Chirurg Ogólny Kraków

Szpital Specjalistyczny
Prądnicka 35-37

Jak najbardziej polecam, ponieważ lekarz ma szeroką wiedzę, profesjonalne obycie, potrafi krótko i w temacie opisać co dolega, dlaczego i co należy zrobić by dolegliwości ustąpiły. Widać, że lekarz zna się na swojej specjalności.
Opinia dodana przez: Piotr

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Wczoraj wyszedłem po zabiegu usunięcia pęcherzyka żółciowego.
Pełen profesjonalizm,miłe przyjęcie i opieka do samego końca.
Bogu dzięki , że mamy Takich Ludzi i Taki Szpital.
Serdecznie dziękuję za wszystko i pozdrawiam Robert.
Opinia dodana przez: Robert

5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką w Krakowie
Basztowa 4/3
Kraków

Wspaniały lekarz z powołania. Znajduje czas dla każdego pacjenta, w kontakcie niezwykle życzliwa, bardzo dokładnie wyjaśnia mechanizm problemów i leczenie. Ze szczerym zainteresowaniem podchodzi do każdego przypadku. Uczciwie polecam.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Centrum Medicover Bora Komorowskiego
ulica Gen. Bora-Komorowskiego 25 B

bylem u pana Drabiny rok temu uporac sie ze stulejka, ktora wczesniej dwukrotnie byla "spartaczona" przez dwoch "specjalistow" z dolnego slaska.
Na szczescie Jacek Drabina okazal sie tym lekarzem, ktory pozwolil mi definitywnie pozbyc sie problemu stosujac obrzezanie calkowite (z ktorego jestem w 100 % zadowolony.).
Wszystko goilo sie bez jakichkolwiek powiklan a i samo ciecie i szwy zostalo zalozone w sposob profesjonalny przez goscia (p. Drabine), ktory pewnie moze ...
Opinia dodana przez: Lukasz

dr n. med. Marcin Nowak

Proktolog, Chirurg ogólny

Szpital Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza
ul. Prądnicka 35-27

Najlepszy chirurg ! Bardzo kompetentny! Wykonywal u mnie operacje bariatryczna wszystko poszlo swietnie, przed zabiegiem zero stresu a to wszystko dzieki podejsciu dr Nowaka do pacjenta i leczenia. Uwielbiam tego lekarza :)
Opinia dodana przez: Kamila

Kalwaryjska 48/10

Tylko sobie życzyć spotkać takiego człowieka jakim jest Pani doktor na swojej drodze. Po prostu wspaniała. Dziękuję za mamę .
Opinia dodana przez: Sabina

Klinika chirurgii
ul.Kopernika
Kraków

Jestem pacjentką pana doktora od dobrych kilku lat. Średnio co pół roku spotykamy się podczas badań USG. Badanie zawsze wykonane jest bardzo profesjonalnie. Pan doktor jest świetnym ultrasonografistą z ogromną wiedzą oraz umiejętnością jej przekazania, odpowiada na wszystkie pytania i dokładnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości pacjenta. Ma niesamowity dar uspokojenia ‘znerwicowanych’ i przerażonych pacjentów, do których ja niestety należę. Jest również znakomitym chirurgiem, o czym również mogłam ostatnio przekonać się na ...
Opinia dodana przez: Anna

Gersona 10/24

Wspaniały człowiek i lekarz!Gorąco polecam.Doświadczona, zainteresowana pacjentem............................
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Piotr Szybiński

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

ulica Rezedowa 2/19

Lekarz do którego mam duże zaufanie,bardzo dokładnie bada, zawsze wszystkie moje wątpliwości dogłębnie wytłumaczy bardzo dba o swoich pacjętów .Poświęca dużo czasu pacjentom jest bardzo uprzejmy.Jako pacjent z chorobą nowotworową czuję się bezpiecznie jest kompetentny
Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Maria

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kryniczna" - Medycyna Prewencyjna i Przeciwstarzeniowa
ulica Lotnicza 3

lekarz z dużym doświadczeniem i wiedzą, bardzo miły z szacunkiem traktujący pacjentów, bardzo polecam
Opinia dodana przez: br

Chirurdzy ogólni w Krakowie