Filtruj terminy

Chirurg Ogólny Kowary

lekarz Wojciech Woźny

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

58-530 Kowary

Super lekarz w swojej dziedzinie i wspaniały człowiek. Jego profesjonalizm, zaangażowanie i optymizm powodują szybkie zwalczenie choroby.

58-530 Kowary

Jestem osobą,która wraz ze swoimi najbliższymi miała to szczęście spotkać Pana doktora na swojej drodze.Cudowny człowiek,zaangażowany w swoją pracę,zawsze uśmiechnięty,troskliwy z indywidualnym podejściem do pacjenta. Pan doktor to osoba,której można zaufać,która daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa. Każda interwencja chirurgiczna (nawet rutynowy zabieg jakiego podejmuje się Pan doktor) to 100% zaangażowania i profesjonalizmu.Zawdzięczamy doktorowi Mildnerowi naprawdę wiele,wyleczył ,a w zasadzie-uratował nogę mojemu mężowi,leczył również dwukrotnie mojego syna,pięknie usuwa znamiona. Myślę,że określenie 'WŁAŚCIWY CZŁOWIEK NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU" to słowa,które idealnie odpowiadają postawie Pana doktora. Wielki szacunek i uznanie dla doktora Mildnera za Jego pracę,która owocuje zdrowiem i dozgonną wdzięcznością pacjentów. Serdecznie polecam:)

Opinia dodana przez: Beata

58-530 Kowary

Wspaniały lekarz, leczy bez pośpiechu, kieruje na badania, nie ma diagnozy z rękawa. Dobra stara szkoła medycyny.

Gabinet Lekarski
ul. Krokusowa 9
Kowary

A ja dowiedziałam się ze pani jest nieuleczalnie chora psychicznie i pani opinia o kimś takim jak dr Holdys jest tyle warta co pani panaroiczny stan. Coś pani nie wyszło w życiu to widać po pani wpisie. Nomen omen u nas tzn. w Dani za taka opinie byłaby pani ścigania przez prawo. Tutaj w Polsce w społeczeństwie pełnym nienawiści do siebie, zawiści i zazdrości, PISioryzmu, pewnie ujdzie to pani na tzw sucho! Dr Holdysa znam kilkanaście lat, zawsze jak jesteśmy w Polsce korzystamy z jego mądrych porad.Ciesze się ze wyjechałem z tak zawistnej spolecznosci i ze tam nie muszę wracać . Tak samo moje dzieci.To m.in. przez takie wpisy jak pani! M.M. Kopenhaga ,Dania.

Jeleniogórska 26 A
58-530 Kowary

Facet bez serca,zarozumiały.Zero współczucia,zadufany buc! nie polecam tej WYKAŃCZALNI na Bukowcu koło KOWAR UNIKAJCIE

lekarz Paweł Winiarski

Lekarz rodzinny, Chirurg ogólny