Chirurg Ogólny Katowice

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

Polecam wszystkim DR;TOMASZA GUL;operowal mi 2 nogi na zylaki i jestem bardzo zadowolona.Lekarz otwarcie rozmawia o problemie i w prosty sposob wszystko objasnia,a pacjenta traktuje w nalezyty sposob.Wszystkim Go polecam.

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca
ulica Ziołowa 45-47
40-635 Katowice

Jak najbardziej polecam! Fachowe podejście. Bardzo życzliwy i dokładny. Miałam usuwane żylaki prawej nogi. Dokładne i estetyczne podejście do "sprawy". Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Aleksandra

Stomatologia Barbara i Tomasz Śmigiel
św. Jacka 14
40-019 Katowice

Przyszłam do doktora w sprawie konsultacji poważnej wady zgryzu. Lekarz przeprowadził potrzebne badania, doradził, wyjaśnił problem i dał namiary na specjalistę, który podjąłby się operacyjnej korekty wady.
Profesjonalizm, miła atmosfera, pomocna asysta i zainteresowanie pacjentem. Polecam lekarza z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Mirosław Wilczyński

Kardiochirurg, Chirurg ogólny

Malinowa 2
40-692 Katowice

Zdecydowanie polecam tego Specjalistę. Konsultacja przed operację by-passów na naprawdę wzorowym poziomie - tłumacząca co zostanie wykonane, wspierająca w chorobie. Fachowiec, człowiek z powołaniem.
Opinia dodana przez: Marek

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
ul. Powstańców 52-54
40-024 Katowice

Doktor Marcin jest bardzo dobrym chirurgiem , fantastycznym człowiekiem o wielkim sercu ,swoją pracę wykonuje profesjonalnie i z charakterem potrafi bardzo ale to bardzo dobrze zaopiekować się bardzo chorymi ludźmi , a do tego w różnych sytuacjach potrafi pozytywnie podejść do rodziny chorego pacjenta i dać iskierkę nadziei. Mnie właśnie tego kopa pozytywu brakowało za to bardzo Panie Doktorze Marcinie dziękuję .Jednak gdyby okazało się kiedyś że będę potrzebować chirurga ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Artur Caban

Transplantolog, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIZJO-MED II"
Żelazna 1
40-851 Katowice

Lekarz godny polecenia. Rzetelny, dobry specjalista. Wspaniały człowiek z profesjonalnym i życzliwym podejściem do pacjenta.
Opinia dodana przez: Ewa M

lekarz Tomasz Kargul

Kardiochirurg, Chirurg ogólny

Oddział Psychiatrii i Psychoterapii Górnośląskie Centrum Medyczne
Ziołowa 45/47, Katowice - Ochojec
40-635 Katowice

Wspaniały lekarz, profesjonalista z powołaniem do niesienia pomocy. Wyrazy podziękowania i uznania za dobrze wykonaną operację by-passów.
Opinia dodana przez: Marek

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Leopolda Markiefki 87
40-211 Katowice

Lekarz, który nie dosyć, że podszedł do mnie spokojnie, to jeszcze mi pomógł. Wcześniej trzech innych sprawiło, że nie spałam w nocy, bojąc się tego, co może się wydarzyć. Pierwszy ginekolog, który robił USG piersi, ciągnąć mnie za rękę po przychodni, wystraszył mnie okropnie (przychodnia na os. C w Tychach - nie polecam), nie mówiąc przy tym czy guzek jest groźny czy też nie, ale sugerując, że nie jest dobrze. ...
Opinia dodana przez: Patrycja

MEKMED s.c. Przychodnia Lekarska Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Panewnicka 5
40-709 Katowice

To rzetelny specjalista. Cieszę się , że trafiłam własnie do takiego lekarza , który potrafi słuchać pacjenta i nie bagatelizuje jakichkolwiek jego obaw. Jestem bardzo zadowolona z wizyty , p. Doktor przyjął mnie bardzo miło z niespotykanym zbyt często u innych lekarzy zainteresowaniem. Jest nie tylko ekspertem w swoim zawodzie ale i troskliwym człowiekiem, o życzliwym podejściu do pacjenta, to ciepły a zarazem bardzo skromny człowiek który traktuje ...
Opinia dodana przez: Joanna

ZOZ Aresztu Śledczego w Katowicach
ul. Mikołowska 10 A
40-126 Katowice

Bardzo dobry lekarz i godny polecenia. Pomimo stresu jaki towarzyszyl mi przed operacja potrafil mnie uspokoić i rozluźnić atmosfere na sali operacyjnej.

Chirurdzy ogólni w Katowicach