Chirurg Ogólny W Okolicach Grabów Nad Prosną

Szpital Zespolony Perzyny

62-800 Kalisz

Byłam dzisiaj na pierwszej wizycie u Pana Doktora Jacka Biernackiego. Byłam tak mile zaskoczona podejściem do pacjenta, że aż byłam w szoku. Już dawno nie przyjął mnie tak miło żaden lekarz. Od Pana Doktora emanuje ciepło i zrozumienie chorego pacjenta. Jest delikatny i miły. Fachowo wyjaśnia wszystkie wątpliwości pacjenta. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga, bez okazywania nerwówki i załatwiania pacjenta jak na taśmie produkcyjnej, bo tak wyglądały moje ostatnie wizyty u różnych specjalistów. Czeka mnie prawdopodobnie operacja żylaków i jak się dowiedziałam, że Pan doktor wykonuje takie zabiegi w szpitalu to bez chwili zastanowienia się zdecydowałam być operowana przez tego wspaniałego lekarza. Przed pójściem na wizytę nie miałam pojęcia co to za lekarz, po wizycie polecam Go każdemu pacjentowi. Każdy życzyłby sobie być tak traktowany u wszystkich lekarzy.
Pozdrawiam Pana Doktora i życzę wyrozumiałych i równie miłych pacjentów.

Opinia dodana przez: Halina Ziarko

Im. Zygmunta Patryna

98-300 Wieluń

Lekarz godny polecenia. Świetne podejście do pacjenta i ogromna wiedza medyczna. Polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy chirurga.

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim - Lecznictwo Ambulatoryjne
Limanowskiego 20/22
63-400 Ostrów Wielkopolski

Pan dr Malkowski to kompetentny lekarz, ma wspaniałe podejście do pacjenta, Będąc u niego człowiek wie że dokonał dobrego wyboru. To człowiek bardzo kulturalny i grzeczny. Polecam!!

Zespól Opieki Zdrowotnej w Gnieźnie
ulica Św. Jana 9
62-200 Gniezno

Pan Doktor jest kompetentny i rzeczowy, bardzo zaangażowany, spokojnie odpowiada na pytania, polecam.

Opinia dodana przez: Karina

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu
ulica Poznańska 79
62-800 Kalisz

Wysokiej klasy specjalista o dużej wiedzy i doświadczeniu. Profesjonalne,życiowe podejście w którym priorytetem jest pacjent. Wszystko na wysokim poziomie życzliwy uśmiechnięty na co dzień. Nigdy nie spotkałam się z tak sympatycznym i fachowym podejściem do pacjenta. Jeśli ktoś szuka znakomitego chirurga serdecznie polecam. Takich jak Pan dr.Hajdukiewicz potrzeba więcej.

Opinia dodana przez: Magdalena Kasprzak

Szpital

98-400 Wieruszów

Świetny lekarz- chirurg, do tego sympayczny, godny polecenia, oby więcej takich lekarzy

lekarz Stefan Pielok

Ortopeda, Chirurg ogólny

Wał Staromiejski 5
62-800 Kalisz

Dziękuję Panie Doktorze. Tak jak wcześniej ktoś napisał " lekarz,który nie zpomniał być człowiekiem" Leokadia z Poznania

Opinia dodana przez: Leokadia
Chirurg ogólny Łódź dr n. med. Włodzimierz Koptas

Medicover
Al. Piłsudskiego 3
90-368 Łódź

WItam.Jestem po usunięciu tarczycy z guzami przez Pana Włodzimierza Koptasa I Ekipę w Tomaszowie Mazowieckim.Mimo mego osłabienia przed operacją wszystko skończyło się sukcesem.Dziękuję i Panu i Wszystkim z Tomaszowa Mazowieckiego

Opinia dodana przez: Marcin

oddział chirurgii dziecięcej

63-400 Ostrów Wielkopolski

najlepszy chirurg dziecięcy jakiego spotkałam. moje dziecko nie chce słyszeć o jakimkolwiek innym lekarzu

Opinia dodana przez: Magda

Ostrów Wielkopolski

Doktor Michał Kasznia to super lekarz, wspaniały człowiek i przede wszystkim doskonały specjalista. W zakresie chirurgii jak i medycyny estetycznej podejmuje trafne decyzje, które są poparte ogromną wiedzą i kompetencjami. Jestem pacjentką Pana doktora już od kilku zabiegów (medycyna estetyczna i jeden zabieg laparoskopii w szpitalu) i zawsze jestem bardzo zadowolona z efektów jego pracy. Polecam.

Opinia dodana przez: Monika