Chirurg Ogólny Katowice Piersi

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
40-108 Katowice

wizyta już od 200
Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.
Opinia dodana przez: Przemysław
Katowice Chirurg ogólny lek. med. Alex Alli-Balogun

lek. med. Alex Alli-Balogun

Proktolog, Medycyna estetyczna

Alex Alli-Balogun Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Połomińska 16
40-858 Katowice

wizyta już od 100
Miałam szczęście że w moim życiu pojawił się Dr.Alex Balogun.Jest profesjonalistą przez duże P! Przeprowadził u mnie zabieg onkologiczny,był moim lekarzem prowadzącym.Na wszelkie pytania udzielał szczegółowych odpowiedzi.Podczas dalszego leczenia dał się poznać nie tylko jako wspaniały lekarz ale także jako bardzo ciepły,miły i sympatyczny człowiek. Swoim zachowaniem utwierdza pacjenta w tym że warto walczyć o swoje życie i zdrowie. Pomagając powrócić do zdrowia robi to rzetelnie z pełnym oddaniem i ...
Opinia dodana przez: Halina

dr n. med. Michał Dyaczyński

Chirurg ogólny

Szpital EuroMedic MEDICAL CENTER dr n. med. Tomasz Ludyga
Tadeusza Kościuszki 92
40-519 Katowice

wizyta już od 100
Jako bariatrę odradzam, jako chirurga ogólnego-nie mam zdania.
Po operacji bariatrycznej nastąpiła u mnie masa powikłań (miała prawo bo takie jest ryzyko) jednak obojętność, ignorancja lekarza gdy zglaszalam objawy doprowadziła do bardzo mocnych powikłań. Pan doktor powinien zrozumieć, że nie każdy to "panikujący histeryk" (tak zostałam nazwana) i powikłania czasem się zdarzają nawet najlepszym.
W ostateczności jako bariatrę - NIE POLECAM
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Dariusz Giełzak

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg ogólny

NZOZ "G-MED" Leczenie i Diagnostyka Chorób Piersi
Barbary 21
Katowice

POLECAM KAŻDEMU CHOREMU .PAN DOKTOR PEŁEN EMPATII,DOSKONAŁY FACHOWIEC.ZAUFAŁAM CAŁKOWICIE .JESTEM PEŁNA PODZIWU DLA KOMPETENCJI PANA DOKTORA.MA BARDZO DOBRE PODEJŚCIE DO PACJENTA
Opinia dodana przez: EWA
Katowice Chirurg ogólny lek. med. Rafał Boczej

lek. med. Rafał Boczej

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
40-108 Katowice

Jestem bardzo zadowolony z doktora (leczyłem się 2 lata), miły uprzejmy"ślązak", zdiagnozował, wykonał doplera, wytłumaczył skierował na operację ...przed operacja znów zdiagnozował...wrócę do niego na pewno!!!!!
Opinia dodana przez: Łukasz Smolka
Katowice Chirurg ogólny lek. med. Robert Repeć