Chirurg Ogólny Katowice

"Stamed" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Karolinki 1
40-467 Katowice

Jest lekarzem kompetentnym, cierpliwym, komunikatywnym swoim pacjentom poświęca dużo uwagi, tłumaczy wszystko szczegółowo dlatego jest jak najbardziej godny polecenia.
Opinia dodana przez: Anita

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczny Ośrodek Diagnostyki Gastrologicznej GASTRO - MED
ulica Barbary 21
40-053 Katowice

Polecam. Fachowość podejście uprzejmość. Bardzo przystępne tłumaczenie procedur. Zabieg bezproblemowy szybki bezbolesny.
Opinia dodana przez: Mariola

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice

Po prostu fajna. Dokładnie to ona ma to coś w sobie po prostu jako kobieta, abstrahując od tego, co robi. Budzi zaufanie, a nawet sympatię. A fachowcem to ona jest i to naprawdę wielkiego kalibru. Ma świetny styl rozmowy z pacjentem, jest energiczna, żywiołowa. Interesuje się pacjentem, jego zdrowiem. Ma dobrą pamięć do twarzy pacjenta. Ma serce, jest wrażliwa. Potrafi być szczera aż do bólu, co jest niezwykle cenne w ...
Opinia dodana przez: Michał

dr hab. n. med. Jan Włoch

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

NA WITOSA
Witosa
40-032 Katowice

Bardzo dobry chirurg onkolog. Będziesz zadowolony. Najwyższy poziom, wspaniały lekarz i skuteczny, uprzejmy, wszystko Ci wytłumaczy.
Opinia dodana przez: Zbigniew

ulica Broniewskiego 1/27
40-131 Katowice

Fantastyczny Pan doktor wraz ze swoim fantastycznym zespołem chirurgów ,uratowali mojego męża który był bardzo chory ,wiara , nadzieja i zaangażowanie Pana Doktora sprawiła że mój mąż jest dalej ze swoją kochającą rodzinką. Bardzo Panu dziękuję i zawsze będę wdzięczna. Polecam Pana Doktora z całego serca.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Dominik Bałuka

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Klinika Chirurgii Przewodu Pokarmowego
Medyków 14
40-751 Katowice

Bardzo przyjazny i oddany pacjentowi lekarz.To on postawił na czas właściwą diagnozę. Wzbudza zaufanie, doskonały chirurg.Właśnie mnie operował w klinice w Katowicach. Jest godny polecenia. Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo dziękuję Panie doktorze za szczęśliwą operację i opiekę medyczną w czasie pobytu w klinice. Serdecznie dziękuję . Pacjentka z Gliwic.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Salus Aegroti" S. C. Michał Olejczyk, Józef Donocik
ulica Żelazna 1
40-851 Katowice

Zdecydowanie polecam.
Bardzo kompetentny. Pomocny.
Ma wiele pomyslow i rad aby pomoc w chorobie. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Wojciech Śliwiński

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

epione
ul. piotrowicka 68 Katowice
40-723 Katowice

Lekarz który u mnie wykonywał operację udrożnienia tętnicy szyjnej. Kompetentny, miły, uprzejmy po prostu super. Czułem się jak niebie. Godny polecenia a przy okazji chciałbym bardzo serdecznie Mu podziękować. Dzięki Doktorze!
Operacja wykonana na Oddziale Chirurgi Naczyniowej w Dąbrowie Górniczej
Opinia dodana przez: Bogusław

NZOZ EuroMedic K. Specjalistyczne Janina Leśnik-Ludyga
ulica Rolna 18
40-555 Katowice

Bardzo komunikatywny, nie stwarza problemów, profesjonalista. Wizyty w Poradni Naczyń w Ochojcu przebiegają jak należy.

SPZLA W KATOWICACH "MOJA PRZYCHODNIA" - PRZYCHODNIA NR 3
ul. PCK 1
40-952 Katowice

Bardzo dobry i niezwykle skrupulatny lekarz! Wywiad lekarski w 100% dokładny jak i wszelakie opisy.Świetny fachowiec z ogromną wiedzą opartą na latach studiów jak i codziennej praktyki! Polecam tego chirurga gdyż to niezwykły specjalista! Pozdrawiam Damian Kowalczyk
Opinia dodana przez: Damian Kowalczyk

Chirurdzy ogólni w Katowicach