Chirurg Ogólny

Chirurg ogólny Kraków lek. med. Jerzy Wszołek

PRIMA-MED Centrum Medyczno-Diagnostyczne
Cieszyńska 16

Pełen profesjonalizm, kompleksowa i wyczerpująca informacja, niesamowita kultura osobista i ogromna wiedza.. Indywidualne podejście do pacjenta i rzeczywiste pochylenie się nad problemem. Polecam!

Opinia dodana przez: Alicja
Chirurg ogólny Szczecin lekarz Wojciech Bychawski

Zespół Poradni Specjalistycznych i Pracowni Diagnostycznych
ul. Batalionów Chłopskich 86 gab. nr 11, I p.
70-786 Szczecin

Uważam Pana Bychawskiego za lekarza godnego polecenia i potwierdzam poniższe opinie. Wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Można powiedzieć taki z krwi i kości. Mile tez zaskoczony jestem iż lekarz z taką wiedzą ( wymagającą czasu aby ją zdobyć ) jest obecny w internecie. Duży plus, bardzo duże podziękowania za sprawną diagnozę i dalszą część leczenia.

Opinia dodana przez: Mariusz B

dr n. med. Robert Matuszewski

Traumatolog, Ortopeda

GABINET ORTOPEDYCZNY
KÓRNICKA 24
61-141 Poznań

Super lekarz. Pomógł mi z kolanem. Po kilku latach bólu i w sumie 5 wizytah u dra kolano w końcu mnie nie boli. Inni naciąglai mnie na artroskopię (za 3.000!!! w "klinice" dla sportowców w Poznaniu...) albo endoprotezę i 6 mcy niechodzenia.

U dra Matuszewskiego 5 wizyt, pierwsza 100zł, potem 3 za 200 zł (zastrzyki) i potem znowu 100zł i od kilku miesięcy jest wszystko super!!! Polecam!!1

Opinia dodana przez: Grzegorz72
Chirurg ogólny Wrocław dr n. med. Jacek Jarliński

dr n. med. Jacek Jarliński

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Aestetica Chirurgia Plastyczna dr Jacek Jarliński
lokal 2, Żelazna 54
53-429 Wrocław

jestem zadowolony i z podejścia lekarza do pacjenta jak i wykonanego zabiegu i pomocy około medycznej jaka mi była udzielana. Kompleksowo, konkretnie i profesjonalnie stąd ta opinia dla innych. Dziękuję raz jeszcze!

Opinia dodana przez: Łukasz
Chirurg ogólny Warszawa dr Maciej Charaziński

dr Maciej Charaziński

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

ProMediOn Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej Warszawa
Kazimierza Wóycickiego 4

Witam wszystkich,
To juz moj 5 tydzien po operacji nosa.
Korekte przeprowdzil dr Maciej Charazinski z Uni Klinik w Warszawie.
Doskonaly lekarz, swietny zespol, piekna klinika.
Nosek wygojony, wyglada lepeiej niz sobie go wyobrazilam.
Ja mialam dwa garbki, nos nie byl latwy ale wszystko poszlo pieknie

Witam wszystkich,
To juz moj 5 tydzien po operacji nosa.
Korekte przeprowdzil dr Maciej Charazinski z Uni Klinik w Warszawie.
Doskonaly lekarz, swietny zespol, piekna klinika.
Nosek wygojony, wyglada lepeiej niz sobie go wyobrazilam.
Ja mialam dwa garbki, nos nie byl latwy ale wszystko poszlo pieknie
Rowniez obawaialam sie narkowy. Jednakze dr anestezjolog wszystko mi wyjasnil, opowiedzial o calym zabiegu. Naprawde wszytsko wspominam jak jedno z ciekawszych i fascynujacych przezyc.
Jakby nie bylo nos to centralna czesc twarzy?! Jest czego sie obawiac
Dziewczyny i chlopaki! Najwazniejsze zeby byc zdecydowanym!
To jest kazdego indiwidualna sprawa.
Nie ma czego sie bac! Medycyna jest naprawde daleko posunieta!
Trzeba miec realne spojrzenie na siebie i oczywiscie nie oczekiwac nie wiadomo jakich cudow?!
Ja bylam na kilku kosultacjach w kraju i za granica.
Znalazlam super zespol z dr Maciejem na czele..
To moj lekarz!
Tymczasem goraco pozdrawiam i trzymam za wszystkich kciuki:-):-):-):-)

lek. med. Jarosław Miszczuk

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Jak najbardziej polecam. Pan doktor miał dla mnie tyle czasu ile było w tym przypadku potrzeba. Odpowiedział na wszystkie pytania. Wszystko w bardzo dobrej atmosferze.

Chirurg ogólny Poznań prof. dr hab. n. med. Marcin Gabriel

prof. dr hab. n. med. Marcin Gabriel

ProfMedica - Prywatna klinika
Kutrzeby 16
60-101 Poznań

To najbardziej sympatyczny i fachowy lekarz do jakiego trafiłem. Tylko dzięki jego zaangażowaniu udało się uratować moja nogę. Byłem długo leczony na rwę kulszową. Pan Profesor po dogłębnym badaniu doplerem rozpoznał niedrożność żył. Sprawnie wykonał przeszczep i mogę chodzić na własnych nogach.
Polecam gorąco.

Polecam gorąco.

Opinia dodana przez: Jerzy
Wolny termin: 25 Lip o 09:00. Sprawdź inny.
Chirurg ogólny Warszawa lekarz Marcin Malka

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48

Bardzo kompetentny facet.
Człowiek, który ma wiedzę i pojęcie. Specjalizuje się w leczeniu stopy cukrzycowej i zna sie na tym. Nie traktuje pacjentów przedmiotowo, bardzo przejmujący. Polecam, bo wie o czym mówi, jest zorientowany w lekach, opatrunkach i innych nowinkach w leczeniu ran.
Tomek Leśnik

Bardzo kompetentny facet.
Tomek Leśnik

Wolny termin: 25 Lip o 10:30. Sprawdź inny.

lek. med. Marek Piwowarczyk

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

Mając doświadczenie ze szpitalami w USA przez prawie 30 lat, muszę stwierdzić, że dr. Piwowarczyk jest lekarzem klasy światowej, jeśli chodzi o swoje umiejętności w operowaniu tętniaka aorty brzusznej. Kontakt z pacjentem - wysoka kultura osobista, jasne określenie zagrożenia przedoperacyjnego i sposobu jego usunięcia. Ocena schorzenia i wskazania - bardzo fachowa. Operacja - wykonana precyzyjnie i fachowo. Kontakt pooperacyjny - umiejętność wytłumaczenie pewnych dolegliwości pooperacyjnych i troska o pacjenta. Tacy właśnie lekarze podnoszą markę polskich chirurgów na arenie międzynarodowej i narzucają nowe standardy w polskich szpitalach.

Opinia dodana przez: WK50 health
Wolny termin: 25 Lip o 13:00. Sprawdź inny.
Chirurg ogólny Warszawa dr n. med. Andrzej Sankowski

dr n. med. Andrzej Sankowski

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Andrzej Sankowski
ul. Zgrupowania AK Żmija 12
01-875 Żoliborz, Warszawa

Bardzo dobry fachowiec, wszystko szczegółowo tłumaczy, wyjątkowo cierpliwy o czy się przekonałam ;-)
potrafi świetnie doradzić a jak trzeba odradzić.
A efekty pracy rewelacja!

potrafi świetnie doradzić a jak trzeba odradzić.
A efekty pracy rewelacja!

Opinia dodana przez: Ela