Chirurg Ogólny Kraków

os. Witkowice Nowe 3

Chciałam przede wszystkim podziękować Panu doktorowi za godne potraktowanie mnie jako pacjenta podczas badania. Rektoskopia nie jest ani przyjemna ani mila dla badanego. Cierpliwie wyjaśniał podczas badania każdy nowy krok, wspierając mnie psychicznie. Nie odczulam podczas badania ani dyskomfortu fizycznego ale również psychicznego. Cierpliwie, jasno, kompetentnie wyjaśnił również wyniki badan oraz dalsze leczenie.
Opinia dodana przez: Iwona

ulica Kluczborska 56/29

To MISTRZ na pierwszy rzut oka powierzchowniak za to glebia duszy i wiedzy to pelny patriotyzm lekarski. To jeden z niewielu w tej branzy------ pozdrawiam MD
Opinia dodana przez: maurycy

ul. Lubicz 25/7

Witam jestem synem pana Profesora proszę o umieszczenie aktualnych danych kontaktowych (link poniżej) na Państwa stronie, gdyż nie są one umieszczone w komplecie. Piotr Kulig
Opinia dodana przez: Piotr

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

Specjalista naprawdę godny polecenia. Pani Doktor przemiła, spokojna a zarazem rzeczowa. Jestem po zabiegu przeprowadzonym przez panią Doktor i w 100% mogę ją polecić.
Opinia dodana przez: Marcin

dr n. med. Andrzej Brzychczy

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

wizyta już od 100

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

Cóż tu można napisać? Dostałem od Doktora szansę na drugie życie!
Zajął się mną od początku! Efektem zabiegu jest to że teraz piszę!
Opinia dodana przez: Wojciech

klinika kopernika40

Bardzo dobry,sympatyczny lekarz i człowiek i jeden z niewielu lekarzy pracujących na Kopernika40,o którym mam bardzo dobre zdanie!Zawsze ma czas dla pacjenta,ma odpowiednie podejście,wiedzę,jest miły i nie powinien pracować akurat na Kopernika,bo zasługuje na pracę w prawdziwym,dużo lepszym szpitalu! Były pacjent-Jacek W. 27.05.2011r.
Opinia dodana przez: JACK

szpital jana pawła

Znakomity lekarz i wspaniały człowiek!Uratował mi życie i naprawił to,co popsuli jego poprzednicy-partacze z Kopernika40!Wzór lekarza!!! Pacjent-Jacek W.08.06.2011r.
Opinia dodana przez: JACK

lekarz Zbigniew Samitowski

Kardiochirurg, Chirurg ogólny

Volumed Gabinety Specjalistyczne
ulica gen. Augusta Fieldorfa-Nila 10/U2

Sz. P. Doktorze!

Bardzo dziękuję za okazane serce i leczenie. Bogu dziękuję że na swojej drodze spotkałam tak wspaniałego lekarza. Panie doktorze, ze swoim stoickim spokojem jest Pan jak balsam który koi rany. Ten spokój udziela się również pacjentom. Dziękuję również za to, że ile razy dzwoniąc do Pana, nigdy nie odmówił mi Pan pomocy. W obecnym czasie rzadko jest spotykany lekarz o gołębim sercu i fachowości dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Teresa

Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36

Lekarz z powołania. Jest konkretny, sumienny, profesjonalny. Z uwagi na częste złamania kości niestety od lat jestem częstym bywalcem poradni chirurgicznych. Odkąd trafiłam do dr. K. Harpuli moje leczenie przebiega bez komplikacji, których wcześniej nie brakowało. Poza tym dr obejrzawszy kliszę rtg stwierdził, że mam "przeźroczyste" kości i skierował mnie na całościowe badanie densytometryczne - słusznie podejrzewając osteoporozę. Bardzo poważnie traktuje każdego pacjenta, uwzględnia przeciwwskazania wynikające z innych schorzeń. Przyjmuje ...
Opinia dodana przez: mszyman

Chirurgia Naczyń Tomasz Aleksiejew-Kleszczyński
Kapelanka 17 II piętro

Doctor Henryk Labza jest wspanialym chirurgiem. Wiedza i talent + wszystkie cechy czlowieka szlachetnego, czynia Go wyjatkowym. W kazdym przypadku towarzyszy Mu koncentracja precyzja i poswiecenie. Zasluguje na wdziecznosc i szacunek. Uratowal moja Mame
w wieku 82l, ktora obecnie obchodzila 94 ur
i ma sie dobrze. Jelito grube precyzyjnie zoperowane - to jest "Art of Medicine", czego nikt by tak nie potrafil dokonac- tylko Chirurg Artysta. To jest Niezwykly Czlowiek. ...
Opinia dodana przez: Halina Kiszka

Chirurdzy ogólni w Krakowie