Chirurg Naczyniowy Lądek-Zdrój

Polanica-Zdrój

Wszystkim, którzy szukaja "dobrego chirurga" gorąco polecam dr Leśniaka. To nie tylko "super fachowiec", ale także bardzo miły, uprzejmy, szanujący pacjentów lekarz.

lekarz Stanisław Leśniak

Salus Centrum Medyczne
Kusocińskiego 3a (Centrum Medyczne Salus)
57-300 Kłodzko

Wspaniały człowiek jak i lekarz. To co inni partacze zepsuli i nie potrafili naprawić,ten doktor w kilka minut podał odpowiednią diagnozę i podjął się operacji,której odmawiali inni lekarze. Jeśli ktoś szuka dobrego chirurga naczyniowego to polecam właśnie tego doktora. Zna się facet na rzeczy i przede wszystkim jest uczciwym człowiekiem,nie łże jak inni,u których byłem z wizytą. Wielki POZYTYW!!!

Opinia dodana przez: roberton0007 roberton0007

lekarz Marek Suseł