Śląskie Chirurg Naczyniowy

lek. med. Jarosław Miszczuk

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Jak najbardziej polecam. Pan doktor miał dla mnie tyle czasu ile było w tym przypadku potrzeba. Odpowiedział na wszystkie pytania. Wszystko w bardzo dobrej atmosferze.

dr n. med. Marek Szewczyk

NZOZ SZPITAL POD BUKAMI

43-300 Bielsko-Biała

to wspanialy lekarz,uratowal mojej mamie zycie.Zgadza sie,to lekarz,ktory ma SERCE dla zwyklych biednych ludzi . POLECAM

Centrum Zdrowego Serca "TELCOR" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Sanatoryjna 1
43-450 Ustroń

Ktoś mi polecił panią doktor na początku miałem wątpliwości czy kobieta może być dobrym chirurgiem ! Pani doktor nie jest dobra jest rewelacyjna !! Miła rzeczowa , kompetentna. BARDZO POLECAM !

Tomasz Gul

Chirurg naczyniowy

Katowice

Wspanialy lekarz chirurg naczyniowiec. Szczegółowo tłumaczy na czym polega operacją usunięcia żylaków z nogi. Jeszcze przed wykonaniem badania doplera potrafił okreslic że to nie róża tylko operacja żylaków. Wykazuje wielka troske o pacjenta. Jestem zachwycona i z całą odpowiedzialnością polecam to każdemu. Teresa.

lekarz Urszula Zimoń

Prywatne Gabinety Lekarskie
Reymonta 50
44-200 Rybnik

Lekarz godny polecenia! Pani doktor konkretna w postępowaniu, a przy tym bardzo uprzejma( co wśród lekarzy jest niestety rzadkością). Klarownie omawia sposób leczenia. Naprawdę jestem Jej bardzo wdzięczna za pomoc :)

Opinia dodana przez: Olga85_

lekarz Tomasz Gul

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

Polecam wszystkim DR;TOMASZA GUL;operowal mi 2 nogi na zylaki i jestem bardzo zadowolona.Lekarz otwarcie rozmawia o problemie i w prosty sposob wszystko objasnia,a pacjenta traktuje w nalezyty sposob.Wszystkim Go polecam.

Częstochowa

Pierwszy i z pewnością jedyny specjalista w Polsce, który o przewodach limfatycznych wie wszystko. Od ponad 20 lat szukałam lekarza w całej Polsce, który będzie potrafił "coś" zrobić z moją "limfą" i dopiero profesor Hantke uwolnił mnie od "schorzenia". Za to co zrobił dla Polskiej medycyny powinni oddać jego rodzinie pałacyk, który utracili.

lekarz Wojciech Śliwiński

epione
ul. piotrowicka 68 Katowice
40-723 Katowice

Lekarz który u mnie wykonywał operację udrożnienia tętnicy szyjnej. Kompetentny, miły, uprzejmy po prostu super. Czułem się jak niebie. Godny polecenia a przy okazji chciałbym bardzo serdecznie Mu podziękować. Dzięki Doktorze!
Operacja wykonana na Oddziale Chirurgi Naczyniowej w Dąbrowie Górniczej

Operacja wykonana na Oddziale Chirurgi Naczyniowej w Dąbrowie Górniczej

Opinia dodana przez: Bogusław

lekarz Krzysztof Szaniewski

EuroMedic MEDICAL CENTER dr n. med. Tomasz Ludyga
ulica Kościuszki 92
40-519 Katowice

JEST DOKTOREM GODNYM POLECENIA ----- powinno być więcej takich lekarzy
którzy z sercem podchodzą do pacjenta !!!!!!!!!

JEST DOKTOREM GODNYM POLECENIA ----- powinno być więcej takich lekarzy
którzy z sercem podchodzą do pacjenta !!!!!!!!!

Opinia dodana przez: HALINA

lekarz Paweł Loranc

USG, Chirurg naczyniowy

Centrum Medyczne "MEDHOUSE"
ulica Radlińska 68
44-300 Wodzisław Śląski

Przez przypadek trafiłam do tego chirurga w Wodzisławiu Sl. i muszę przyznać, że mile się zaskoczyłam. Bardzo dokładny lekarz - mogę z czystym sumieniem polecic.

Opinia dodana przez: pacjent