Chirurg Ogólny Katowice

EuroMedic MEDICAL CENTER dr n. med. Tomasz Ludyga
ulica Kościuszki 92
40-519 Katowice

JEST DOKTOREM GODNYM POLECENIA ----- powinno być więcej takich lekarzy
którzy z sercem podchodzą do pacjenta !!!!!!!!!

Opinia dodana przez: HALINA

ulica Dekerta 2/2
40-143 Katowice

Jak dla mnie Pani Sybila ton bardzo miły ciepły i kompetentny lekarz,po pierwszej wizycie odniosłam właśnie takie wrażenie.

Leszek Kostrz

Onkolog, Chirurg ogólny

Epione, Centrum Chirurgii Krótkoterminowej

40-723 Katowice

Bardzo dobry lekarz i fachowiec. Przy tym też normalny człowiek , trochę zasadniczy ale kontaktowy z duża dozą empatii i zrozumienia dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Stanisław

40-024 Katowice

Lekarz z powołania. Profesjonalista. Zdecydowanie i błyskawicznie podjął decyzję o zabiegu, który uratował życie mojemu teściowi. Panie doktorze, dziękujemy z całego serca!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

40-024 Katowice

Doktor Dmytro Żaworonkow jest bardzo dobrym chirurgiem-proktologiem.Kompetentnym, kulturalnym, empatycznym i sympatycznym.Przeprowadził u mnie dwie operacje proktologiczne profesjonalnie.Zostałam poinformowana przez pana doktora o przebiegu operacji, rekonwalescencji po operacji.Polecam w 100 % z całego serca.
Dziękuję panie DOKTORZE !
Opinia dodana przez: Lidia Wodecka- Dróżdż

NZOZ Falck Medycyna Region Śląski Przychodnia Falck Medycyna
Warszawska 52
40-008 Katowice

Kompetentny chirurg. Wspaniały człowiek. Obyśmy mieli więcej takich lekarzy. Godny polecenia H.Lebiejko
Opinia dodana przez: Barbara

40-024 Katowice

Lekarz znający się na rzeczy interesuje się pacjentem
i wykonuje swoją pracę z zamiłowaniem służy radą
Opinia dodana przez: Jan

ulica Szeptyckiego 1
40-281 Katowice

Super lekarz nie ma takiego drugiego na świecie. Jednym słowem skarb. Lekarz który poswieca cala swoja prace i serce pacjentom ktorzy go potrzebuja

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczny Ośrodek Diagnostyki Gastrologicznej GASTRO - MED
ulica Barbary 21
40-053 Katowice

Pan dr Michał Wagner jest Człowiekiem przez duże C. Wspaniały, kompetentny, uprzejmy, miły...wiele jeszcze pozytywnych cech jego charakteru by można dodać. Najważniejsze jednak jest podejście Pana doktora do pacjenta. Mimo mojej histerii przed badaniem nie był zdenerwowany ani zniecierpliwiony. W spokojny sposób wytłumaczył na czym będzie polegało badanie, jak mam się zachowywać i cały czas uspakajał "że wszystko jest pod kontrolą", że nic się nie dzieje złego, że wszystko jest ...
Opinia dodana przez: Danuta

klinika 2000

Katowice

Pani dr Karolina Donocik jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia, co do tego nie ma watpliwosci. To osoba, ktora urodzila sie do tego by pomagac pacjentowi - przeprowadzic operacje, wyleczyc i dac kazdemu pacjentowi szanse na lepsze jutro. Sam jestem tego przykladem, dwa miesiace temu mialem przeprowadzona operacje przez Pania Karoline i jest wszystko O key - dziekuje. Od siebie dodam, iz jest to niesamowicie mila, uprzejma i jako facet musze ...
Opinia dodana przez: Pacjent

Chirurdzy ogólni w Katowicach