Chirurg Ogólny Gdynia

Wizyty domowe, Chirurg ogólny

Clinica Medica
ul.Mireckiego 11
Gdynia

Operacja przepukliny pepkowej wykonana zostala profesjonalnie I w dogodnym dla mnie terminie.Po 6-ciu miesiacach nie ma zadnegosladu czy blizny, powrocilem szybko do pelni sil.Rekomendacje otrzymalem od znajomego, ktory byl operowany I polecil mi dr Kierznikowicz. Ja rowniez ja polecam.

Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Paweł Pikiel

Gdyńskie Centrum Onkologii-Chirurgia Onkologiczna

Gdynia

Rak tarczycy brzmiał jak wyrok w lipcu 2012. Zawalił mi się świat, łzy, bezradność, bezsilność i uczucie, że nie wiem co mam zrobić, do kogo się zwrócić. Spędziłam dużo czasu w Internecie szukając pomocy. Wyświetliła się strona o Panu Doktorze Pikiel - sierpień. Umówiłam się z Nim na wizytę niemal z dnia na dzień. Zrezygnowana pokonałam 200 km.

SŁUCHAJCIE! Pan Doktor to niesamowity lekarz i człowiek. Podczas półgodzinnej wizyty wykazał wielki profesjonalizm, dużą odpowiedzialność, bardzo przyjazne podejście – po prostu duże zainteresowanie pacjentem – a przecież trafiłam do Niego z „ulicy”. Po wyjściu z gabinetu świat zaczął nabierać kolorów, bo wiedziałam, że trafiłam w „dobre ręce”. Doktor ustalił szybki termin operacji, zlecił ponowne badania próbek mojej biopsji u najlepszych specjalistów, którzy zweryfikowali „wyrok” Dzięki temu tuż przed operacją dowiedziałam się, że są to tylko łagodne zmiany. Jestem 2 tygodnie po operacji. Na szyi mała kreska – całkowicie wycięta tarczyca, węzły chłonne oszczędzone.
Pan Doktor był ze mną od początku do końca, wspierając na każdym etapie choroby i wykazywał zainteresowanie stanem mojego zdrowia nawet po powrocie do domu. W każdej chwili mogłam liczyć na Jego telefoniczną konsultację.
Panie Doktorze, nie ma na świecie słów, które mogłyby wyrazić moją wdzięczność. Nie spotkałam w życiu takiego LEKARZA jak Pan. Pańskie zaangażowanie w profesjonalną pomoc, indywidualne podejście i poczucie humoru podtrzymujące na duchu są BEZCENNE.
DZIĘKUJĘ !!! I z całego serca polecam tym wszystkim, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji.

Opinia dodana przez: ewa w ewawowk

Laguna Medical
Pl. Kaszubski 1
81-350 Gdynia

Zabieg usuniecia hemoroidow. Dobrze kompetentnie, skutecznie. Bylem dobrze poinformowany; Pani doktor jest komunikatywna i uprzejma.
Moge polecic.

Moge polecic.

Opinia dodana przez: Piotr

Gabinet lekarski

81-519 Gdynia

Wspaniały profesjonalista . Bezpośredni , konkretny . Po jego wspaniałej pracy moja noga wygląda lepiej jak ta zdrowa . Jestem szczęśliwy że trafiłem w ręce takiego chirurga .Polecam !!!

Opinia dodana przez: Sławek

lekarz Cezary Warężak

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
Powstania Styczniowego 1
81-519 Gdynia

Profesjonalista z dużym zacięciem estetycznym. W sposób jasny i rzeczowy wyraża stanowisko odnośnie proponowanej metody leczenia, jednocześnie potrafi uszanować wybór pacjenta. Dr Warężak wykonał mi biopsję mammotomiczną oraz zabieg kwadrantekomii oszczędzający pierś. Jestem bardzo zadowolona z wyniku operacji i finalnego efektu kosmetycznego. Miłe usposobienie, uprzejmość i cierpliwość w podejściu do pacjenta to dodatkowe cechy lekarza, którego z pełnym przekonaniem polecam każdemu, kto poszukuje doświadczonego fachowca z dziedzinie chirurgii.

Opinia dodana przez: Marzena

dr n. med. Wojciech Jasiński

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
Powstania Styczniowego 1
81-519 Gdynia

LEKARZ z powołania, pełen empatii i troski o pacjenta.

Wykonał efektywnie, złożoną operację raka jelita grubego.
Zrozumiale i taktownie informuje o rozpoznaniu, sposobie
i przewidywanych następstwach operacji.

PANIE DOKTORZE, serdecznie dziękuję.

LEKARZ z powołania, pełen empatii i troski o pacjenta.

Wykonał efektywnie, złożoną operację raka jelita grubego.
Zrozumiale i taktownie informuje o rozpoznaniu, sposobie
i przewidywanych następstwach operacji.

PANIE DOKTORZE, serdecznie dziękuję.

Opinia dodana przez: Czesław

Beauty Derm Instytut
Świętojańska 139
81-392 Gdynia

Jest wybitnym specjalistą –urolog na wysokim poziomie wiedzy medycznej. Wykazuje ogromne zaangażowanie w leczeniu chorych na oddziale urologii jak i w prywatnym gabinecie. Ponadto jest człowiekiem o wysokim poziomie kultury osobistej ,uprzejmy, życzliwy i zawsze przejawia chęć wysłuchania chorego. Takich lekarzy jak Pan Tomasz Gondek, trudno spotkać na co dzień . W pełni zasługuje na miano najlepszego urologa.

Wdzięczna pacjentka. Małgorzata F.

Wdzięczna pacjentka. Małgorzata F.

PERPEDES
Armii Krajowej 33 lok. 1
80-819 Gdynia

Dr Weinberger polecony był mi przez mojego zaprzyjaźnionego chirurga jako specjaliste od żylaków - na żylaki cierpiałam od wielu lat szczególnie po ostatniej ciąży - pojawiło ich się najwięcej. Dr w mig rozpoznał co mi dolega wyznaczył termin badania doplera, potem zrobił mi zabieg nową metodą skleroterapii piankowej - super metoda bez znieczulenia po której można od razu chodzić obecnie jest 1/2 roku po zabiegu , a żylaki znieknęły - super profesjonalista - polecam wszystkim

Ewa Gdaniec

Proktolog, Chirurg ogólny

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
Obrońców Wybrzeża 1-3
81-367 Gdynia

Przyszedłem do Pana doktora Guzika z problemem wrastającego paznokcia u stopy. Powiedział mi, ze nie jest tak źle, ze trzeba wycinać go klinowo, i wystarczy pokazać sie raz na dwa tygodnie w spółdzielni żeby doktor mógł posmarować paznokieć lapisem. Wiec chodziłem... chodziłem miesiąc... dwa, trzy, i po paru miesiącach lekarz stwierdził ze paznokieć już nie wrasta, ale mam nadal chodzić poniewać została rana z boku paznokcia... i chodziłem dalej... pół roku, rok... a doktor tylko smarował płynem i za każdą wizyte kasował 90 złotych. Zawsze wychodząc z gabinetu pytałem się ile to jeszcze potrwa, zawsze słyszałem że "Jesteśmy na dobrej drodze".
Ostatnio straciłem cierpliwość i poszedłem do innego chirurga... i co się okazało? Paznokieć dalej wrasta i to z stanem zapalnym.
Coś mi sie mocno wydaje że Pan doktor jest nastawiony na chęć zysku, a nie na szybkie wyleczenie pacjenta.
Nie polecam

Opinia dodana przez: D.P