Chirurg Ogólny

Chirurg ogólny Warszawa dr n. med. Jarosław Bednarczyk

Oddział Atrium
aleja Jana Pawła II 29

Profesjonalny, rzetelny, naprawdę polecam!

Profesjonalny, rzetelny, naprawdę polecam!
Dr Bednarczyk, jeszcze przed wykonaniem zabiegu, bardzo szczegółowo wyjaśnił w jaki sposób powinnam się do niego przygotować, sposób przeprowadzenia zabiegu oraz dalszy proces leczenia. Wszelkie udzielone informacje były wyczerpujące (nie musiałam zadawać pytań dodatkowych), a co więcej, sprawdziły się w 100%. Dzięki stosowaniu się do zaleceń Lekarza, proces rekonwalescencji przebiega niezwykle sprawnie. Podsumowując, dr Bednarczyk jest fachowy, kompetentny i konkretny. Abstrahując od pozostałych cech charakteru (Pan Doktor do tego jest jeszcze niezwykle miły, uprzejmy i z poczuciem humoru), wizyty u niego to przyjemność, a takiego specjalisty potrzebuje każdy pacjent.
Jeśli będę korzystała jeszcze z usług chirurga, bez wątpienia wybiorę dr Bednarczyka.

Opinia dodana przez: Katarzyna Z.
Chirurg ogólny Warszawa lekarz Marcin Madej

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)

Dr Madej co prawda ostatni raz leczył mnie dokładnie 9 lat temu, aczkolwiek jest to najlepszy lekarz jakiego spotkałem. Prawdziwy profesjonalista. Ogromna wiedza w połączeniu z przyjemnym temperamentem. Dałbym mu się pokroić, bo złożyłby mnie pewnie lepiej niż jestem obecnie. To nasza wspólna rodzinna opinia, gdyż leczyliśmy się u niego z bratem. W dodatku nasza mama konsultowała się z lekarzem, gdyż była psychologiem, a Pan Madej jest bardzo światłym człowiekiem o wiedzy w wielu dziedzinach.

Opinia dodana przez: Tobiasz
Chirurg ogólny Łomianki lekarz Paweł Dąbrowski

lekarz Paweł Dąbrowski

Chirurg ogólny

wizyta już od 100

Gabinet chirurgiczny, wizyty domowe chirurg
Wiślana
Łomianki

Wspaniałe podejście do pacjenta i fachowa pomoc. Bardzo dokładnie wykonuje badania i nie myli się w diagnozie. Chociaż jestem bardzo wymagającą pacjentką, to doktor w 100% spełnia moje oczekiwania. Jestem dopiero po pierwszym zabiegu, ale już szykuję sie do kolejnych i w ogóle się nie boję. Zanim wybrałam się do specjalisty oczywiście naczytałam się różnego rodzaju "mądrości" na forach internetowych i próbowałam zabłysnąć swoją wiedzą na pierwszej wizycie. Skompromitowałam sie na cąłej linii, a pan doktor szybko przywołał mnie do porządku. Można powiedzieć: nieuprzejmy, ale nic bardziej mylnego - to fachowiec. Moja rada jest taka: nie uprawiajmy samoleczenia, którego tak nauczyliśmy się z internetu, a zaufajmy specjalistom. Zaoszczędzimy sobie dużo stresu i rozczarowań.
Polecam tego lekarza!
Ania

Opinia dodana przez: Ania
Chirurg ogólny Kraków lek. med. Anna Aseńko

lek. med. Anna Aseńko

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Odrowąża 18/1

Pani Doktor Asenko to specjalista najwyższej klasy i wspaniały człowiek. Po usuwanych znamionach nie ma najmniejszego śladu, a dzięki wnikliwej obserwacji pacjenta i umiejętności łączenia faktów z różnych dziedzin medycyny wykryła u mnie poważna chorobę i tylko dzięki jej pomocy moge w miarę normalnie funkcjonować. Dziękuję za ogrom czsu, ktory mi Pani Doktor poświęciła i za wszystkie zabiegi. Wysokie kompetencje i profesjonalizm w połączeniu ze szczegółowym tłumaczeniu przebiegu leczenia a także empatyczna osobowość sprawiają, że z wielką przyjemnością wraca się do takiego lekarza - wdzieczna pacjentka J.K.

Chirurg ogólny  dr n. med. Maciej Garbień

dr n. med. Maciej Garbień

Chirurg ogólny

wizyta już od 100

Dziękuję Panu doktorowi, może dla niego był to mały zabieg jednak mnie uwolnił od uciążliwego bólu i dyskomfortu. Lekarz widać, że ma wysokie kompetencje i doświadczenie, wzbudza zaufanie, a to niezmiernie ważne. Jedynie ciężko się czasem dodzwonić, ale to zrozumiałe u takiego specjalisty.

Opinia dodana przez: Marta G
Chirurg ogólny Gdańsk lek. med. Piotr Konefka

lek. med. Piotr Konefka

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Wrzeszcz, Gdańsk

NAJLEPSZY CHIRURG NACZYNIOWY MOJA MAŁŻONKA MIAŁA U NIEGO OPERACJE ALE JUŻ NIE MA GO W SZPITALU I JEST BARDZO ZADOWOLONA TERAZ CZUJE SIĘ ŚWIETNIE POZDRAWIAM

Opinia dodana przez: PACJENT
Chirurg ogólny Białystok dr hab. n. med. Piotr Myśliwiec

Centrum Medyczne Aqua Medica
ulica Waszyngtona 30/1U
15-305 Białystok

Panie doktorze Myśliwiec, dziękuję całym sercem za dobro, ciepło i cudownie wykonaną operację.
Ogromnie się cieszę, że trafiłam w Pana złote ręce i bardzo wiele Panu zawdzięczam.
Mój komentarz będzie dość obszerny, myślę, że niektórych zainteresuje jak w ciągu pół roku straciłam 33 kilogramy, pozbyłam się wielu chorób i jak wiele ta operacja dała.

Kochani czytelnicy od lat 80 choruję na serce, zaczęło się od zapalenia mięśnia sercowego a następnie wieńcówka, niedokrwistość, arytmia i wiele innych kłopotów z sercem.
W późniejszym czasie doszło nadciśnienie , cukrzyca 2 stopnia - wahania cukru były od 40 do powyżej 400 jednostek.
Diabetolog zlecił lek insulinopodobny zagraniczny, którego działanie jest identyczne jak insulina tylko w razie gdyby cukrzyca ustąpiła można go już nie brać.
Od lat 80-tych miałam problemy z nadwagą. Próbowałam różnych diet i na ten temat mogę książki pisać. Fakt nie raz schudłam kilka kilogramów, ale w niedługim czasie przybyło dwa razy więcej.
Moja waga przekroczyła 100 kg i doszły inne schorzenia kręgosłup i bezdech. Kładłam się spać i co parę minut budziłam się dusząc się.
Udałam się do pulmonologa, który zaproponował określone badania i zakładanie na noc maseczki i to miało ulżyć. W czasie tej wizyty ważyłam już drobiażdżek tylko 107 kg przy wzroście 165 cm.
W czasie rozmowy pulmonolog zaproponował czy nie zechciałabym poddać się operacji zmniejszenia żołądka - ja oczywiście na to jak na lato. Ze skierowaniem do chirurga wróciłam do domu cała w skowronkach, nie jeden raz mnie ostrzegano czy ja powinnam się poddać temu zabiegowi przy moich schorzeniach.
Wcześniej rozmawiałam z innymi lekarzami na ten temat ale nikt nie chciał dać skierowania z uwagi na moje chore serce i inne schorzenia jakie mnie trapią.
Pełna szczęścia mając skierowanie i wiele dobrych opinii lekarzy o Panu Doktorze Myśliwcu z duszą na ramieniu udałam się do doktora na pierwszą wizytę.
Co mnie pozostało zdrowie się sypie a do tego każdego wieczora jak kładłam się spać to nie byłam pewna czy nie udusi mnie bezdech.
Gdy weszłam do gabinetu w mojej głowie pustka zapanowała. Na początek dałam do przeczytania swoje historie choroby /w szpitalach straciłam bagatela 4 lata z mego życia/.
Następnie rozmowa, badania i Pan doktor wyjaśnił cierpliwie i dokładnie jak dla Ali z 1-szej "B" na czym polega taki zabieg, zbadał i dał skierowania na przeróżne badania u wielu specjalistów i analizy.
Oczywiście każdy specjalista wypowiadał się i dawał zgodę na ten zabieg z kardiologiem włącznie. Wszystkie zaświadczenia zbierałam przez pół roku i to nie czekając w kolejkach tylko robiąc je prywatnie. Mnie każdy dzień był drogi
Na niektóre badania finansowane przez NSZ trzeba czekać bardzo długo a mnie czas gonił.
Zdobyłam wszystkie zaświadczenia - pozwolenia ponownie poszłam na wizytę do doktora Myśliwca, czytał tę całą książkę wyników i opinii specjalistów i głęboko się zastanawiał nad każdym.
No i dzień pełen szczęścia mam skierowanie do szpitala i termin operacji.
Pól roku temu odbył się zabieg, po godzinie już rozmawiałam z rodziną a po paru godzinach już sama wstałam do toalety - dostałam burę od pielęgniarki jak już wracałam.
Następnego dnia już normalnie chodziłam
Po wyjściu ze szpitala nie było żadnych nawet najmniejszych powikłań, byłam pod troskliwą opieką doktora Myśliwca.
W bardzo krótkim czasie po cukrzycy śladu nie ma i już od dawna nie biorę żadnych leków. Ciśnienie się unormowało a i o bezdechu tylko niemiłe wspomnienie pozostało.
Minęło niespełna pół roku ja ważę 74 kg, jestem szczęśliwa mogę na siebie spojrzeć w lustro i o wielu chorobach zapomniałam - inne życie.
Pan Doktór Myśliwiec jest cudownie miłym, sympatycznym i bardzo komunikatywnym lekarzem. Na wszystkie zadane pytania przeze mnie jak i moją rodzinkę dokładnie wszystko wyjaśniał. Jest to lekarz, który kocha swój zawód. Poświęca wiele uwagi i dokłada wielu starań żeby pacjent był zorientowany i czuł się pewnie.
Ja i moja rodzina jesteśmy ogromnie wdzięczni za to, że powróciłam do zdrowia a ja chyba jestem szczęściarą, że trafiłam pod te złote ręce cudownie miłego, sympatycznego i bardzo cierpliwego chirurga.
Dziękuję jeszcze raz Panie doktorze, ja dozgonnie będę Pana wspominała ciepło i miło i chciałabym na takich lekarzy trafiać jak Pan. Moja rodzina również Panu dziękuje za cudownie wykonany zabieg .

Chirurg ogólny Kraków lek. med. Krzysztof Aksędowski

lek. med. Krzysztof Aksędowski

Proktolog, Medycyna estetyczna

wizyta już od 120

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Oho, cała tu rzesza Pań z problemem żylaków. Niestety ze mną nie było inaczej :(. Problem nie tylko wstydliwy,
ale zwyczajnie niebezpieczny! Dlatego postanowiłam rozprawić się z nim jak najszybciej. Szukając dobrego
lekarza trafiłam na wiele poleceń doktora Aksędowskiego. I to był strzał w dziesiątkę. Po laseroterapii moje nogi
nie tylko w koncu dobrze wyglądają, ale także zwyczajnie odpoczywają każdego dnia.

Opinia dodana przez: Emilia
Chirurg ogólny Bydgoszcz dr n. med. Michał Molski

dr n. med. Michał Molski

Specjalista USG, Flebolog

wizyta już od 220

Centrum Medyczne ESKULAP
Cicha 41
85-650 Bydgoszcz

Od kilku lat borykam się z problemem miażdzycy. W końcu trafiłam na doktora, okazał się strzałem w 10. Miły kompetentny, bardzo skrupulatny, nie oszczędza na wykonywaniu badań. Wyrył u mnie problemy z sercem i w porę skierował do kardiologa. Wiele mu zawdzięczam!

Opinia dodana przez: Ania
Chirurg ogólny Wrocław dr n. med. Krzysztof Namięta

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Przed zabiegiem CABG poznałem jedynie anestezjologa i kardiochirurga wyjaśniającego czym jest zabieg. Dwa dni przed wypisem zauważyłem skromnego lekarza, trochę zmęczonego, ale z promiennym uśmiechem, kiedy mnie widział. Dopiero w dniu wypisu opowiedział, że były całkiem poważne problemy i wtedy zrozumiałem, dlaczego doba zerowa miała pięć dni.

Nie znam się na medycynie, nie znam na ludziach, daję się zwieść pozorom. Ale tutaj byłem pewien, że dr Namięta jest osobą, która lubi swój zawód. Jest osoba mocno zaangażowaną i całkiem poświęcającą się swojej pracy. Z autopsji wiem, ze takie podejście niesie za sobą mnóstwo wątpliwości, zwątpienia, depresji... Nie mam innej okazji, żeby podziękować i mam nadzieje, że dotrze ta drogą (ale dyskretnie, proszę!).
Gwiazdkami oceniam tylko te aspekty, które miałem okazję zaobserwować - przecież nic nie wiem o poświęconym czasie czy kompleksowości podejścia, ani kto zadecydował o wyniku procedury 89.71

anonim z CABG 16 września, godz 8:00