lekarz Bolesław Rylski

2 lata temu robiłem zabieg usunięcia ginekomasti. Teraz jest idealnie:) Trzeba sie uważnie przyjrzeć to widać ślad po szyciu ale w niczym to nie przeszkadza. Szczerze polecam i pozdrawiam:)

Zabieg usunięcia ginekomasti klatka asymetryczna po zabiegu jeden sutek mniejszy od drugiego pod sutkami doły całość nie estetyczna

Zabieg ginekomasti ,totalna porażka, omijajcie szerokim łukiem tego typa. Duże dolegliwości bólowe, zdeformowane piersi jedna całkiem inna od drugiej, pełno zrostów ,wklęsły sutek ,porażka na całej lini.

Zabieg usunięcia ginekomastia mieszanej kompletnie nieudany tkanka nierównomiernire podebrana tragedia ogółem

Operacja przebiegła bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. O doktorze Rylskim dowiedziałem się z internetu. Bardzo atrakcyjna cena zabiegu oraz olbrzymia ilość pozytywnych opinii spowodowały, że do Kielc jechałem aż z Trójmiasta. Nie żałuję decyzji. Polecam!

W lipcu 2014 czyli rok temu lekarz wykonał u mnie plastyke nosa. Na zabieg zdecydowałam sie ze względu na zbyt szeroki, delikatnie krzywy i długi nos ktory był moim kompleksem od dzieciństwa. Teraz nos jest szczuplejszy i krótszy, proporcjonalny, prosty, dający bardzo naturalny efekt, idealnie pasuje do mojej twarzy, przed zabiegiem obawiałam sie najbardziej ze moja twarz drastycznie sie zmieni a ja bede wygladała gorzej;) jednak nie stało sie tak jestem w pełni zadowolona z efektu, ceny, opieki i podejścia Pana doktora do pacjenta. Polecam !

Pan Doktor w marcu wykonał u mnie plastykę części chrzęstnej nosa.Zabieg bez powikłań,efekt rewelacyjny.Jestem zachwycona.Poza fachem w ręku doktor jest niezwykle miłą osobą.Polecam.I jeszcze jedno,zabieg w cenie tak niskiej,że nikt nie mógł uwierzyć.( 2500 zł.)Dla porównania taki sam zabieg w innych klinikach można wykonać od 6000 zł w górę.

Ginekomastia obustronna poszła w zapomnienie. Bardzo dobry chirurg, niezwykle uprzejmy i wzbudzający zaufanie specjalista. Polecam.

Genialny specjalista, polecam. Sprawę załatwił szybko i skutecznie.

Genialny specjalista, polecam. Sprawę załatwił szybko i skutecznie.

Z czystym sumieniem polecam dr Rylskiego. Mimo że szedłem na zabieg usunięcia ginekomastii obustronnej, to nie towarzyszył mi niepokój. Żadnego formalnego podejścia z Jego strony, w zamian ciągle obecne uczucie, że rozmawia się z bardzo dobrym kolegą. Sam zabieg praktycznie bezbolesny i świetnie wykonany.