Chirurg Naczyniowy

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 200

Atd-med. NZOZ. Lancet prof. Andrzej T. Dorobisz
bulwar Ikara 16
54-130 Wrocław

Doskonały lekarz. Polecam doktora z całego serca, troskliwość, dociekliwość, fachowość plus ogromna wiedza.

lek. med. Jarosław Miszczuk

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Jak najbardziej polecam. Pan doktor miał dla mnie tyle czasu ile było w tym przypadku potrzeba. Odpowiedział na wszystkie pytania. Wszystko w bardzo dobrej atmosferze.

Chirurg naczyniowy Lublin dr Zbigniew Kupis

dr Zbigniew Kupis

Chirurg naczyniowy, Angiolog

Angiomedicus Centrum Flebologii Laseroterapii
Szewska 4/8
20-086 Lublin

Jestem po zabiegu laserem u doktora, mam "poprawkę" po innym "naczyniowcu", który przed 5 laty nie chciał mi zrobić USG Dopplera przed zabiegiem. Zabieg laserem jest całkiem bezbolesny i dzień po zabiegu przestała mnie boleć noga. Pan doktor Kupis ma dużo empatii i cierpliwości dla każdego pacjenta.U niego jest istotne, że to on jako lekarz jest dla ludzi. Polecam i z żylakiem na drugiej nodze pójdę już tylko do niego. Dziękuje panie doktorze. Godny polecenia na +10 !!!!

Opinia dodana przez: Magdalena
Chirurg naczyniowy Poznań prof. dr hab. n. med. Marcin Gabriel

prof. dr hab. n. med. Marcin Gabriel

ProfMedica - Prywatna klinika
Kutrzeby 16
60-101 Poznań

To najbardziej sympatyczny i fachowy lekarz do jakiego trafiłem. Tylko dzięki jego zaangażowaniu udało się uratować moja nogę. Byłem długo leczony na rwę kulszową. Pan Profesor po dogłębnym badaniu doplerem rozpoznał niedrożność żył. Sprawnie wykonał przeszczep i mogę chodzić na własnych nogach.
Polecam gorąco.

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 140

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Ponad 10 lat na lewej stopie miałem ranę, którą ze względu na moje wrodzone schorzenia (m.in. niedowład wiotki kończyn dolnych, a co za tym idzie słabie ukrwienie, brak czucia itd.) nie można było wyleczyć. Przez te 10 lat odwiedziłem wielu lekarzy w wielu miastach. Rozwiązaniem mojego problemu a tym samym sposobem "wyleczenia" mojej stopy miała być jej amptuacja. Dopiero gdy poznałem dr Adama Zielińskiego wszystko się zmieniło. Po półtora roku rana została wyleczona! Opieka jaką otoczył mnie dr Adam jest nie do opisania słowami. Polecam wszystkim!

Opinia dodana przez: Zbigniew Kamiński
Chirurg naczyniowy Gdańsk lek. med. Piotr Konefka

lek. med. Piotr Konefka

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Wrzeszcz, Gdańsk

NAJLEPSZY CHIRURG NACZYNIOWY MOJA MAŁŻONKA MIAŁA U NIEGO OPERACJE ALE JUŻ NIE MA GO W SZPITALU I JEST BARDZO ZADOWOLONA TERAZ CZUJE SIĘ ŚWIETNIE POZDRAWIAM

Opinia dodana przez: PACJENT
Chirurg naczyniowy Kraków lek. med. Krzysztof Aksędowski

lek. med. Krzysztof Aksędowski

Proktolog, Medycyna estetyczna

wizyta już od 120

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Oho, cała tu rzesza Pań z problemem żylaków. Niestety ze mną nie było inaczej :(. Problem nie tylko wstydliwy,
ale zwyczajnie niebezpieczny! Dlatego postanowiłam rozprawić się z nim jak najszybciej. Szukając dobrego
lekarza trafiłam na wiele poleceń doktora Aksędowskiego. I to był strzał w dziesiątkę. Po laseroterapii moje nogi
nie tylko w koncu dobrze wyglądają, ale także zwyczajnie odpoczywają każdego dnia.

Opinia dodana przez: Emilia
Chirurg naczyniowy Bydgoszcz dr n. med. Michał Molski

dr n. med. Michał Molski

Specjalista USG, Flebolog

wizyta już od 220

Centrum Medyczne ESKULAP
Cicha 41
85-650 Bydgoszcz

Od kilku lat borykam się z problemem miażdzycy. W końcu trafiłam na doktora, okazał się strzałem w 10. Miły kompetentny, bardzo skrupulatny, nie oszczędza na wykonywaniu badań. Wyrył u mnie problemy z sercem i w porę skierował do kardiologa. Wiele mu zawdzięczam!

Opinia dodana przez: Ania
Chirurg naczyniowy Poznań dr hab. n. med. Michał Stanisić

dr hab. n. med. Michał Stanisić

ANGIODIABETICA
Przemysłowa 46a
Poznań

Zgodzę się ze stwierdzeniem ,że pan Doktor jest miły i sympatyczny ,ale nie podobają mi się zwyczaje jakim ulega.Na wizytę która odbyła się w lipcu zarejestrowałem się w styczniu ale pewnie jak większość pacjentów, od godz. 7:30 czekałem w przychodni ponieważ panie w rejestracji prosiły żeby przyjść przed godz 8:00, od godz 8:30 pan Doktor rozpoczynał pracę niestety nie zjawił się w gabinecie. Około godz 9:30 spotkałem pana Doktora w bufecie zamawiał wtedy kawę i pączki dla siebie i Pani która mu towarzyszyła - a pacjenci czekali, ja wyrwałem się z pracy na chwilę. Pan Doktor zakończył poranną bufetową naradę około godz 10:10 i szybko wbiegł do gabinetu -spóźnienie 1 godz 40 min, myślę że każdy pacjent by zrozumiał gdyby Pan Doktor był w tym czasie na ostrym dyżurze a w tym przypadku pozostaje niesmak, MINUS dla Pana Panie Doktorze za lekceważenie pacjentów i nie szanowanie ich czasu. Moja wizyta doszła do skutku o godz 12:10, przebiegła pozytywnie, Pan Doktor mimo ogromnego spóźnienia miał dla mnie wystarczająco dużo czasu, zlecił badania.Na chwilę obecną pan Doktor jeszcze nie zdążył mi pomóc wiec trudno jest mi opisywać jakim jest fachowcem ale jestem dobrej myśli. Liczę na to że Pan Doktor nie będzie ulegał więcej takim kawowym pokusom w trakcie trwających wizyt.