Bytom Chirurg Ogólny

Czy chodziło Ci o lekarzy:

Bytom

witam, a gdzie doktor w Bytomiu przyjmuje? bo jest zaznaczony Bytom dlatego pytam a nigdzie nie pisze

Opinia dodana przez: Łukasz

Wolny termin: 26 Cze o 13:00. Sprawdź inny.
Chirurg ogólny Bytom dr n. med. Piotr Bednarski

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
41-902 Bytom

Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.

Opinia dodana przez: Przemysław
Chirurg ogólny Bytom dr Mariusz Deska

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
41-902 Bytom

Polecam tego lekarza z całego serca.

Polecam tego lekarza z całego serca.

Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom

Ogromna kompetencja, szacunek dla Pacjenta, życzliwość i profesjonalizm. Bardzo dobry specjalista- rzetelnie przeprowadzony zabieg.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom

Wspaniały lekarz, miły i uprzejmy, dobrze tłumaczy stadium zaawansowania choroby , lekarz godny polecenia

Opinia dodana przez: Helena

Stefana Batorego 18
Bytom

Byłam pacjentką na Oddziale w Bytomiu. Ten młody jest lekarz jest miły, uprzejmy i bardzo cierpliwy wobec pacjentów. Polecam

Opinia dodana przez: Alina

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 4 w Bytomiu - oddział onkologii klinicznej
ul. Aleja Legionów 10
41-902 Bytom

Świetne podejście do pacjenta. Wszystko wytłumaczone od A do Z, zabieg wycięcia kilku znamion praktycznie bezbolesny . Bardzo miła i ciepła osoba

Opinia dodana przez: Marta

lekarz Krzysztof Lenkiewicz

Angiolog, Chirurg naczyniowy

Katedra i Oddział Kliniczny Chirurgii Naczyniowej i Ogólnej WSS nr 4
Al. Legionów 10, 41-902
Bytom

Rewelacyjny lekarz z powołania! Jeszcze takiego nie spotkałam.Kompetentny, miły i godny polecenia :)

Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Andrzej Kamiński

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Woźniaka 28/6
41-902 Bytom

Bardzo dobry specjalista, zyczliwy i bardzo uprzejmy. Dobro pacjenta stawia ponad wszystko. Duzo caluskowwwww

Opinia dodana przez: Kalina

dr n. med. Grzegorz Kowalski

Chirurg ogólny, Lekarz sądowy

ulica Żeromskiego 22/1a
41-902 Bytom

Jestem po operacji tarczycy u Pana Ordynatora. Super obsługa. Życzę sobie i wszystkim innym pacjentom, by trafiali ze swoimi kłopotami zdrowotnymi właśnie do takich lekarzy! Kompetencja, chęć niesienia pomocy i wysoka kultura osobista w połączeniu z taktem w najczystszej postaci. Pozdrawiam Panie Doktorze.

Opinia dodana przez: Michał