Chirurg Dziecięcy Wrocław

dr hab. n. med. Dariusz Patkowski

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Klinika Chirurgii i Urologii Dziecięcej

50-369 Wrocław

Byłam dziś u tego lekarza... oczekiwałam dobra bo jest tyle dobry opinia o niego. Niestety dobra doświadzcenie nie miałam. Tak ZLE mi traktował, może przez to że jestem obcokrajowcem. Jestem z kanady i nigdy nie w życiu się spotkałam taki chamstwo u lekarza. Byłam w klinice Chirurgii i Urologii Dziecięcej i czekaliśmy 2 godziny z małym synem aby mi powiedzieć żę nic nie może dla nas zrobić - że jest ...
Opinia dodana przez: krysia

lek. stom. Monika Banaszek-Rola

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

M-Dent Centrum Stomatologiczne
ul. Pestalozziego 9
50-325 Wrocław

wizyta już od 100
Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta dorosłego i dzieci, również dziecka niepełnosprawnego. Pani doktor cierpliwa, sympatyczna i empatyczna, wizyta na najwyższym poziomie. Polecam.
Opinia dodana przez: Alina

prof. dr hab. Maciej Bagłaj

Urolog dziecięcy, Chirurg onkolog

Widok 8
50-052 Wrocław

Najlepszy pod słońcem. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie . Interesuje się każdym pacjentem z osobna . Nie traktuje olewajaco , lekarz na medal . Lepszego nie ma!
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Andrzej Gebuza

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

Zespół Przychodni FORMICA Przychodnia nr 2
Pilczycka 148
54-144 Wrocław

Pan dr Andrzej Gebuza jest świetnym fachowcem, lekarzem z powołania, do tego na równi wspaniałym człowiekiem, zawsze uśmiechnięty, zawsze pomocny. Dzisiaj nie często spotyka się takich ludzi na swojej drodze, ale ja miałem to szczęście. Pan dr Andrzej Gebuza przeprowadził laparoskopowe usunięcie woreczek żółciowego oraz polipektomię jelita grubego. W obu przypadkach wszystko było ok, bez żadnych negatywnych objawów. Ważne jest także podejście do pacjenta, szczególnie podczas pobytu w szpitalu i ...
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Piotr Siekanowicz

Chirurg dziecięcy

Polskie Centrum Zdrowia OT Wrocław - Śródmieście Przychodnia Specjalistyczna z Ośrodkiem Badań Klinicznych
ulica Sienkiewicza 58/60
50-349 Wrocław

Idealne podejście do małego pacjenta, już od drzwi wita malucha niesamowicie ciekawym podejściem, spokojny, duża wiedza medyczna, powoli i trafnie stawia diagnozę, bez nadmiernego pośpiechu, poświecą tyle czasu ile trzeba, wytłumaczy rodzicom jak na dłoni, prostym i zrozumiałym językiem. Bardzo dobry lekarz, fachowiec i do tego człowiek, miły, rozmowny, dostępny. To bardzo ważne, gdy leczysz dziecko, małe dziecko.
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Jerzy Czernik

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

Swobodna 8a
Wrocław

To nie tylko doskonały lekarz,to przede wszystkim przyjaciel naszych malusińskich,zrobi wszystko żeby ulżyć cierpieniu maluchów

lekarz Konrad Rysiakiewicz

Wrocław

Jest świetny przede wszystkim uratował mi życie.

lekarz Bożena Fichtel

ul. gen. Romualda Traugutta 132/36
50-420 Wrocław

lekarz Piotr Kołtowski

Kardiochirurg, Chirurg dziecięcy

Dolnośląskie Centrum Chorób Serca "MEDINET" - Szpital Wrocław
Kamieńskiego 73a
51-124 Wrocław