekarz niegodny polecenia

lekarz Beata Grodzińska

Spacerowa 10