Chirurg Ogólny Warszawa

Chirurg ogólny Warszawa dr n. med. Piotr Bednarski

Medycyna Dąb Warszawa
ul. Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.

Opinia dodana przez: Przemysław
Chirurg ogólny Warszawa dr hab. n. med. Michał Wszoła

dr hab. n. med. Michał Wszoła

Transplantolog, Proktolog

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Wola, Warszawa

Pan Doktor postawił zupełnie złą diagnozę, zaczął szukać w zupełnie złym kierunku, co kosztowało kilka prywatnych wizyt, badania w laboratorium analitycznym na kwotę ponad 1000zł, oraz próbował namówić na gastroskopię i kolonoskopię - koszt około 800zł. Efekty po kilkunastu tygodniach leczenia u dr Wszoły były żadne, dlatego skorzystaliśmy z konsultacji u innego lekarza, gdzie 1 wizytą i 1 lekiem udało się zażegnać cały problem zdrowotny.

Opinia dodana przez: Łukasz
Chirurg ogólny Warszawa lekarz Artur Broma

lekarz Artur Broma

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

METAMORFOSIS - Chirurgia Jednego Dnia
Gawińskiego 11

Dr Artur Broma to profesjonalista pod każdym wzgledem. Operował mi nos ok dwa lata temu (przegroda + zmiana kształtu) wyszedł śliczny dokładnie taki, jak chciałam, operacja byla połączona z powiększeniem piersi (dodam, że piersi - to byla poprawka po nieudanej operacji jaką zrobil mi dr Slawomir Łoń z LineaCorporis- bylam zalamana, to Dr Broma wyprowadzil je na kształt jaki pierś powinna miec ... wyszły pięknie, bede mu wdzięczna do konca zycia )... to bylo kiedys,a dzisiaj pisze, bo jestem na swieżo po operacji liposukcji, wczoraj mialam 3h operacje a dzisiaj juz odpoczywam w mieszkaniu, dobrze sie czuje a wierzcie ze liposukcja byla duza :).
Jezeli juz chcecie, lub musicie cos w sobie poprawic, bo to polepszy wasze samopoczucie, to zastanowcie sie dwa razy zanim zdecydujecie sie na lekarza, ja z czystym sumieniem polecam Wam Dr Brome dlaczego pisze? bo wiem jak sama kiedyś szukalam i jaki bląd popełnilam idąc na pierwszą operacje do Sławomira Łonia z Linea Corporis ... dziękuje osobie, ktora przez przypadek polecila mi Artura Brome, teraz jestem szczesliwa i tego samego Wam zycze. Chciałam jeszcze dodac ze opieka pooperacyjna w Model Med jest naprawde na wysokim poziomie, Pani, która o Was zadba po zabiegu nie pozwoli zeby cokolwiek powodowalo dyskomfort, bardzo ciepła atmosfera, a Pan Staszek od zabiegów pooperacyjnych bardzo szybko doprowadza ciało do dobrej formy. Polecam Dr Artura Brome i jestem wdzięczna losowi ze do Niego trafilam. Marta

Opinia dodana przez: marta12341 atram12341
Wolny termin: dzisiaj o 15:00. Sprawdź inny.
Chirurg ogólny Warszawa dr n. med. Mariusz Dunal

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

ProMediOn Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej Warszawa
Kazimierza Wóycickiego 4

Witam wszystkich,
To juz moj 5 tydzien po operacji nosa.
Korekte przeprowdzil dr Maciej Charazinski z Uni Klinik w Warszawie.
Doskonaly lekarz, swietny zespol, piekna klinika.
Nosek wygojony, wyglada lepeiej niz sobie go wyobrazilam.
Ja mialam dwa garbki, nos nie byl latwy ale wszystko poszlo pieknie

Witam wszystkich,
To juz moj 5 tydzien po operacji nosa.
Korekte przeprowdzil dr Maciej Charazinski z Uni Klinik w Warszawie.
Doskonaly lekarz, swietny zespol, piekna klinika.
Nosek wygojony, wyglada lepeiej niz sobie go wyobrazilam.
Ja mialam dwa garbki, nos nie byl latwy ale wszystko poszlo pieknie
Rowniez obawaialam sie narkowy. Jednakze dr anestezjolog wszystko mi wyjasnil, opowiedzial o calym zabiegu. Naprawde wszytsko wspominam jak jedno z ciekawszych i fascynujacych przezyc.
Jakby nie bylo nos to centralna czesc twarzy?! Jest czego sie obawiac
Dziewczyny i chlopaki! Najwazniejsze zeby byc zdecydowanym!
To jest kazdego indiwidualna sprawa.
Nie ma czego sie bac! Medycyna jest naprawde daleko posunieta!
Trzeba miec realne spojrzenie na siebie i oczywiscie nie oczekiwac nie wiadomo jakich cudow?!
Ja bylam na kilku kosultacjach w kraju i za granica.
Znalazlam super zespol z dr Maciejem na czele..
To moj lekarz!
Tymczasem goraco pozdrawiam i trzymam za wszystkich kciuki:-):-):-):-)

Wolny termin: jutro o 09:00. Sprawdź inny.
Chirurg ogólny Warszawa lekarz Marcin Malka

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48

Bardzo kompetentny facet.
Człowiek, który ma wiedzę i pojęcie. Specjalizuje się w leczeniu stopy cukrzycowej i zna sie na tym. Nie traktuje pacjentów przedmiotowo, bardzo przejmujący. Polecam, bo wie o czym mówi, jest zorientowany w lekach, opatrunkach i innych nowinkach w leczeniu ran.
Tomek Leśnik

Bardzo kompetentny facet.
Tomek Leśnik

Wolny termin: jutro o 13:00. Sprawdź inny.
Chirurg ogólny Warszawa dr n. med. Andrzej Sankowski

dr n. med. Andrzej Sankowski

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Andrzej Sankowski
ul. Zgrupowania AK Żmija 12
01-875 Żoliborz, Warszawa

Bardzo dobry fachowiec, wszystko szczegółowo tłumaczy, wyjątkowo cierpliwy o czy się przekonałam ;-)
potrafi świetnie doradzić a jak trzeba odradzić.
A efekty pracy rewelacja!

potrafi świetnie doradzić a jak trzeba odradzić.
A efekty pracy rewelacja!

Opinia dodana przez: Ela
Wolny termin: jutro o 15:30. Sprawdź inny.

dr n. med. Marek Szkiłłądź

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Conrada 15

jedyny lekarz który podjął się operacji żylaków i wykonał ją profesjonalnie, nadmieniam iż w klinice chirurgii naczyń i transplantacji w Białymstoku profesorowie od dyplomów nie chcieli operować, a może nie potrafili.

Wolny termin: 25 Lip o 15:00. Sprawdź inny.

NZOZ SEP-MED
Hoża 19

genialny, zdecydowanie godny polecenia, wyleczył mnie z nawracajacych infekcji pęcherza moczowego, fachowiec od trudnych przypadków

Wolny termin: 25 Lip o 17:30. Sprawdź inny.

Kos-Med
Pl. Konstytucji 3 m. 60

Bardzo chamski lekarz odzywki typu proszę siadać, nie dyskutować. Nie na miejscu tym bardziej w Placówce Luxmed. Świadczy to o kulturze. Nie polecam. W Luxmed wizyta trwa 3 min a od wyjścia pacjenta na wezwanie następnego 3-5 min

Opinia dodana przez: Mariusz