Góra Chirurg Ogólny

Prywatny Gabinet Lekarski
Piłsudskiego 35
58-500 Jelenia Góra

Jestem pełen uznania i wdzięczności dla lekarza chirurga Pana Ryszarda Jaworskiego za udzielenie mi fachowej pomocy i jego szybką i kompetentną decyzję w usunięciu ropnia przyodbytniczego.Wcześniej kilkakrotnie wykonywano mi ten zabieg w kosztownej, prywatnej klinice w Poznaniu bez skutku-byłem już załamany.Od zabiegu u Pana dr.Jaworskiego minęło już kilka lat i nie mam nawrotu tego bolesnego schorzenia. Jeszcze raz bardzo dziękuję: M.Górzyński

lekarz Krzysztof Pietruszka

Lekarz rodzinny, Chirurg ogólny

ulica Zielona 6/1
58-560 Jelenia Góra

Profesjonalny, bardzo rzeczowy. Diagnoza w punkt. Dobrze wyposażona przychodnia. Miło i sympatycznie. Polecam.

ul. letnia

Bardzo odradzam, jeden z gorszych lekarzy jakich spotkałem

Bardzo odradzam, jeden z gorszych lekarzy jakich spotkałem

Teatralna 1 / 106
Jelenia Góra

znalazłem sie u dr z powaznym uszkodzeniem kolana po wypadku. Najpierw zostalem odesłany z ratunkowego do Pana dr. Doktor prawie zasypial na biurku nawet nie obejrzal nogi tylko wyslal mnie do zaprzyjaznionej przychodni przez miasto mimo ze w szpitalu jest bardzo dobry sprzęt na zrobienie zdjęcia. kolano strasznie rwalo i puchlo a ja sie musialem przez miasto szarpac zeby zdjecie zrobic. Po zrobieniu zdjęcia powrót do doktora. Popatrzył dotkną pomamrotal cos pod nosem, żenada przynajmniej od pielegniarki moglem sie cos dowiedziec. Skandal dr przepisał zel przeciw bólowy.

Grzegorz Buławski

Ortopeda, Chirurg ogólny

Jelenia Góra

Patrze na poprzednie komentarze i nie wierzę . Podejrzewam, że opinie o doktorze Buławskim pisane są przez konkurentów albo przez Moherowe Berety lub rozpieszczonych jedynaków (maminsynków). Moja opinia jest taka.... doktor z humorem i bardzo dobry fachowiec. Operowałem dwie dłonie na cieśnie ,po schorzeniu nie ma śladu. Naprawdę polecam .

Opinia dodana przez: Grzegorz

szpital

Jelenia Góra

wszystko ma gdzies jest arogancki i pozostawia pacjentow jak sa naprawde w potrzebie

Broniewskiego 20 lok. 9
Kamienna Góra

Żenujący "lekarz". w sposób chamski, gburowaty odnosi się do pacjenta. Totalny brak kultury osobistej. Zależy mu tylko na tym jak pozbyć się pacjenta, przy okazji go obrażając. Dno.

Opinia dodana przez: Ela

Przychodnia Zabobrze
ul. Ogińskiego 1b

Zdecydowanie ODRADZAM !!!
Trafiłam do dr Bogdana Adlera ze skierowaniem od pediatry (wypełniona krwią pozabiegowa zmiana). Dopisek na skierowaniu "pilne".

Zdecydowanie ODRADZAM !!!
Niestety dziecko nie otrzymało od dr. Bogdana Adlera stosownej pomocy. Lekarz przeznaczył czas wizyty na podważanie zasadności dopisku "pilne". Rzucając o biurko swoją pieczątką (w jego przekonaniu będącą gwarantem jego "kompetencji"), stwierdził, że w swej karierze (cóż za nieadekwatne określenie) tylko raz spotkał się z przypadkiem zasługującym na miano pilne. Itd. itd - wszystko w odrażający sposób wykrzyczane. Nadmienię, że lekarz nawet nie zerknął na "przedmiot wizyty" (zresztą córka zestresowana sytuacją i przestraszona dodatkowo zaskakującymi krzykami, ukryła się za mną).
Ostatecznie, jeszcze tego samego dnia trafiłyśmy do szpitala, gdzie w NORMALNYCH warunkach, inny rozumiejący swoją rolę chirurg, wykonał stosowny zabieg.
NIE POLECAM ani jako "niosącego pomoc lekarza", ani jako człowieka.

Opinia dodana przez: Beata

Przychodnia Lekarzy Specjalistów "PHARMA MEDICA"
Świętosławy 1
56-200 Góra