Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Chirurg naczyniowy Knurów

Piotr Kościelny

44-190 Knurów

Bardzo fachowe i uprzejme podejście do pacjenta, super lekarz, zna się na swoim fachu. Godny polecenia.Trafna diagnoza i doskonała wiedza medyczna.
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Mariusz Sadowski

Chirurg ogólny, Urolog

Prywatny gabinet okulistyczny
Szarych Szeregów 3
44-194 Knurów

Wspaniały specjalista w zakresie urologii, o czym świadczą długie kolejki do Doktora w Przechodni "Nasze Zdrowie" w Knurowie. Przez długie lata byłem pod ścisłą kontrolą Doktora, który przeprowadzał skuteczne diagnozy na skutek rozrostu prostaty. Otrzymałem również skuteczne leki jak np. Cardura XL, która jednocześnie obniżała mi skutecznie ciśnienie. W 2022 okazało się, że mam w gruczole krokowym cztery guzki, gdzie jeden nowotworowy z wysokim wskaźnikiem Glizona 4+4. Miałem do wyboru: ...
Opinia dodana przez: Gendarz

lekarz Grzegorz Nocoń

SZPITAL MIEJSKI
44-190 Knurów

Bardzo dobry lekarz. Trafna diagnoza, szczęśliwie przeprowadzona operacja i powrót do zdrowia bez powikłań. Pan doktor nie wiem jak to robi, ale każdemu pacjentowi poświęca 100% uwagi, jest perfekcjonistą i godnym polecenia fachowcem.
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Małgorzata Paczuła

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

Szpitalna 8 lok. 132
Knurów

oddanie pacjentom na najwyższym poziomie! zaangażowanie, troska, profesjonalizm!!! Bardzo serdecznie polecam!!!!
Opinia dodana przez: katarzyna

lekarz Michał Brosz

44-190 Knurów

Zdecydowanie zgadzam się z pochlebnymi opiniami na temat Pana dr Michała Brosza. To nie tylko doskonały lekarz , ale i bardzo dobry człowiek. Nie pozostawia bez diagnozy i odpowiedniej pomocy. Zawsze uczynny, empatyczny, skrupulatny, rzeczowy, a przy tym pełen życia, pogodny i otwarty. Zdiagnozował moją chorobę na izbie przyjęć ,zalecił zabieg, który zorganizował natychmiast - prawdopodobnie uratował mi życie. Po zabiegu i leczeniu szpitalnym zgłosiłam się do gabinetu. Doktor w ...
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Krzysztof Bogacz

44-190 Knurów

Tragedia! Zero komunikacji, brak porozumienia, wyjasnienia. Bardzo nieprzyjemny lekarz. Po zabiegu nie dostalam nawet antybiotyku, ani instrukcji jak pielegnowac. Przez co Po zabiegu mialam silny stan zapalny. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Iwa

lekarz Artur Lejtman

44-190 Knurów

Bardzo dobry chirurg. Miły, spokojny. Usunął mi 2 kaszaki tak, że nawet nie ma po nich śladu. Polecam.
Opinia dodana przez: Jarosław

lek. dent. Izabela Kraczla-Bizoń

Chirurg stomatolog

Aleja Lipowa 12
44196 Knurów

Stawia na kasę ale bez pokrycia w umiejętnosciach nie polecam Pewna siebie arogancka udająca uprzejmą tylko wtedy gdy czuje pieniàdź

lekarz Joanna Kopera

Chirurg stomatolog

ulica Legionów 2
44-196 Knurów

lekarz Jan Cieplik

Przychodnia Specjalistyczna Nr 4 przy KWK "Knurów"
ulica Dworcowa 3
41-190 Knurów