Chirurg Ogólny

dr hab. n. med. Wojciech Lisik

Chirurg transplantolog, Chirurg ogólny

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Polecam Pana Docenta Lisika, każdemu kto ma problemy z otyłością. Genialny chirurg, normalny, uprzejmy człowiek, dowcipny, przystojny, i jego ciepły męski głos który przyprawia mnie o zawrót głowy. Dziękuję Panu Dokorze, JEST PAN WIELKI!!!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: Kamilla
Chirurg ogólny Wrocław dr hab. n. med. Andrzej Bieniek

dr hab. n. med. Andrzej Bieniek

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

Pabianicka 25
Wrocław

W moim przypadku nie było potrzeby tłumaczenia choroby i leczenia (rak złośliwy wargi), stąd średnia ocena tego kryterium. Raka trzeba było się pozbyć w miarę szybko, dokonać przeszczepu z innej części twarzy wyciętej skóry i części wargi. Zrobił to pan doktor tak fachowo, że po tym zabiegu właściwie nie ma śladu. Sam doktor to niesłychanie ciepły, miły człowiek, do tego zna się na swojej robocie, a przede wszystkim nie stresuje dodatkowo i tak już przarażonego pacjenta. Jestem mu wdzięczna za to co zrobił i jak zrobił. I to na NFZ w klinice na Chałubińskiego, nie prywatnie. W powodzi niedouczonych, niekompetentnych, niekomunikatywnych i lekceważących pacjentów lekarzy, ten jest wyjątkowy. Z przyjemnością piszę tę opinię i polecam kontakt z tym lekarzem. Chorujesz dermatologicznie, masz problem, skieruj się do doktora Bieńka!

Opinia dodana przez: Lidia
Chirurg ogólny Kraków dr n. med. Diana Hodorowicz-Zaniewska

dr n. med. Diana Hodorowicz-Zaniewska

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

wizyta już od 100

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

Trafiłam do Pani Doktor w czerwcu z diagnozą wieloogniskowego raka naciekowego, sparaliżowana strachem, traktowana przez poprzednich lekarzy na zasadach "następny proszę".

Pani Doktor rozmawiała ze mną przez godzinę na spokojnie tłumacząc czym jest ta choroba, jakie mamy możliwości leczenia, ani przez ułamek sekundy nie dała mi odczuć, że czas wizyty dobiegł końca. Wyjaśniła mi wszystko od A do Z co pozwoliło mi spojrzeć na chorobę z zupełnie innej strony. Dzięki Pani Doktor przekułam mój strach w siłę. Dziś jestem po zabiegu mastektomii z jednoczasową rekonstrukcją i jak pokazały późniejsze wyniki histopatu to było najlepsze rozwiązanie. Po zabiegu, w szpitalu, Pani Doktor osobiście troszczyła się o wszystkie swoje pacjentki leżące na oddziale. Nigdy się z czymś takim nie spotkałam. W dniu wolnym od pracy przyjechała do szpitala by zbadać mnie i sprawdzić czy mogę wyjść do domu.
Mogłabym tak opisywać wiele sytuacji, których doświadczyłam ze strony Pani Doktor, świadczących nie tylko o profesjonalizmie, ale także o tym, że jest Ona dobrym pełnym empatii człowiekiem.
Obecnie przede mną leczenie uzupełniające, ale strach przed rakiem już mnie nie paraliżuje , bo wiem że jestem pod opieką tak wspaniałego lekarza jak Pani Doktor :)
Pani Doktor.. moja Pani Doktor, uratowała mi życie w każdym możliwym tego słowa znaczeniu. Bardzo dziękuję.

Opinia dodana przez: Magda
Chirurg ogólny Warszawa lekarz Marek Janisz

lekarz Marek Janisz

USG, Chirurg ogólny

Diagnostyka I Leczenie Chorób Piersi. USG Piersi
ul. Grójecka 194

Odwiedzam Pana Doktora od kilku lat. Szczerze polecam. Jest profesjonalny, punktualny, tłumaczy wszystko w sposób zrozumiały i cierpliwie odpowiada na pytania. Bardzo ciepły i przyjazny człowiek. Usunął mi zmiany w piersi kilka lat temu, od tej pory systematycznie bada mnie i jestem spokojna o zdrowie. Jego klinika jest na najwyższym poziomie. Personel nawet przypomina telefonicznie o kolejnym terminie wizyt kontrolnych. Ceny są przystępne. Polecam dla profilaktyki albo leczenia.

Opinia dodana przez: Katarzyna Śmietańska
Chirurg ogólny Łódź dr n. med. Włodzimierz Koptas

Medicover
Al. Piłsudskiego 3
90-368 Łódź

WItam.Jestem po usunięciu tarczycy z guzami przez Pana Włodzimierza Koptasa I Ekipę w Tomaszowie Mazowieckim.Mimo mego osłabienia przed operacją wszystko skończyło się sukcesem.Dziękuję i Panu i Wszystkim z Tomaszowa Mazowieckiego

Opinia dodana przez: Marcin
Chirurg ogólny Gdańsk lek. med. Krzysztof Galant

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Witam serdecznie,

Witam serdecznie,
Pan Dr Krzysztof Galant jest DOSKONAŁYM LEKARZEM. Po pierwsze bardzo angażuje się w pomoc pacjentowi, tłumaczy o co chodzi w chorobie, jest bardzo miły i posiada niezwykłą empatię do ludzi. Poświęca czasu tyle ile trzeba. Ja miałam wrażenie, że mój strach nie jest mu obojętny, a to na prawdę połowa jeśli chodzi o chirurga. Na prawdę bardzo się bałam. Miałam usuwanego tłuszczaka na głowie. Temu lekarzowi poddałabym się każdej interwencji chirurgicznej ze spokojem i zaufaniem. Jest bardzo delikatny i sprawia, że człowiek mu UFA a to na prawdę dzisiaj jest bardzo potrzebne.....
Ania z Gdańska z podziękowaniami i poleceniem dla innych potrzebujących ...

Opinia dodana przez: Ania
Chirurg ogólny Warszawa dr hab. n. med. Tomasz Grzela

Klinka Flebologii
ul. Wawelska 5

Chciałbym tą drogą podziękować Dr Tomaszowi Grzeli za wyleczenie moich nóg a żeby naprawdę pokazać,że nie są to takie zwykłe nogi kilka słów wstępu. Jestem chory na ciężką postać hemofilii A. Jest to choroba charakteryzująca się wylewami krwi do stawów po najmniejszych urazach a nawet samoistnymi w ciężkiej postaci hemofilii tak jak to było u mnie. Setki wylewów dokumentnie zniszczyły mi lewy staw kolanowy doprowadzając do bardzo dużej szpotawości nogi. Konieczna była operacja wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Przeszkodą w wykonaniu operacji były owrzodzenia podudzi. Z leczeniem ran na nogach walczyłem ponad 2 lata. Niekończący się serial wizyt w różnych poradniach lekarskich, posiewy, wymazy, terapie antybiotykami itp. itd. bez absolutnie żadnego pozytywnego efektu leczenia – rany nie goiły się. Zupełnie zrezygnowany we wrześniu 2010 r. przypadkowo natknąłem się na stronę internetową Centrum Flebologii. Już na drugi dzień “prosto z ulicy” bez żadnego zapisywania zjawiłem się u Państwa – i zostałem przyjęty przez Dr Tomasza Grzelę. Już na pierwszej wizycie Dr Tomasz Grzela powiedział, że istnieje szansa zaleczenia ran do końca 2010 r. Dla mnie Dr Tomasz Grzela to lekarz – pierwszy tej klasy spośród poznanych mi lekarzy, a lecząc się kilkadziesiąt lat poznałem ich niemało. Dr Tomasz Grzela to wysoka kultura, zaangażowanie, wiedza, profesjonalizm. A to wszystko połączone z dużą serdecznością, zwyczajnym ludzkim podejściem do pacjenta, troską o niego co daje duże poczucie bezpieczeństwa. Dr Tomasz Grzela to po prostu prawdziwy pasjonat, pełen profesjonalizm lekarski i ludzka empatia – a więc prawdziwe powołanie lekarskie. Już w listopadzie 2010 r. rany były na tyle zaleczone,że udało się wykonać planowaną od 2 lat operację wszczepienia endoprotezy lewego kolana. Wiadomo,że sukces ma wielu ojców ale wiem, że tak błyskawiczne wyleczenie moich nóg to nie jest przypadek statystyczny – to efekt rzetelnej pracy, w którą włożone jest całe serce wszystkich pracowników Centrum Flebologii. Zawsze u Państwa w C.F. spotykałem się z ciepłą domową atmosferą, z serdecznością, gdzie praca jest tak zorganizowana iż nie ma kolejek nikt się tu nie denerwuje, panuje spokój a w tle leci relaksująca muzyczka. To zasługa Pań, które pracują w rejestracji na pierwszej linii kontaktu z potencjalnym pacjentem. Na koniec muszę zauważyć – bo tego nie sposób nie zauważyć – absolutne mistrzostwo świata w robieniu opatrunków i bandażowaniu nóg przez Panie pielęgniarki. Jeszcze raz dziękuje, przepraszam za ten długi wpis ale zawarłem absolutnie samą esencję. Marek Wróblewski.

Chirurg ogólny Lublin dr n. med. Wojciech Chromiński

dr n. med. Wojciech Chromiński

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

Jestem rok po operacji powiększenia piersi i jestem bardzo zadowolona. Doktor jest konkretny i co naprawdę ważne zawsze pod telefonem.
Polecam.

Proktolog, Chirurg ogólny

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Wola, Warszawa

Z całego serca polecam Dr. Bermana!
Bardzo kompetentny, wnikliwy i uprzejmy lekarz - jedyny, który na poważnie zajął się moim przypadkiem, wszystko dokładnie wytłumaczył i ustalił plan leczenia. Bardzo kompleksowe podejście, duża wiedza i super podejście do pacjenta sprawiają, że z chęcią będę przychodzić na kolejne wizyty.

Z całego serca polecam Dr. Bermana!

Opinia dodana przez: Monika
Chirurg ogólny Piaseczno lek. med. Krzysztof Kłoszewski

lek. med. Krzysztof Kłoszewski

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Byłam u Pana doktora Kłoszewskiego z synem w sprawie bioderek. Syn ma 6 tygodni. Pan doktor był bardzo miły i kompetentny. Wszystko mi dokładnie wytłumaczył.Dostrzegł wadę której nie zauważył inny lekarz. Wyprowadził z dysplazji bioder mojego synka. Gorąco go polecam.