Chirurg Ogólny Kraków

lekarz Dariusz Kotulski

USG ortopedyczne, USG

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków

Wysokiej klasy specjalista w chorobach ortopedycznych .Polecam. Postawił syna na nogi -dosłownie.Dziękuję.
Opinia dodana przez: Pawelch59@gmail.com

dr n. med. Bogdan Badowski

Gastrolog, Proktolog

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

dokladnie rok temu mialam przyjemnosc isc do dr Badowskiego, poszlam z polecenia znajomego, ktorego wyleczyl. Na wlasny koszt wczesniej zrobilam badania z ktorych nic nie wynikalo, a juz na pewno nie candydoza i nie helicobacter. Na gastroskopii wyszla nadzerka sciany zoladka, przepisal lek o nazwie helicid i plyn oslaniajacy. Zazywalam 6mscy i nic nie pomoglo. Mialam sie zglosic w minione wakacje, ale nie wiedzialam czy isc czy nie do tego ...

Marek Woźniak

Chirurg ogólny

Centrum Medyczne "Ujastek"
ulica Ujastek 3

Zabieg krótkiego wędzidełka laserem - rewelacja - kilka minut, żadnych szwów, zero bólu, efekt super. Pana Marka z czystym sumieniem mogę polecić - jednym słowem fachowiec. W dodatku super kontakt - zawsze odbiera telefon i odpowiada na miale z wątpliwościami, zarówno przed zabiegiem jak i po. Nie żałuję żadnego kilometra przejechanego z Warszawy do Wieliczki.

dr n. med. Mariusz Trystuła

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków

Mieliśmy wiele szczęścia, że trafiliśmy do Pana doktora.
Pan doktor Trystuła przyjął mojego brata Mariana, któremu w szpitalach na Śląsku lekarze chcieli amputować drugą nogę (jedną amputowali w styczniu 2019 r.).
Miesiąc próbowaliśmy poszukać szpital, w którym lekarze chcieliby uratować bratu nogę. Tak trafiłam na wypowiedź Pana doktora Trystuła o ratowaniu za wszelką cenę kończyn a nie amputowaniu ich bez podjęcia jakiejkolwiek próby.
Rzadko trafia się lekarz, który ...
Opinia dodana przez: Zenona

lek. med. Andrzej Kisiel

Onkolog, Chirurg onkolog

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Bardzo polecam! Pan doktor był bardzo uprzejmy i delikatny - opisal przebieg calej kolonoskopii i wykazywal zainteresowanie pacjentem. Asystujaca Pani pielęgniarka byla obecna caly czas podczas zabiegu i skutecznie przynosiła ulge. Strach ma wielkie oczy :)
Opinia dodana przez: Patrycja

dr n. med. Stanisław Kurek

Onkolog, Chirurg ogólny

gabinet chirurgiczno-onkologiczny tel.com.0602 75 44 71
Asnyka 10 lok. 2

Znakomity lekarz- chirurg. Bezbłędny w opiniach i decyzjach.
Wspaniały i ciepły człowiek z otwartym sercem.
Serdecznie dziękuję- wdzięczna pacjentka.
Barbara
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Andrzej Len

Ortopeda, Chirurg ogólny

Wojewodzki Szpital Ortopedyczny
Krakow,Modrzewiowa(Wola Justowska)
Kraków

Do doktora trafiłam przypadkowo w listopadzie 2008. Miałam wykonane 2 operacje wszczepienia endoprotezy prawego kolana w lutym 2010 lewego w kwietniu 2013. Chodzę,po drugiej czuję się jakbym była wypuszczona z klatki.
Opinia dodana przez: Janina

lekarz Marek Rosa

USG, Chirurg ogólny

ulica Niska 24a

Bardzo dobry lekarz - fachowiec - chirurg ! Już drugi rok byłem na zabiegu i potwierdzam,że nie przypadkiem powyższe kryteria oceniam na 5 gwiazdek ! BM

lekarz Wojciech Gąsior

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW

Bardzo polecam dr Gąsiora. Jest bardzo kompetentny, przejmuje się stanem chorego, cierpliwie tłumaczy proces leczenia, nie jest przy tym zdawkowy, ale chętnie odpowiada na pytania. Bardzo pozytywnie zdziwiła mnie sytuacja , kiedy nie mogłem się to Niego dodzwonić, a On kiedy był już dostepny sam oddzwonił. Nie spotkałem jeszcze takiego fachowca w tej dziedzinie. Jeszcze raz mocno polecam.

dr n. med. Grzegorz Zaborski

Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe
ulica Szwedzka 27

Trafiłam do dr Grzegorza Zaborskiego przypadkowo i jakiż to był szczęśliwy przypadek.
Konsultacje, operacja, wizyta kontrolna i za każdym razem byłam coraz bardziej zachwycona.
Doktor jest świetnym fachowcem-dokładny, konkretny , z poczuciem humoru -co jest bardzo ważne gdy człowiek jest zestresowany lub przerażony czekającą go operacją.
Bardzo dziękuję Panie Doktorze za to wszystko i za to ,iż znowu uwierzyłam ,że pacjent może poczuć się
jak ktoś ważny a nie ...
Opinia dodana przez: ANNA

Chirurdzy ogólni w Krakowie