Chirurg Ogólny Gdańsk

lekarz Jerzy Sys

szpital św. wojciecha

Gdańsk

Wspaniały lek. specjalista - lek. z powołania ! Oddany swoim pacjentom ! Godny polecenia !Wzbudzający zaufanie!

lekarz Jarosław Cichy

Traumatolog, Ortopeda

Jaśkowa Dolina 105 lok. 268
80-288 Gdańsk

Trafiłem do tego lekarza z córką, która była w okresie dojrzewania i skarżyła się na bóle kolan.Zostaliśmy skierowani do państwowej placówki służby zdrowia przy Al. Zwycięstwa, gdzie p. doktor miał dyżury. Podczas badania lekarz zajął się córką życzliwie i troskliwie a następnie stwierdził, że córkę czeka operacja kolan. Kiedy zobaczył minę mojej zbladłej małżonki dodał, że to schorzenie można jednak leczyć zastrzykami niedostępnymi "na ubezpieczenie". Na "szczęście" pan doktor zaproponował ...

lekarz Wiesław Nowobilski

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Gdańsk
Nowe Ogrody 1-6
80-803 Gdańsk

Wspaniały lekarz, z czystym sumieniem mogę go polecić. Podejście do pacjenta kapitalne. Oprócz mistrzostwa w swoim fachu, lekarz z dużym poczuciem humoru.
Operował mnie, a operacja była długa (5 godzin) i skomplikowana. Codziennie przychodził do mnie na krótką rozmowę, oglądał szew, a nie musiał. Nie leżałam na jego sali. Naprawdę polecam.Powiedzieć o nim MISTRZ to zbyt mało powiedzieć.
Opinia dodana przez: gola

lekarz Włodzimierz Krutysza

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

super xxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx !!!!!!!!!

lekarz Jarosław Litwin

Wielospecjalistyczna Przychodnia - Lekarze Specjaliści
Podbielańska 16
80-851 Gdańsk

Nie polecam ! Przyjechałam na wizytę z dwójka dzieci niestety spóźniona aż o 2 minuty . Czekałam na lekarza pod gabinetem . Wyszedł po paru minutach i wywołał kilku pacjentów oprócz mnie . Pol godziny później wyszedł ponownie i podeszłam do niego chcąc uzyskać informacje na temat mojej wizyty . Lekarz uznał ze nie jestem ubezpieczona ( mimo ze jestem na chorobowym w zusie ) bo mu się nie wyświetliło ...
Opinia dodana przez: Emila

lekarz Marek Furtak

Wiolinowa 2
80-298 Gdańsk

Moja mama została odrzucona na dodatek samodzielnej egzystencji . Źle chodzi i potrzebuje zawsze drugiej osoby obok , życzę panu tego samego wtedy pan zobaczy jak to dobrze.
Opinia dodana przez: Waldemar

lekarz Jacek Łukasiewicz

Malborska 5A/2
80-392 Gdańsk

Najlepszy lekarz na świecie taki prawdziwy z powołania. Dopóki na Niego nie trafiłam myślałam ,że tacy lekarze istnieją tylko w filmach :)
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Marian Cimaszewski

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

Gdańsk

Rewelacja, polecam wszystkim!Oby było wśród lekarzy więcej takich wspaniałych i oddanych pacjentom lekarzy.

lekarz Tomasz Somnicki

Urolog, Chirurg ogólny

Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy
Grunwaldzka 68
80-244 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz urolog
Szybko kieruje pacjenta do szpitala na operacje
Również można polegać na leczeniu farmakologicznym pod opieka doktora Tomasza

Opinia dodana przez: Stanislaw

lekarz Wojciech Makarewicz

ul. Wileńska 37B
80-215 Gdańsk

Z czystym sercem polecam dr.Wojciecha Makarewicza,prawie dwa lata temu dzięki jego życzliwości i pomocy moja siostra została odpowiednio pokierowana a w konsekwencji leczona.Więc gdy w sierpniu dowiedziałam się że mąż ma raka jelita,od razu zwróciłam się do dr.Makarewicza i nie zawiodłam się,operacja udana a mąż wraca do sił.Dr Wojciech jest bardzo życzliwym,ciepłym i uśmiechniętym lekarzem a to bardzo pomaga pacjentowi w ciężkich chwilach.Dziękuję i życzę zdrowia.
Opinia dodana przez: Bogusia

Chirurdzy ogólni w Gdańsku