Filtruj terminy

Chirurg Naczyniowy Poznań

dr Jacek Olejniczak

ulica Grunwaldzka 42/2
60-786 Poznań

Panie Doktorze bardzo serdecznie dziękuję za usunięcie kaszkaów na głowie. Zabieg Pan Doktor przeprowadził bardzo profesjonalnie. Mimo mojego stresu i zdenerwowania bardzo szybko przez swoje miłe podejście mnie uspokoił. Wszystko przebiegło szybko i bezboleśnie. Miejsca po wycięciu goją się piękne . I nie mam problemów z kaszakami, które bardzo mi przeszkadzały. Panie Doktorze jeszcze raz bardzo dziękuję. Polecam Pana Doktora pacjentom potrzebujacym pomocy chirurgicznej otrzymacie Panstwo dobrą, profesjonalną pomoc oraz ...
Opinia dodana przez: Beata

prof. dr hab. Fryderyk Pukacki

Poliklinika Raszyn
ul. Promienista 104
Poznań

Wspaniały człowiek i lekarz. Podejscie do pacjęta cudowne, nieoceniony specjalista, kompetenty w tym co robi. Dzięki Panu profesorowi mam obie nogi a lekarze w Szczecinie nie dawali na to szans. Nie znajduję słow żeby opisać swoją wdzięczność. Z całego serca Panu profesorowi dziękuję! Irena Gluza z Myśliborza
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

dr hab. n. med. Stanisław Zapalski

Angiolog, Chirurg naczyniowy

Za Bramką 4
Poznań

Jest okazja wyrazić swą wdzięczność Panu Profesorowi. Kilka lat temu uratował mi życie. Dzięki fachowo przeprowadzonej, długiej operacji skończyły się moje cierpienia i zabiegi co 3-4 lata. Jeśli ktoś przeżył niedrożność jelit, to wie co mam na myśli. Bardzo dziękuję Panie Profesorze. Zawsze będę Pana ciepło wspominać.

lekarz Paweł Małaczyński

Jutrosińska 10
60-166 Poznań

Lekarz nie wykazał zainteresowania chorobą, problemami. Zdecydowaną większość czasu poświęcił na opowiadanie o rehabilitacji , sprawom ortopedycznych na poziomie "podstawówki ",nie zrobił wywiadu jaki należy przeprowadzić z pacjentem, którego pierwszy raz widzi, teoretyzował jak na pierwszej lekcji biologii. W efekcie stracony dla mnie czas i 250 zł!!!!
Wszystkim odradzam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Pacjentka z Buku

dr Tomasz Łyczkowski

Poznań

Doskonały specjalista i z prawdziwego powołania lekarz. Polecam!

lekarz Maciej Zieliński

Wilczak 18 K/16
61-625 Poznań

Bardzo kompetentny z wszechstronnym podejściem lekarz, świetny diagnosta i chirurg, udziela odpowiedzi na wszystkie pytania chorego, nie lekceważy żadnych objawów, bardzo profesjonalne i holistyczne podejście do pacjenta. Polecam.
Opinia dodana przez: Hania D

lekarz Przemysław Nowak

ul. Gen. Tadeusza Kutrzeby 16g/115
61-719 Poznań

Nie polecam, zła diagnoza, nie pomógł, zero zaangażowania, bardzo krótka wizyta, z góry traktuje pacjenta, spieszy się, widać, że liczy się ilość przyjętych pacjentów
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Ryszard Staniszewski

Chirurg naczyniowy, Internista

MAMUTEK
RATAJCZAKA 35
61-816 Poznań

dr Lukasz Dzieciuchowicz

Chirurg naczyniowy

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
61-505 Poznań