Chirurg Ogólny

Wolny termin: 27 Lip o 10:00. Sprawdź inny.
Chirurg ogólny Warszawa lek. med. Joanna Wiśniewska - Goryń

lek. med. Joanna Wiśniewska - Goryń

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

2 miesiące temu miałam wykonywaną przez panią doktor w Formmed es korektę powiek górnych. Zabieg przeprowadzany był w znieczuleniu miejscowym. Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest bardzo miła i delikatną osobą, a jednocześnie zręcznym i kompetentnym chirurgiem. Przyjemnie sie z nią rozmawia w trakcie zabiegu. Po operacji powieki nie mają nawisików, wyglądają młodziej. Po zabiegu nie miałam praktycznie żadnych siniaków i jeszcze tego samego dnia wróciłam do domu, a po tygodniu do pracy. Teraz czas na powieki dolne. Znowu u pani doktor, nie ma potrzeby zmieniać dobrego lekarza. Po zabiegu opiszę swoje wrażenia.

Opinia dodana przez: Maria
Wolny termin: 27 Lip o 15:00. Sprawdź inny.
Chirurg ogólny Łódź lek. med. Przemysław Lipiński

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

W Łodzi jest masa chirurgów ale tylko dr Lipiński jest lekarzem specjalizującym się w leczeniu ran. W szpitalu chciano mi już amputować nogę ale na moje szczęście trafiłam do pana doktora który tak długo zajmował się moją nogą, że rana się zagoiła. Jestem dozgonnie wdzięczna i wszystkim gorąco polecam. Ponadto jest człowiekiem wyjątkowo sympatycznym, punktualnym i cierpliwym.

Opinia dodana przez: Małgorzata
Wolny termin: 27 Lip o 15:30. Sprawdź inny.

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Serdecznie polecam pana doktora. Miły sympatyczny zawsze uśmiechnięty do pacjenta. Fachowiec pod każdym względem. Człowiek który poglebia nadal wiedzę . Dobre wychowanie i głowę pomysłów. Rzadko można spotkać lekarza z taką kulturą osobistą.

Opinia dodana przez: Malgorzata
Wolny termin: 30 Lip o 16:00. Sprawdź inny.

Gabinety Krukierek S.C
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

Kompetencja, kultura dominują. Po 4 latach leczenia u innych rzeszowskich specjalistów, lub.tzw. specjalistów z proktologii wyszedłem zadowolony i w końcu ktoś mnie zrozumiał i jasno wytłumaczył, że tylko zabieg operacyjny może mi pomóc. Zabieg zrobiony w Sędziszowie Młp. (szpital jak w serialowej Leśnej Górze). Od salowych poprzez pielegniarki i lekarzy mega kultura i wspaniałe podejście. Warunki SUPER (!) tv LCD, klimatyzacja, sterylnie czysto. W KOŃCU JESTEM ZDROWY !!! Nie napiszę ile pieniędzy straciłem przez ponad 4 lata mojej choroby chodząc do różnych specjalistów proktologów - a szczególnie jednego.

Opinia dodana przez: Tadeusz
Wolny termin: 31 Lip o 14:20. Sprawdź inny.
Chirurg ogólny Kraków dr n. med. Łukasz Turczynowski

dr n. med. Łukasz Turczynowski

Proktolog, Flebolog

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Wolny termin: 31 Lip o 15:30. Sprawdź inny.

dr n. med. Marek Szkiłłądź

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Conrada 15

jedyny lekarz który podjął się operacji żylaków i wykonał ją profesjonalnie, nadmieniam iż w klinice chirurgii naczyń i transplantacji w Białymstoku profesorowie od dyplomów nie chcieli operować, a może nie potrafili.

Andrzej Dumański

Kardiolog, Chirurg ogólny

Gabinet lekarski

53-333 Wrocław

Pozdrawiam dr Andrzeja Dumańskiego oraz cały zespół Medixu. To wspaniali specjaliści! Dzięki nim dziś nadal mogę cieszyć się zdrowiem i życiem! to naprawdę wspaniały lekarz i człowiek. Zdecydowanie polecam jak ktoś ma problemy z sercem.

Opinia dodana przez: Katarzyna
Chirurg ogólny Kościan lekarz Robert Jagaciak

lekarz Robert Jagaciak

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Gabinet Lekarski
Rynek 19
64-000 Kościan

Dawno tak się nie denerwowałam, nie wiedząc początkowo co mi jest, ponieważ wyczułam w okolicy prawej pachwiny guza. Z przerażeniem udałam się do chirurga onkologa- bo tam mnie skierowano. Przerażenie i strach jaki towarzyszył mi oczekując na badanie wspominam jak koszmar. Wszystko poszło natomiast błyskawicznie. Skontaktowałam się z Panem Robertem i już na drugi dzień przyjął mnie na badanie. Podejście i troska tego lekarza sprawiły, że od samego początku zyskał moje zaufanie. Diagnoza okazała się być w tym momencie najlepszą z możliwych-przepuklina pachwinowa. Z cierpliwością odpowiedział na moje wszystkie pytania. Dla pewności skierował do pracowni USG, gdzie cały czas mi towarzyszył i pocieszał. Wspaniały lekarz a przede wszystkim człowiek. Wszystko to idzie w parze z urokiem osobistym Pana Roberta:) Zmieniło się moje myślenie o służbie zdrowia i mam nadzieję że na długo takie pozostanie:) Pozdrawiam serdecznie

Opinia dodana przez: Dorota
Chirurg ogólny Warszawa dr Janusz Greese Łyko

dr Janusz Greese Łyko

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Złota
ul. Złota 6 m. 4

O zmniejszeniu piersi myślałam już od wielu lat, ale decyzję podjęłam teraz. Jednocześnie pojawiły się wskazania zdrowotne, moje 70J dawało mi nieźle w kość.Objawy, które się nasiliły spowodowały, że uznałam iż jest to odpowiedni czas. Do Pana Doktora Janusza Greese trafiłam po kilku wcześniejszych wizytach u innych lekarzy i po pierwszym z NIm spotkaniu wiedziałam, że to jest Lekarz, którego szukałam. Ponieważ do zabiegu przygotowałam się i podjęłam decyzję mając już wiedzę z internetu (fora dyskusyjne, informacje o możliwych powikłaniach i sposobach przeprowadzenia zabiegu) rozmowa z Panem Doktorem przebiegła sprawnie. Niemniej pomimo, iż powiedziałam Panu Doktorowi, że wiedzę mam, Pan Doktor i tak ze spokojem mi wszystko wyjaśnił. Dostałam skierowania na badania, które szybko wykonałam. Okazało się, iż nie mam przeciwwskazań i mogłam stawić się w oznaczonym terminie w szpitalu. Byłam zestresowana i zwyczajnie po ludzku się bałam, ale Pan Doktor swoim zachowaniem, swoim do mnie podejściem zminimalizował stres, a przed samym zabiegiem poprosił mnie do siebie i narysował na mojej klatce piersiowej swój plan działania :) po tym poproszono mnie do sali operacyjnej, położyłam się na łóżku i jedyne co poczułam to wkłucie wenflonu, dostałam do oddychania tlen, Pani Anestezjolog powiedziała, że za chwilę może mi się zakręcić w głowie .... nie poczułam nawet, gdy usłyszałam głos, proszę się przesunąć na łóżko. Było po wszystkim :) nic mnie nie bolało, jedyne to chciało mi się spać i tak na łóżku szpitalnym trafiłam na salę. Po zabiegu głównie spałam, małym dyskomfortem były dreny, ale nie mogę powiedzieć, aby to było bolesne. Pan Doktor kilkakrotnie zaglądał do mnie, pytał z troską czy mnie nic nie boli i jak się czuję. Następnego dnia dreny zostały zdjęte, zobaczyłam też dwa cuda, które z tego czegoś co miałam wyczarował Pan Doktor. Mogłam bez problemu dzień po zabiegu podnosić ręce do góry, piersi były lekko opuchnięte, ale nic nie bolało, po zabiegu nie wzięłam ani razu środków przeciwbólowych. 11 dni po zabiegu zdjęcie szwów. Piersi są przepiękne pozbyłam się znienawidzonego 70/75J, mam 70/75D. Kocham moje cycunie :) Wreszcie będę mogła kupować bieliznę taką jaką chcę, a nie mogę, jest mi lekko i jest mi dobrze. Nie wzbudzam zainteresowania biustem, nie muszę słyszeć za plecami nie zawsze wybrednych tekstów. Do odważnych świat należy! Teraz jestem zdrowa i piękna. W razie pytań Mój email:nieboblekitne@10g.pl Pozdrawiam ciepło

Grzegorz Kotusiewicz

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
Armii Krajowej 75
42-360 Poraj

Serdecznie polecam !!! Jestem po usunięciu trzech ósemek, w tym jedna chirurgicznie. Mistrz w swoim fachu!!! :) Jestem bardzo wdzięczna i polecam, jak usuwać zęby to tylko u Pana Doktora :)

Opinia dodana przez: Ewa