Chirurg Ogólny Częstochowa

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony
ulica Mirowska 15
42-200 Częstochowa

"Bardzo dobry lekarz, przypadek sprawił że trafiłam właśnie do niego. Pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt z pacjentem. Polecam wizytę u Pana Doktora".

Szpital Specjalistyczny

Częstochowa

Trafiłam do pani Dr do przychodni przy Szpitalu na Parkitce z 1 cm guzkiem 7 miesięcy temu. Wykonała wszystkie potrzebne badania. Nowotwór. Szok. Powiedziała, że nie ma nic przeciwko temu, żebym się skonsultowała gdzie indziej, czy też gdzie indziej leczyła. Na moją prośbę doradziła, gdzie się udać. Diagnoza potwierdzona w 2 innych poważnych ośrodkach. W jednym proponowany trochę inny, bardziej radykalny tryb leczenia. Pani Dr wysłała mnie do jeszcze innego lekarza na konsultację. Zdecydowałam się na proponowany przez nią zabieg. Wyniki potwierdziły (i opinia innego ośrodka), że to była właściwa decyzja. Pani Dr jest mistrzem psychologicznego prowadzenia leczenia i przekazywania złych informacji - robi to tak, żeby człowieka nie załamać, a jednocześnie bardzo taktownie mówi prawdę. Jest konkretna. Wspiera psychicznie podczas całego leczenia, tłumaczy od strony medycznej tak, że ja - laik wszystko rozumiałam. Okazuje wielkie współczucie a nie pozwala się niepotrzebnie użalać nad sobą. Odpowiada na wszystkie pytania, te niezadane też, a nawet te niezbyt mądre. Ma świetne poczucie humoru, które mnie też strasznie odpowiada i pomaga, bo rozładowywuje napięcie. To jest lekarz, który współpracuje z pacjentem, jeśli pacjent chce uczciwie współpracować. Pacjenta traktuje tak podmiotowo, jak mało gdzie się to zdarza.Chce się żyć i walczyć o życie, gdy ma się do czynienia z takim lekarzem. Więc jeśli takiego lekarza, jak opisałam, szukasz, to polecam. Po prostu: czapki z głów!

Opinia dodana przez: egrom ewagrom1

Iwaszkiewicza 9 m 23
Częstochowa

Lekarz ,który wykonuje swoją pracę z dużym zaangażowaniem. Co niektórzy mogliby się od niego dużo nauczyć. Brawo oby tak dalej...

Opinia dodana przez: Katarzyna

Gabinet Kosmetyczny - powiększanie, modelowanie, ujędrnianie, nawilżanie ust, fałdy nosowo-wargowe, zmarszczki palacza, lwia zmarszczka, mezoterapia, zmarszczki statyczne - kwas hialuronowy (Juvederm), zmarszczki dynamiczne - toksyna botulinowa (Botox, Vi
Czecha 25B
42-200 Częstochowa

Pierwsza wizyta- pozytywne zaskoczenie, gosc z powolania do zawodu,zdecydowalem sie na zabieg,w Cz-wie nr 1.

Opinia dodana przez: krzysztof

Al. Najświętszej Marii Panny 52
Częstochowa

Doktor Panek operował mi żylaki i powiem krótko- to człowiek o złotych rękach !!!
Jak będę znów potrzebować skorzystać z pomocy chirurga,to tylko tego lekarza biorę pod uwagę.

Opinia dodana przez: Halina z Lublinca

www.ziebinski.com
Kilińskiego 7 lok. 6

Uratował mi życie !
Leczył mi rany na nogach ,jak tylko potrafił .
oddany swojej pasji lekarskiej .Szacun Panie Doktorze ,DZIĘKI

Uratował mi życie !
Leczył mi rany na nogach ,jak tylko potrafił .
oddany swojej pasji lekarskiej .Szacun Panie Doktorze ,DZIĘKI

Opinia dodana przez: Błażej

dr Sławomir Strzelczyk

Chirurg urazowy, Chirurg ogólny

Częstochowa

Nie polecam. Miałam z nim kontakt w grudniu ubiegłego roku. Bliska mi osoba leżała 4 tygodnie na jego oddziale na Zawodziu. Po dwóch tygodniach pobytu stwierdzono zaawansowanego raka wątroby z przerzutami. Została wypisana przed Świętami Bożego Narodzenia na prośbę rodziny (bo lekarze i tak by już nie pomogli a lepiej żeby umarła w domu wśród bliskich). Wyszła ze szpitala w sobotę, oczywiście bez wypisu, jedynie z receptą na nospę i czymś osłonowym na żołądek. Dodam tylko że wypis był potrzebny aby hospicjum mogło zaopiekować się chorą. Wypis dostaliśmy w piątek po świętach, a w sobotę rano umarła... Mam ogromny żal do pana ,,doktora,,. Przede wszystkim dlatego, że doskonale widział jaki jest stan pacjentki i nie pomógł nam w żaden sposób aby ten cholerny wypis wydano nam wcześniej. Dodam tylko, że z chorą leżała na sali pewna pani która pracuje w tym szpitalu i kiedy ,,doktor,, nie chciał mi udzielić info o stanie zdrowia pacjentki bo godziny udzielania tychże informacji już minęły(a miał wtedy popołudniowy dyżur) to powiedziała krótko: do lekarza jak się idzie, to sprawę trzeba załatwić konkretnie ($). Mimo ,,konkretnego,, załatwienia sprawy nowotwór stwierdzono dopiero po 2 tygodniach a po następnych 2 wypisano ją. Wypisano to za dużo powiedziane bo żadnej pomocy ze strony szanownego ,,doktora,, nie otrzymała.

Opinia dodana przez: zawiedziona

Obrońców Poczty Gdańskiej 3
Częstochowa

Lekarz z powołania jakich mało ... doskonały specjalista. Zwróciłam się do niego z pewną sprawą, dzięki niemu żyję.

Opinia dodana przez: Małgorzata

al. NMP 11 lok. 19
Częstochowa

Jestem pod opieką pana doktora od 12 lat -chodzę na regularne kontrole piersi ( raz, dwa razy do roku). Pan doktor za każdym razem poświęcał mi tyle czasu, ile było potrzeba, chociaż na poczekalni czekało jeszcze dużo kobiet. Zawsze przeprowadzał ze mną dokładny wywiad, potem USG, omówienie i ewentualne skierowanie na mammografię. Na koniec wizyty doktor mówił mi, że jak coś mnie będzie niepokoiło, coś się zadzieje, natychmiast mam się zgłosić na wizytę. Moje pytania nigdy nie pozostały bez odpowiedzi pana doktora. Dodam, że dzisiaj byłam pierwszy raz na wizycie prywatnej, wcześniej chodziłam na NFZ. Po tylu latach z pewnością mogę stwierdzić, że doktor Dariusz Kopeć jest lekarzem kompetentnym, rzeczowym, sumiennym i godnym polecenia!

Opinia dodana przez: Beata

Gabinet RTG Andrzej Zaręba
al. Aleja Kościuszki 9A
42-200 Częstochowa

Jestem po operacji usunięcia pęcherzyka żółciowego. Kompetentny lekarz, dobra atmosfera wizyty, dokładne badanie, zainteresowanie pacjentem, skuteczne leczenie. Polecam Paweł Orlikowski

Opinia dodana przez: Paweł

Chirurdzy ogólni w mieście Częstochowa