Filtruj terminy

Chirurg stomatolog

gabinet prywatny
Boczna 1 / 1
58-530 Kowary

Faktycznie jest najlepszym stomatologiem jakiego znam.Poleca wszystkim gorąco.Poprawia po wielu partaczach z okolicy.

lekarz Krzysztof Mildner

58-530 Kowary

Pan Doktor, no cóż od czego zacząć... Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, indywidualne podejście do pacjenta, dobrze dobrane leczenie, szczegółowe odpowiedzi na pytania dotyczące leczenia itp, itd.... A oprócz tego pomocny o każdej porze, w każdej sprawie można się zwrócić do Pana Doktora, a On nigdy nie odmawia. Potrafi poprawić humor i stworzyć poczucie bezpieczeństwa. Dziękuję...
Opinia dodana przez: Malwina

lekarz Maciej Dworski

58-530 Kowary

Lekarz dokładny, cierpliwy, z poczuciem humoru mimo miliona pacjentów, rana zagoiła się bezproblemowo. Polecam.

lekarz Paweł Winiarski

Chirurg ogólny, Lekarz rodzinny

Szkolna 13/20
58-530 Kowary

Zmieniłam przychodnie i lekarza polecono mi pana PWiniarskiego miałam dwie wizyty Jestem po przebytym zawale potrzebuje jeszcze opieki kardiologicznej i innej Cieszę się ze trafiłam właśnie do p doktora Jest kompetentny wyrozumialy i sympatyczny czego teraz bardzo potrzebuje Polecam innym

lekarz Witold Hołdys

Gabinet Lekarski
ul. Krokusowa 9
Kowary

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora pomógł mi już kolejny raz serdecznie polecam .Jest bardzo dobry w wieku chorobach.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Wojciech Woźny

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

58-530 Kowary

Pierwszy kontakt z lekarzem tej specjalizacji, nie wyobrażam sobie innego lekarza. Bardzo życzliwy, profesjonalne podejście do pacjenta, uśmiechnięty, na każde pytanie odpowie. Emanuje z pana doktora pozytywne nastawienie co udziela się pacjentowi. Polecam!!!🙂🙂🏆🏆
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Wacław Warzecha

Jeleniogórska 26 A
58-530 Kowary

super lekarz i człowiek pomógł mi jak nikt inny wytłumaczył cały problem choroby i dostałem scisłe zastosowania do leczenia
Opinia dodana przez: adam

Hanna Misiewicz-Murzyn

Chirurg stomatolog

1 Maja 25 /
Kowary

Pani doktor może nie dysponuje najnowocześniejszym sprzętem, ale na pewno fachową i kompetentną pomocą w zakresie uzębienia. Można się "dogadać" co do znieczulenia itp. Polecam wszystkim, którzy w Kowarach lub okolicy chcieliby naprawić swoją jamę ustną :)

lekarz Piotr Kwiatuszewski

Chirurg dziecięcy