Chirurg Ogólny Częstochowa

Jasnogórska 46 lok. 18
Częstochowa

Witam Pan doktor Mizerski przeprowadził u mnie laparoskopowe usunięcie pęcherzyka żółciowego po operacji czułam się fatalnie ale następna doba już lepiej po 3 dniach wróciłam do domu rany są minimalne i świetnie się goja opieka lekarska naprawdę na wysokim poziomie zarówno lekarze jak i kochane pielęgniarki...
teraz dieta i dalsze konsultacje ...ale na doktora można liczyć w każdym przypadków i zawsze fachowo wszystko wyjaśni ..wiec jak najbardziej polecam

dr n. med. Andrzej Grzegorzewski

Traumatolog, Ortopeda

al. Wolności 22
Częstochowa

Żal pisac ale muszę miałem wyznaczony termin operacji na rekonstrukcje wiązadła krzyżowego przedniego na 15 wreśnia lekarz kazał mi zrobic badania znaczy stomatolog wymaz z nosa i badanie moczu wszytko zrobiłem dochopdzi do terminu operacji pojawiam sie w szpitalu na izbie przyjęć okazuje się że nie mam skirowania bo pan Grzegorzewski go nie wystawił dzwonie do niego na komurkę mówi ze skierowanie musze se załatwić u internisty bo on nie wystawił bo skierowanie jest wazne miesiac czasu co sie okazało bo kobieta w sekretariacie powiedziała że skierowanie jest wazne rok cały dobra uporałem sie z tym pojechałem szybko do swojego internisty załatwiłem skierowanie wracam na izbe przyjec wszystko wydaje sie być ok dochodzi do okazania moich badań czyli wymaz stomatolog,mocz i słyszę pytanie tóre zrójnowało mój czas oczekiwania na operacje czyli dokładnie osiem mięsięcy czekałem na ten zabieg lekarz dyżurujacy pyta sie mnie o szczepienie przeciw żółtaczce a ja mówie nie mam bo nie zostałem poinformowany że muszę to zrobić i lipa nie doszło do przyjeia mnie do szpitala i usze czekać teraz znowu swoje czyli juz w tym roku operacji nie będe miał bo nie ma tereminów dzwonie do Grzegorzewskiego a on mi mówi że mi mowił o szczepieniu w styczniu gdy miałem operacje na usunięcie łękotki ja pod w pływem różnych leków moze nie spamietałem co mówi lekarz ale byłem na wizycie długo po operacji łękotki i mi kazł tyko zrobic te badania co pisałem wyżej czyli wymaz z nosa stmatolog i mocz o żółtaczce nic nie wiedziałem czyli mam kolejny rok do tyłu z graniem w piłku bardzo dziekuje panie doceńcie ale jest takie powiedzenie rutyna gubi i zycze na przyszłość żeby nikt nie musiał tego przeżyć co ja dziś DZIĘKUJĘ

al. Wolności 22
Częstochowa

Doktor Hajdenrajch może prywatnie jest dobrym specjalistą lecz na kasę chorych to mniej niż zero . Jak urolog robiąc USG nie widzi kamienia w moczowodach a na dodatek zachowuje się bardzo niegrzecznie do pacjenta z atakiem kamicy. Dopiero prywatna wizyta u innego urologa potwierdziła kamień którego nie sposób było nie zauważyć.

Opinia dodana przez: Beata

lekarz Ryszard Bernat

Traumatolog, Ortopeda

Filia Nr 1 w Częstochowie
aleja Niepodległości 32
42-200 Częstochowa

rfrrfgttyyttgtgtgtgdgfdsfhyui8i8u8ghtyfdvfddfdfdfdfddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

ulica 1-go Maja 21
42-200 Częstochowa

Ja po konsultacji byłam bardzo zadowolona. Po zabiegu nie ma prawie śladu szycia. Podczas wizyty była konkretna. Nie kryła i nie upiększała niczego.Polecam.

Miejski Szpital Zespolony Oddział Chirurgii Ogólnej
Częstochowa ul.Mirowska 15
42-200 Częstochowa

Byłam u Pana Doktora z urazem palca u nogi.Pan Doktor zajął się mną bardzo dobrze.Dokładnie i bez pośpiechu wytłumaczył w czym rzecz i co mam na ten uraz stosować.Cała wizyta u Pana Doktora była bardzo przyjemna i kompleksowa.Nie czułam od Pana Doktora tej "napinki" jaką niestety posiada większość lekarzy.Pan Doktor Kurek jest bardzo dokładny i co również ważne bardzo sympatyczny.

Opinia dodana przez: marta23 martusia582

lekarz Ryszard Grabałowski

Chirurg ogólny, Anestezjolog

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony
ulica Mirowska 15
42-200 Częstochowa

Lekarz z powołania.Wszystko wytłumaczy.Spokojny cierpliwy opanowany a co najlepsze wesoły i delikatny.Polecam wszystkim.Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Przemysław

al. Kościuszki 7 lok. 4
42-200 Częstochowa

w którym szpitalu pracuje . na jakim oddziale , czy jest tam zawsze i czy w ogóle pracuje w szpitalu.

WSS i NZOZ Przychodnia Kłomnice
ul.Ogrodowa 42-270 Kłomnice
42-200 Częstochowa

Dla mnie bardzo dobry lekarz , zainteresowany losem pacjenta . Jedyny zlecił badania dzięki którym uratował życie . Oby więcej takich lekarzy !

Opinia dodana przez: ola

Wojewodzki Szpital Specjalistyczny im. NMP w Czetochowie Oddział Chirurgii Ogólnej przy ul. PCK 7
Częstochowa ul. PCK 7, pawilon C, III piętro
42-200 Częstochowa

Będąc na wizycie u p. Piotra Grzybowskiego byłam dobrze traktowana, pan dr. był miły i sympatyczny. Jednakże nie pomijając faktu, ze wizyta była krotka, zapewne ze względu na to, ze dobry chirurg często stoi przy stole operacyjnym a nie siedzi w gabineciku.

Opinia dodana przez: Małgorzata

Chirurdzy ogólni w mieście Częstochowa