Chirurg Ogólny

Chirurg ogólny Warszawa dr n. med. Agnieszka A. Krawczyk

dr n. med. Agnieszka A. Krawczyk

Medycyna estetyczna, Flebolog

Ambasada Urody Medical Spa Wilanów
ul. Księdza Prymasa Augusta Hlonda 2
02-972 Wilanów, Warszawa

świetna specjalistka z misją - świetne tłumaczenie etapów zabiegów. pomogła mi i mojej mamie z żylakami Gorąco polecaam !!!
Chirurg ogólny Warszawa dr n. med. Jarosław Bednarczyk

Oddział Atrium
aleja Jana Pawła II 29

Profesjonalny, rzetelny, naprawdę polecam!
Dr Bednarczyk, jeszcze przed wykonaniem zabiegu, bardzo szczegółowo wyjaśnił w jaki sposób powinnam się do niego przygotować, sposób przeprowadzenia zabiegu oraz dalszy proces leczenia. Wszelkie udzielone informacje były wyczerpujące (nie musiałam zadawać pytań dodatkowych), a co więcej, sprawdziły się w 100%. Dzięki stosowaniu się do zaleceń Lekarza, proces rekonwalescencji przebiega niezwykle sprawnie. Podsumowując, dr Bednarczyk jest fachowy, kompetentny i konkretny. Abstrahując od pozostałych cech charakteru (Pan ...
Opinia dodana przez: Katarzyna Z.
Chirurg ogólny None dr Adam Srebrzyński

dr Adam Srebrzyński

Medycyna estetyczna, Chirurg ogólny

wizyta już od 100

Klinika Chirurgii Endokrynologicznej - Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M.Kopernika w Łodzi

93-513 None

U pana dr Srebrzyńskiego upiększam się od 2008 r. Zabiegom medycyny estetycznej poddawałam się już wcześniej u innych lekarzy, ale gdy poznałam Pana Doktora i efekty jego pracy, pozostałam jego klientką do dnia dzisiejszego.Gdy trafiłam do Niego, nastawiona byłam na zabiegi, które pozbawią mnie wszelkich zmarszczek, lubiłam mieć wszystko na tzw "blachę"; niestety z czasem zaczęłam wyglądać nienaturalnie. To On zmienił we mnie nastawienie do tego typu zabiegów; przekonywał,że najważniejsze ...
Opinia dodana przez: Julita
Chirurg ogólny Kraków lek. med. Anna Aseńko

lek. med. Anna Aseńko

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Odrowąża 18/1

Pani Doktor Asenko to specjalista najwyższej klasy i wspaniały człowiek. Po usuwanych znamionach nie ma najmniejszego śladu, a dzięki wnikliwej obserwacji pacjenta i umiejętności łączenia faktów z różnych dziedzin medycyny wykryła u mnie poważna chorobę i tylko dzięki jej pomocy moge w miarę normalnie funkcjonować. Dziękuję za ogrom czsu, ktory mi Pani Doktor poświęciła i za wszystkie zabiegi. Wysokie kompetencje i profesjonalizm w połączeniu ze szczegółowym tłumaczeniu przebiegu leczenia a ...
Chirurg ogólny  dr n. med. Maciej Garbień

dr n. med. Maciej Garbień

Chirurg ogólny

wizyta już od 100

Dziękuję Panu doktorowi, może dla niego był to mały zabieg jednak mnie uwolnił od uciążliwego bólu i dyskomfortu. Lekarz widać, że ma wysokie kompetencje i doświadczenie, wzbudza zaufanie, a to niezmiernie ważne. Jedynie ciężko się czasem dodzwonić, ale to zrozumiałe u takiego specjalisty.
Opinia dodana przez: Marta
Chirurg ogólny Warszawa dr n. med. Krzysztof Nowosad

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

wspaniały lekarz, bardzo kompetentny i w dobrym kontakcie z pacjentem.Biopsja gruboigłowa była praktycznie bezbolesna.
Opinia dodana przez: Bogna
Chirurg ogólny Warszawa dr n. med. Mariusz Żmijewski

dr n. med. Mariusz Żmijewski

Torakochirurg, Onkolog

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Prawdziwy lekarz z powolania. Pomogl mojemu mezowi nawet kosztem swojego prywatnego czasu. Pan doktor jest kompetentnym, doswiadczonym lekarzem. Dokladnie zapoznal sie z problemem, skrupulatnie analizowal wyniki badan , opisal przyczyne w szerszym kontekscie laczac stan zdrowia meza nie tyko z choroba, ale i stylem zycia jak rowniez praca zawodowa. Wytlumaczyl w jakiej kolejnosci i w jaki sposob trzeba pracowac nad poprawa zdrowia (sylwetki) meza. Jestesmy oboje bardzo wdzieczni panu doktorowi.
Chirurg ogólny Kędzierzyn-Koźle lekarz Tomasz Podgórski

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca IV Oddział Kardiologii Inwazyjnej, Elektrostymulacji i Angiologii
ulica Roosvelta 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Wspaniały lekarz. Bardzo uprzejmy, wszystko wytłumaczy odnośnie choroby i leczenia. Szczegółowe podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Mirosław
Chirurg ogólny Kraków dr n. med. Zbigniew Plewa

dr n. med. Zbigniew Plewa

Medycyna estetyczna, Chirurg onkolog

Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik
Wybickiego 42/2

Polecam doktora, wyjątkowo dobry specjalista.
Chirurg ogólny Cała Polska dr n. med. Sławomir Pietuszko

Medical Hair

Cała Polska

Bardzo dobry specjalista. Przeszczepione włosy rosną i wyglądają naturalnie. Doktor idealnie pokrył moją łysinę. Wyglądam przez to teraz młodziej. Polecam!
Opinia dodana przez: Wacław