Kielce Chirurg Ogólny

Czy chodziło Ci o lekarzy:

Selmedic
Chęcińska 14a
Kielce

Rewelacja, nie szukajcie innego specjalisty, nie znajdziecie lepszego!!!
Brak mi słów uznania w każdym calu.

Rewelacja, nie szukajcie innego specjalisty, nie znajdziecie lepszego!!!
Brak mi słów uznania w każdym calu.

Opinia dodana przez: Grażyna

Leksowski Tomasz., lek. med. urolog
Jagiellońska 13
25-372 Kielce

Bardzo dobry lekarz i człowiek, uratował mojej mamie nerkę, która jak inni stale twierdzili, była na stratę. Bardzo dziękuję i oczywiście polecam z całego serca!

Opinia dodana przez: Robert

lek. med. Jarosław Miszczuk

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

25-371 Kielce

Jak najbardziej polecam. Pan doktor miał dla mnie tyle czasu ile było w tym przypadku potrzeba. Odpowiedział na wszystkie pytania. Wszystko w bardzo dobrej atmosferze.

Prywatny Gabinet Chirurgiczny Roman Burda
ul. Szydłówek Górny 1
25-411 Kielce

Godny polecenia lekarz i po prostu wspaniały człowiek. Kompetentny, uprzejmy i bardzo zaangażowany. Oby więcej takich lekarzy!

Chirurg naczyniowy
Urzędnicza 16
Kielce

Bylam u Pana Doktora na wizycie, zbadal mnie i uznal ze lepiej zajmie sie mna inny lekarz do ktorego podal mi namiar. Bylam pewna ze tak czy siak za wizyte zaplace, poniewaz mnie badal i stracil na mnie troche czasu... a kiedy zapytalam ile place za wizyte odpowiedzial ze przeciez w niczym mi nie pomogl wiec za nic nie bede placic! Takze jesli obawia sie ktos lekarza, dla ktorego ten zawod to tylko zbijanie kasy to Pana Salwowkiego z pewnoscia polecam... Spokojnie i milo wszystko wyjasni i z tego co widze do kazdego podchodzi jak czlowiek :)

Urzędnicza 16b
25-729 Kielce

Chciałabym polecić każdemu kto szuka dobrego chirurga takim jest właśnie Pan Doktor Sitnik.Dziękuję Panie Doktorze i pozdrawiam serdecznie.

ul. Nowa 27/2
25-376 Kielce

Od początku do końca profesjonalnie wykonany zabieg, a przy tym bardzo fajny, pomocny człowiek. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.

Opinia dodana przez: Robson

25-371 Kielce

Lekarz z powołania, grzeczny, sumienny, znający się na swojej profesji. nawet w sprawach trudnych ma ujmujący stosunek do pacjenta

Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Piotr Nieroda

Wizyty domowe, Chirurg ogólny

Szpital Kielecki

Kielce

chirurg potrafiący wytłumaczyć pacjentowi wszystko czego pacjent chce wiedzieć, świetny lekarz, cierpliwy :)

Opinia dodana przez: Jas_to_ja

25-371 Kielce

Bardzo konkretny miły lekarz ze świetnym podejściem do pacjenta. Stara się pomóc jak tylko może najlepiej. Wykonał trudną operację onkologiczną za co bardzo dziękuję. Serdecznie polecam.

Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Artur Pabis

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Specjalistyczna Praktyka Chirurgiczna dr n. med. Artur Pabis
Górna 19 A
Kielce

Najwspanialszy lekarz na świecie sympatyczny miły uprzejmy dokładnie wszystko tłumaczy lekarz z powolania