Chirurg Ogólny

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

wizyta już od 100
Serdecznie polecam pana doktora. Miły sympatyczny zawsze uśmiechnięty do pacjenta. Fachowiec pod każdym względem. Człowiek który poglebia nadal wiedzę . Dobre wychowanie i głowę pomysłów. Rzadko można spotkać lekarza z taką kulturą osobistą.
Opinia dodana przez: Malgorzata

dr Konrad Maciejewski

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Strefa Pacjenta
ul. Gen. Bora Komorowskiego 37 lok. 210

Super chirurg! Pierś zrekonstruowana podczas mastektomii wygląda świetnie. Doktor ma niezwykłe podejście do pacjenta. Zawsze dostępny, uważny i nigdy zniecierpliwiony. Zapamiętujący człowieka-pacjenta i jego przypadek. Uśmiechem i ciepłem dodający otuchy do dalszego leczenia.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Rafał Kieszek

Chirurg ogólny

Best-Med
al. Jerozolimskie 87
02-001 Śródmieście, Warszawa

wizyta już od 160
Bardzo empatyczny Pan Doktor, doskonale wyczuwa lęki i obawy pacjenta. Potrafi rozwiać wątpliwości. Można bez lęku poddać się Jego kunsztownym umiejętnościom chirurgicznym. Z wręcz anielską cierpliwością wytłumaczy zrozumiałym dla pacjenta językiem przebieg leczenia i samego zabiegu. A najważniejsze, że rany po zabiegu pięknie, bez żadnego zakażenia powracają do zdrowia. Dzięki Panu Doktorowi mam uratowany paluch u nogi. Anna, lat 60
Opinia dodana przez: Anna

prof. dr hab. n. med. Zbigniew Gałązka

Chirurg ogólny - Profesor, Chirurg naczyniowy - Profesor

Noble Medicine Premium
Bagno 2d

Sympatyczny,kompetentny, fachowiec w swojej specjalizacji.
Warszawa Chirurg ogólny dr n. med. Piotr Bednarski

dr n. med. Piotr Bednarski

USG, Chirurg ogólny

Medycyna Dąb Warszawa
ul. Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

wizyta już od 200
Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.
Opinia dodana przez: Przemysław
Warszawa Chirurg ogólny dr Łukasz Antolak

dr Łukasz Antolak

Traumatolog, Ortopeda

Centrum Medyczne Gamma
Broniewskiego 3

wizyta już od 250
No tak, same 5, ale taka jest o nim prawda. Inteligentny, sumienny a przede wszystkim fachowiec. Jeśli ktoś lubi wiedzieć to cierpliwie wytłumaczy ale jeśli nie masz smykałki do analizowania to i bez obaw i wnikania można spokojnie przyjąć to co zaleci. W moim przypadku i znajomego zrobił to trafnie i pomógł. No i zachował wrażliwość i empatię co udaje się niewielu lekarzom. Jeśli chodzi o koszty to nie nabija ...
Opinia dodana przez: Mirosław
Poznań Chirurg ogólny dr n. med. Maciej Zieliński

dr n. med. Maciej Zieliński

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

VASOMED
Na Szańcach 11
Stare Miasto, Poznań

Pan Doktor jest świetnym specjalistą,od trzech lat jestem jego pacjentką i złego słowa nie mogę powiedzieć, wręcz przeciwnie jest wspaniałym człowiekiem z dużym doświadczeniem, zawsze chętnie służy pomocą, konkretny,uprzejmy,miły, ma dobre podejście do pacjentów dlatego jest lubiany przez nich. Swoją postawą wzbudził moje zaufanie, a z reguły do końca nie ufam lekarzom. Choruję od bardzo dawna i mam kontakt na co dzień z różnymi lekarzami, dlatego mam porównanie, z czystym ...
Opinia dodana przez: Aga

dr n. med. Marian Długaj

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Kukułcza 28
Mikołów

Do Pana Doktora trafiłam kilka lat temu z ogromną raną na łydce (choruję na żylaki). Żaden z odwiedzanych lekarzy nie chciał podjąć się leczenia. Pan Doktor dzięki ogromnej wiedzy zastosował odpowiednie leczenie i w stosunkowo krótkim czasie rana się wygoiła.
Pana Doktora cechuje pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie oraz cierpliwość, nie traktuje pacjenta przedmiotowo. Bardzo szczegółowo bada i docieka przyczyn dolegliwości.
Każdemu życzę tak wspaniałego lekarza.
Opinia dodana przez: Janina
Warszawa Chirurg ogólny dr hab. n. med. Michał Wszoła

dr hab. n. med. Michał Wszoła

Gastrolog, Transplantolog

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Wola, Warszawa

Pan Doktor postawił zupełnie złą diagnozę, zaczął szukać w zupełnie złym kierunku, co kosztowało kilka prywatnych wizyt, badania w laboratorium analitycznym na kwotę ponad 1000zł, oraz próbował namówić na gastroskopię i kolonoskopię - koszt około 800zł. Efekty po kilkunastu tygodniach leczenia u dr Wszoły były żadne, dlatego skorzystaliśmy z konsultacji u innego lekarza, gdzie 1 wizytą i 1 lekiem udało się zażegnać cały problem zdrowotny.
Opinia dodana przez: Łukasz
Gliwice Chirurg ogólny dr n. med. Dymitr Żaworonkow

dr n. med. Dymitr Żaworonkow

Proktolog, Chirurg ogólny

Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n .med. Dmytro Żaworonkow Gabinet Chirurgii Laserowej, Proktologii i Flebologii
Dubois 16 pok. 115
Gliwice

Doktor Dmytro Żaworonkow jest bardzo dobrym chirurgiem-proktologiem.Kompetentnym, kulturalnym, empatycznym i sympatycznym.Przeprowadził u mnie dwie operacje proktologiczne profesjonalnie.Zostałam poinformowana przez pana doktora o przebiegu operacji, rekonwalescencji po operacji.Polecam w 100 % z całego serca.
Dziękuję panie DOKTORZE !
Opinia dodana przez: Lidia Wodecka- Dróżdż