Chirurg Ogólny Katowice

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice

Dziękuję z całego serca dziś mija 2 lata od mojej operacji nadal żyję i jestem panu bardzo wdzięczna za poświęcony czas i sprawne ręce chirurga pozdrawiam cały zespół lekarzy i cudownych pielęgniarek z ceglana Kasia

lekarz Andrzej Ziajka

Ortopeda, Chirurg ogólny

"POLIS CLINIC" Prywatna Opieka Lekarska Specjalistyczna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica 1 Maja 88
40-240 Katowice

Bardzo konkretny człowiek wytłumaczy co to za choroba ja miałam zespół ciesni nadgarstka pan doktor wytłumaczył na czym polega zabieg na ten zabieg czekałam tydzień polecam.

Katowice

SUPER FACHURA!! a przede wszystkim człowiek z odpowiednim podejściem do pacjenta........SERDECZNIE POLECAM!!!!
Opinia dodana przez: atos

Centrum Soczewek Kontaktowych
Żwirki i Wigury 4
40-064 Katowice

Lekarz K.Czarnecki jest bardzo kompetentnym lekarzem, podchodzącym kompleksowo do problemu zdrowotnego

lekarz Andrzej Kamiński

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

NZOZ EuroMedic K. Specjalistyczne Janina Leśnik-Ludyga
ulica Rolna 18
40-555 Katowice

Bardzo dobry specjalista, zyczliwy i bardzo uprzejmy. Dobro pacjenta stawia ponad wszystko. Duzo caluskowwwww

Opinia dodana przez: Kalina

dr n. med. Grzegorz Kowalski

Lekarz sądowy, Chirurg ogólny

NZOZ Centrum Medyczne Femina- Poradnia endykrynologiczna osteoporozy
ulica Fliegera 18
40-060 Katowice

Powtarzam za innymi - wspaniały lekarz, a przede wszystkim Człowiek. Cierpliwie wyjaśnia, przekonuje do sposobu leczenia. Przed zabiegiem rozmawia i uspokaja. Nie tylko daje swój numer telefonu, ale i odbiera połączenia - co nieczęsto zdarza się lekarzom. Naprawdę, jeśli już ktoś musi, warto oddać się w ręce tego lekarza. Jestem po operacji zmniejszenia żołądka i nie sądziłem , że przebiegnie wszystko tak sprawnie. Warto jeszcze dodać, że technicznie, a raczej ...
Opinia dodana przez: marek

NZOZ Traf-med prof. Paweł Lampe
ul Warszawska 40
40-008 Katowice

Nie wiem czy Pan Doktor czyta nasze wpisy, sądzę, że nie ma na to czasu, a szkoda bo chciałm raz jeszcze podziękować i wbrew temu co tutaj niektórzy twierdzą, oświadczyć, że nie spotkałam lepszego od niego człowieka i lekarza. Nie dość, że kompetetny to jeszcze z sercem na dłoni! Nie zapomnę do końca życia jak będąc po operacji (rozcięte brzuchy) Pan Doktor wbiegł do nas zapytać o samopoczucie, jak zwykle ...
Opinia dodana przez: Hanna

dr n. med. Michał Dyaczyński

Chirurg ogólny

wizyta już od 100

Szpital EuroMedic MEDICAL CENTER dr n. med. Tomasz Ludyga
Tadeusza Kościuszki 92
40-519 Katowice

Pan doktor jest najlepszym specjalistą w swojej dziedzinie. Jako jedyny po 8 miesiącach moich problemów postawił prawidłową diagnozę oraz przeprowadził zabieg dość skomplikowany i czasochłonny zabieg. Jeżeli ktoś szuka chirurga najwyższej klasy to polecam w 100%.
Opinia dodana przez: Ania

Dyrekcyjna 6
Katowice

POLECAM PANA DOKTORA GRZECZNY WYTLUMACZY DOLEGAJACY PROBLEM I POWIE CO TRZEBA ROBIC RZEBY BYLO OK:)
PRZEDEWSZYSTKIM SKROMNY CZLOWIEK I UMIE SLUCHAC PACJETA -a nie woda sodowa jak u wiekszosci NASZEJ sluzby zdrowia!!!
POLECAM i napewno bede korzystac z porad bo jest KOGO

lekarz Piotr Pasek

Kardiochirurg, Chirurg ogólny

EuroMedic MEDICAL CENTER dr n. med. Tomasz Ludyga
ulica Kościuszki 92
40-519 Katowice

Wiedza, fachowość, doskonała znajomość kardiochirurgii oraz olbrzymia kultura osobista stawiają pana doktora Piotra Paska w gronie najwybitniejszych osobowości.
Jerzy T. z Częstochowy

Chirurdzy ogólni w Katowicach