Chirurg Ogólny Kraków

gabinet chirurgiczno-onkologiczny tel.com.0602 75 44 71
Asnyka 10 lok. 2

Polecam wszystkim Pana Doktora- jest to człowiek niezwykle ciepły, kompetentny i chętny do pomocy. Wycinałam u Pana Doktora 2 znamiona i zabieg wspominam niemalże z przyjemnością :) - rany ładnie się zagoiły a blizny są niewielkie. Cieszę się, że są jeszcze tacy lekarze jak Pan Doktor Kurek.
Opinia dodana przez: Agata22

dr n. med. Dariusz Wąsowski

Torakochirurg, Chirurg ogólny

Kraków

Wspaniały, doskonały w swojej dziedzinie, cierpliwy, wrażliwy, rozumie chorego i jego uzasadnione obawy o stan choroby, poświęca pacjentowi swoją uwagę. Jest dokładny i rozważny w podejmowaniu decyzji o leczeniu. Ciepły i życzliwy, prawdziwy doktor, kocha swoją pracę i stara się zrobić dla chorego wszystko co możliwe by go wyleczyć. Wielkie uznanie i szacunek dla Niego. Jest niezwykłym człowiekiem. Miałam szczęście być przez Niego diagnozowana i operowana i jestem szczęśliwa, że ...

Kraków

Niedawno wykonałam zabieg labioplastyki u doktora Tomasza Mierzwińskiego i jestem bardzo zadowolona. Nareszcie pozbyłam się kompleksów, wyglądam pięknie i jestem szczęśliwa. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Barbara

Trynitarska 11

Cieszę się, ze trafiłam właśnie na tego lekarza, do 'problemu' i pacjenta podchodzi po ludzku, tłumaczy chorobę i metody leczenia. Jak dla mnie to zdecydowanie lekarz na 5!

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Lekarski KRIOMED A. Korczyński, W. Dancewicz, K. Kosowski sp.j.
ulica Friedleina 8

Wzor do nasladowania przez innych lekarzy! Urzejmy, mily, kompetentny. Grzecznie wytlumaczyl przyczyne mojej choroby i cierpliwie odpowiadal na moje pytania. POLECAM :)
Opinia dodana przez: Makaronik

lek. med. Jacek Topa

Proktolog, Chirurg ogólny

Trynitarska 11

Do pana Dr Topy trafiłem z polecenia znajomego lekarza. Miałem dolegliwości związane z przepukliną i to trafił mi się jakiś "bolący egzemplarz"... Dr Topa aż razi profesjonalnym podejściem i zna się na rzeczy, jest przy tym miły i sympatyczny - lekarz "pełną gębą!". Dzięki życzliwosci Pana dr'a udało sie wyznaczyć najbliższy termin i sprawę załatwić definitywnie (wraz z operacją, którą osobiście wykonywał) w bardzo krótkim czasie. Teraz mija 1 rok ...

dr n. med. Jacek Lizoń

Proktolog, Chirurg ogólny

Trynitarska 11

zdecydowanie rewelacyjny lekarz. Jestem naprawde pod wrazeniem Jego podejscia do pacjenta. Jako osoba najblizsza chorego, uzyskalam wyczerpujace informacje co do schrzenia, metody leczenia, dalszego postepowania z pacjentem. A do tego uprzejmy, miły i cierpliwy. Jednym słowem wzór lekarza. Szkoda tylko, że to wyjątek (a nie reguła) wśród lekarzy...

szpital Żeromskiego

Kraków

dr Łomnicki przyjmuje również w szpitalu i przychodni CenterMed na Łazacha, obok pogotowia. Syn miał operowaną przepuklinę i jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo dobry lekarz i fajny, sympatyczny człowiek. Polecam!
Opinia dodana przez: Anna

szpital jana pawła80

Wspaniały lekarz,przede wszystkim wspaniały człowiek,który rozumie strach i cierpienie innych.Wszystko tłumaczy,po operacji często odwiedza i interesuje się pacjentem.W moim przypadku nawet na urlopie zaglądnał do mnie.Jestem bardzo wdzięczna za uratowanie mojego zdrowia i życia.Polecam wszystkim,a panu doktorowi bardzo dziękuję.

Centrum Medyczne Krowodrza
Wrocławska 53

Wspaniały lekarz, miły oraz kompetentny. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Dziękuję z całego serca za wyrozumiałość i wsparcie.

Chirurdzy ogólni w Krakowie