Chirurg Ogólny

Gabinet chirurgii ogólnej i laserowej
Piłsudskiego 11
32-020 Wieliczka

Zabieg krótkiego wędzidełka laserem - rewelacja - kilka minut, żadnych szwów, zero bólu, efekt super. Pana Marka z czystym sumieniem mogę polecić - jednym słowem fachowiec. W dodatku super kontakt - zawsze odbiera telefon i odpowiada na miale z wątpliwościami, zarówno przed zabiegiem jak i po. Nie żałuję żadnego kilometra przejechanego z Warszawy do Wieliczki.

dr n. med. Sadegh Toutounchi

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Rewelacja!!! Spotkanie takiego człowieka a zarazem lekarza to wręcz sama przyjemność! Gdyby wszyscy tacy byli to świat byłby PIĘKNY!

Opinia dodana przez: Elżbieta

sk1
3/maja Zabrze
41-800 Zabrze

W ostatnim czasie z powodu bardzo poważnej choroby mojego taty zmuszona byłam odwiedzić całe mnóstwo lekarzy.Pani doktor co prawda potwierdziła opinie swoich poprzedników,ale jako pierwsza dokładnie wytłumaczyła z czym mamy doczynienia precyzyjnie tłumacząc na obrazie z TK i chociaż diagnoza nie jest pomyślna w końcu rozumiem dlaczego nie można przeprowadzić operacji.Poświęciła mi mnóstwo czasu,wczytała się w dokumentację,przy tym jest bardzo przystępna i sympatyczna.

Opinia dodana przez: Ewa

Super człowiek. Lekarz z poczuciem humoru. Pomimo tego, że bolał mnie brzuch, wyszłam z uśmiechem na twarzy. Doktor nie ma parcia na leki chemiczne i krojenie bez potrzeby. Proponuje proste zalecenia dietetyczne. Mało takich lekarzy...

Opinia dodana przez: Irena

Praskie Centrum Medyczne
ulica Brzeska 12

Klinikę PRAG-MED polecili mi znajomi.
Powiedzieli: jedź zobaczysz jak wygląda profesjonalne podejście do pacjenta.
Pojechałem, zobaczyłem, doświadczyłem.
Pierwsza wizyta bardzo pozytywna.
Bardzo szczegółowe omówienie sposobu wykonania zabiegu (przepuklina pachwinowa).
Druga wizyta-piątek .
Miłe powitanie przez Panie pielęgniarki, wskazanie pokoju do przygotowania się do zabiegu, między czasie Panowie doktorzy przychodzili i informowali mnie jeszcze raz na czym będzie polegał zabieg.
W życiu nie spotkałem się z taką troską ze strony lekarzy.

Klinikę PRAG-MED polecili mi znajomi.
Powiedzieli: jedź zobaczysz jak wygląda profesjonalne podejście do pacjenta.
Pojechałem, zobaczyłem, doświadczyłem.
Pierwsza wizyta bardzo pozytywna.
Druga wizyta-piątek .
W życiu nie spotkałem się z taką troską ze strony lekarzy.
Podczas przygotowania do zabiegu Panowie informowali mnie o każdym ruchu z ich strony jaki wykonują.
Po przebudzeniu szok, Pani pielęgniarka jest przy mnie, pomaga przejść do toalety.
Na stoliku komplet dokumentów potrzebnych do wypisu wraz ze zwolnieniem lekarskim oraz woda mineralna i materiały do higieny (gratis)-bajka.
Następny szok - po jakimś czasie Pani pielęgniarka przez kilkanaście minut każdemu omawia zasady postępowania po zabiegu, jaka dieta, higiena itp. i przygotowuje pacjentów do spotkania z lekarzem na zmianę opatrunku.
Szef osobiście z każdym pacjentem ponownie omawia przebieg operacji i zalecenia pooperacyjne.
Cały pobyt jest precyzyjnie zaplanowany w czasie.
Wielki szacunek i podziękowanie dla Całego Zespołu, który bardzo rzetelnie i z pasją wykonuje swoją pracę.
Pozdrawiam i polecam - Jacek P.

Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Tomasz Polec

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

mediart
Gdańsk
80-298 Gdańsk

Bardzo miły i uprzejmy człowiek. Rewelacyjny specjalista. Godny zaufania i polecenia osobom, które potrzebują pomocy specjalisty i życzliwego człowieka!
Bezproblemowy kontakt w każdej sytuacji!
Z ręką na sercu podchodzi do każdego pacjenta! Dziękuję Panu dr za opiekę nad mamą i gorąco pozdrawiam!!!

Bezproblemowy kontakt w każdej sytuacji!

Opinia dodana przez: Weronika
Chirurg ogólny Gdańsk dr n. med. Daniel Maliszewski

Art Vein
ul. Hynka 6 II piętro, lokal 9
Gdańsk

Mimo młodego wieku miałam bardzo brzydkie i obwisłe piersi poprzez ciągłą zmianę wagi. Po drodze wycięto mi guza piersi i torbiele. Na szczęście trafiłam do Pana Doktora Daniela, który powiększył, podniósł i przerobił mi piersi. Wybraliśmy wspólnie rozmiar i kształt. Zależało mi przede wszystkim na tym aby były podniesione. Nie mogłam sobie wyobrazić ja to będzie wyglądało i czy da się coś z tym zrobić. Efekt przerósł moje oczekiwania :) Mam piękne piersi, czuję się kobieco i nareszcie mogę chodzić bez biustonosza. Bardzo miła atmosfera a zarazem profesjonalne podejście do pacjenta. Ból nie był taki straszny jak go opisują, a nie należę do najbardziej wytrzymałych. Polecam każdej kobiecie!!! Dziękuje za wszystko i pozdrawiam:)

Opinia dodana przez: Natalia

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Chirurgii Ogólnej
Gdańska 53
84-230 Rumia

Bardzo kompetentny lekarz. Cierpliwy, delikatny i z bardzo dużą wiedzą o nowych metodach leczenia . Godny polecenia! !!

Opinia dodana przez: Emilia

dr n. med. Paweł Szymański

Medycyna estetyczna, Chirurg ogólny

Gabinet Chirurgii Ogólnej i Medycyny Estetycznej Wellmed

57-200 Ząbkowice Śląskie

Pan Doktor Paweł Szymański, to doskonały lekarz, sympatyczny, odpowiedzialny, zaangażowany, który z pasją wykonuje swoją pracę. Zgłosiłam się do niego z powodu mojej otyłości. Chciałam pozbyć się nadmiernego tłuszczu dlatego zdecydowałam się na chirurgiczne leczenie otyłości patologicznej. Zabieg został wykonany w pełni profesjonalnie i dokładnie, z należytą starannością, w oparciu o faktyczne doświadczenie lekarza.

Doktor podszedł do mnie indywidualnie, indywidualnie przygotowując mnie do zabiegu, zwracając na mój problem szczególną uwagę. Po dwumiesięcznej przerwie widzę efekty. Ta metoda faktycznie na mnie zadziałała. Zaczęłam mniej jeść, ponieważ nie odczuwałam potrzeby większego spożywania pokarmów i ponadto w towarzystwie z wysiłkiem fizycznym schudłam.
Jestem pod wielkim wrażeniem i jestem wdzięczna panu doktorowi za pomoc i fachowe doradztwo.

Opinia dodana przez: Pola

Prywatny Gabinet Chirurgiczny

87-100 Toruń

lekarz bardzo mily, po zamienieniu kilka zdan juz wzbudzil moje zaufanie u pacjenta. do takiego lekarza z checia bym chodzila z kazda dolegliwoscia :-) naprawde kazdemu polecam i bede polecac Pana Doktora.

Opinia dodana przez: Elźbieta