Chirurg Ogólny W Okolicach Kowalewo Pomorskie

Prywatny Gabinet Chirurgiczny

87-100 Toruń

lekarz bardzo mily, po zamienieniu kilka zdan juz wzbudzil moje zaufanie u pacjenta. do takiego lekarza z checia bym chodzila z kazda dolegliwoscia :-) naprawde kazdemu polecam i bede polecac Pana Doktora.

Opinia dodana przez: Elźbieta

Wojewódzki szpital zespolony

Toruń

Nigdy w zyciu nie spotkalam takiego lekarza.
Jestesmy w trakcie leczenia mamy ale smialo
Moge powiedziec, ze uratowal jej zycie i noge.
Z czystym sumieniem polecam !

Nigdy w zyciu nie spotkalam takiego lekarza.
Jestesmy w trakcie leczenia mamy ale smialo
Moge powiedziec, ze uratowal jej zycie i noge.
Z czystym sumieniem polecam !

Opinia dodana przez: Małgorzata

Górna 16
Chełmża

w spaniały lekarz,uprzejmy,miły,dba o dobro i zdrowie pacjenta,polecam.prawdziwy profesjonalista w swoim zawodzie,wytłumaczy,przeprowadzi zabieg i do końca leczenia jest przy pacjencie.

lekarz Jerzy Beciński

Fizjoterapeuta, Chirurg ogólny

NZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe ZNP ZG w Ciechocinku
ulica Lorentowicza 6
87-720 Ciechocinek

Doktor Beciński to lekarz godny polecenia. Dziękuję za troskliwą opiekę.Polecam szpital w Aleksandrowie Kujawskim ( Oddział Hirurgi ) jest tam wspaniała opieka lekarska. Pielęgniarki są bardzo miłe. Pozdrawiam i dziękuję za opiekę.

Opinia dodana przez: Henryka

Szpital

60-479 None

Lekarka godna polecenia. Miła, sympatyczna, ludzka. Przekaz odośnie choroby jak i leczenia przekazany pacjentowi w sposób treściwy, ale zarozumiały dla pacjenta. POLECAM!!!

Opinia dodana przez: Tomasz

Ogrodowa 43
87-600 Lipno

Bardzo dobry lekarz.Dużo poświęca czasu pacjętowi,zna sisie na tym co robi.Godny polecenia..dobry człowiek.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Sąsieczno 21
87-125 Sąsieczno

Trafiłem do szpitala z krytycznym niedokrwieniem dolnej lewej kończyny. Doktor Drojecki wraz z zespołem dokonali chyba cudu bo przed zabiegiem mogłem co najwyżej przejść 120 metrów i stałem jakbym przebiegł 5km. Dzięki wiedzy, umiejętnością i podejściu do mnie jako pacjenta nadal mam nogę i mogę w końcu bez obaw wyjść na spacer z wnukami. Jak najbardziej polecam bo dobrych i kochających swoją pracę lekarzy nie zawsze da się spotkać. A co do innych opinii (negatywnych) - ja tego nie potwierdzam było wręcz inaczej. Dzięki doktorze.

Opinia dodana przez: Sławomir z grudnia 2017

Toruń

Dosknaly specjalista, który uratował życie wielu torunian. Byl wieloletnim ordynatorem oddziału chirurgicznego Szpitala Wojskowego w Toruniu. W czasie wojny walczył w oddziale AK " por.Potoka" .

Opinia dodana przez: Dariusz

Szpital Powiatowy Sp. z o. o. w Chełmży
ulica Szewska 23
87-140 Chełmża

Rewelacyjne podejście, ogromne starania nie tylko Pana Doktora, ale i całego personelu Szpitala Powiatowego w Chełmży, żeby postawić 80 latka na nogi. Do tego naprawdę szczera, ludzka rozmowa Jestem pod wrażeniem
Dziękuję

Dziękuję

Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Aleksander Łukasiewicz

USG, Chirurg ogólny

Okomed
ul. Mickiewicz 47
Grudziądz

Wspanialy lekarz na wlasciwym miejscu. Super podejscie do pacjenta. Polecam w 100%
Jeszcze raz bardzo dziękuję

Jeszcze raz bardzo dziękuję