lekarz Radosław Klempous

Chirurg dziecięcy

W pełni zaangazowny chirurg, pomocny i empatyczny lekarz. Wszytko dokładnie wyjaśnia i upewnia się czy wszystko zostało przez rodzica zrozumiane

Polecam. Doktor mily i rzeczowy. Punktualność.Wszystko szczegółowo wyjaśnione. Będziemy stosowć się do zaleceń.

Profesjonalne podejście do pacjenta, doktor Klempous bardzo miły i rzeczowy. Polecam, wszystko wyjaśnione w sposób prosty i zrozumiały dla pacjenta.

Wizyta odbyła się punktualnie. Pan doktor konkretny i rzeczowy, odpowiedział na wszystkie nasze pytania co do dalszego leczenia dziecka. Zdecydowanie polecam!

Wizyta przebiegła sprawnie , lekarz ma doskonałe podejście do dzieci, miła atmosfera. Pan Doktor dokładnie opisał problem i zaczynamy leczenie.

Lekarz jest bardzo dokładny, wszystko opowiada, tłumaczy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty. Dziękuję serdecznie

Mój syn nie miał dobrych doświadczen z tym lekarzem,,, w zeszłym roku odsyłał nas dwa razy do domu twierdząc że syn nie ma wyrostka,, jak to powiedział, to są tylko objawy symulujące wyrostek syn z godziny na godzinę czuł się coraz gorzej,, na szczęście w nieszczęściu kolejnego dnia był inny lekarz na SOR od razu na salę operacyjna, ostre zapalenie wyrostka,, +zapalenie otrzewnej,,,, 15 dni w szpitalu,,, Syn ciężko dochodził do siebie, gdyby ten Pan Doktor dalej nas przyjmował,, nawet nie chce myśleć jak by się to skoczyło....

Bardzo dziękuję Panu Doktorowi R. Klempous za wizytę i jpomoc. Otrzymaliśmy jasną informację co do leczenia dziecka i problemu. Wszystko przebiegło w przyjaznej atmosferze. Dziękujemy

Bardzo dobry lekarz, ma fajne podejście do pacjenta, udzielił konkretnych wskazówek. Bardzo polecam Pana doktora Radosława z medixu.

Bardzo miły człowiek z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Dokładny wywiad, odpowiedzi na pytania wyczerpujące. My jesteśmy zadowoleni :)