Chirurg Ogólny Gdańsk

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
80-215 Gdańsk

Jeżeli rekonstrukcja piersi to tylko u dr Iwony Chruścickiej. Poza wyjątkowym talentem i umiejętnościami jej atutem jest że , uczyła się od najlepszych i przeprowadzała rekonstrukcje z prof. dr hab. n. med. Janusz Jaśkiewiczem- co naprawdę robi różnicę.
Dr Iwona Chruścicka amputowała mi obie piersi z powodu obustronnego raka i obie tez zrekonstruowała. Wyglądają perfekcyjnie, efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania a podczas wieloetapowego leczenia nie było żadnych komplikacji. ...
Opinia dodana przez: Mariola

ul. Anny Jagiellonki 36/14
80-032 Gdańsk

Rewelacyjna pani doktor. Wycinałam już kilka znamion. Profesjonalnie, bezboleśnie. Poza tym bardzo kontaktowa i życzliwa.
Opinia dodana przez: Patrycja

Gabinet lekarski

Gdańsk

Mam 57 lat.Zachorowałam na raka trzustki z naciekiem na pień trzewny i żyłę wrotną tak samo jak moja mama 12 lat temu.Mama nie była operowana i niestety zmarła,a moje rokowanie też było złe.Pan dr Hać podjął się operacji mojego raka uczciwie przedstawiając szanse i zagrożenia.Na szczęście u mnie operacja się udała.Jestem piąty tydzień po operacji, mam nowe życie .Wybieram się jutro do Pana doktora z wynikiem tomografu po operacji i ...
Opinia dodana przez: Maria Baranowska

lekarz Marian Cimaszewski

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

Gdańsk

Rewelacja, polecam wszystkim!Oby było wśród lekarzy więcej takich wspaniałych i oddanych pacjentom lekarzy.

Malborska 5A/2
80-392 Gdańsk

Najlepszy lekarz na świecie taki prawdziwy z powołania. Dopóki na Niego nie trafiłam myślałam ,że tacy lekarze istnieją tylko w filmach :)
Opinia dodana przez: Justyna

ul. Wileńska 37B
80-215 Gdańsk

Z czystym sercem polecam dr.Wojciecha Makarewicza,prawie dwa lata temu dzięki jego życzliwości i pomocy moja siostra została odpowiednio pokierowana a w konsekwencji leczona.Więc gdy w sierpniu dowiedziałam się że mąż ma raka jelita,od razu zwróciłam się do dr.Makarewicza i nie zawiodłam się,operacja udana a mąż wraca do sił.Dr Wojciech jest bardzo życzliwym,ciepłym i uśmiechniętym lekarzem a to bardzo pomaga pacjentowi w ciężkich chwilach.Dziękuję i życzę zdrowia.
Opinia dodana przez: Bogusia

lekarz Wojciech Marks

Ortopeda, Chirurg ogólny

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Bardzo dobry specjalista, żeby nie powiedzieć że najlepszy. Jedyny lekarz do którego mam 100% zaufania. Bardzo szybko postawił diagnozę. Odpowiada szczegółowo na wszystkie zadane pytania. Cierpliwy i bardzo chcący pomóc. W dodatku bardzo ciepły i sympatyczny człowiek o wielkim sercu. Fantastyczne poczucie humoru, dzięki któremu człowiek nie przejmuje się chorobą, również z uwagi na to, że odczuwalnym jest fakt, iż jest się w dobrych rękach. Świetny lekarz, który doskonale wie ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Rafał Pawlaczyk

Kardiochirurg, Chirurg ogólny

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
80-215 Gdańsk

Pan doktor przeprowadził udaną operację na moim sercu, dzięki której czuję się dobrze. Lekarz uprzejmy, ma życzliwe podejście do pacjenta. Bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Beata

ul. Kaprów 12/12
80-316 Gdańsk

Wspaniały człowiek i lekarz! Dzięki Panu dr. wciąż jestem i nadal cieszę się życiem. Dziękuję Doktorze.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Dariusz Sokołowski

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

ul. Elewów 12/9
80-298 Gdańsk

SUPER LEKARZ.WIZYTA U ONKOLOGA ,TO ZAWSZE STRES,ALE PAN DOKTOR POTRAFI WYTŁUMACZYĆ,ZLECA DODATKOWE BADANIA.JEST SPECJALISTĄ W SWOJEJ DZIEDZINIE.POLECAM KAŻDEMU
Opinia dodana przez: wkurzona

Chirurdzy ogólni w Gdańsku