Chirurg Ogólny Kraków

lekarz Bartosz Wilk

MSWiA szpitalny odz.ratunkowy
Galla
Kraków

Bardzo mily pan doktor. Uprzejmy i kompetentny.

dr n. med. Michał Nowakowski

Trynitarska 11

Cieszę się, ze trafiłam właśnie na tego lekarza, do 'problemu' i pacjenta podchodzi po ludzku, tłumaczy chorobę i metody leczenia. Jak dla mnie to zdecydowanie lekarz na 5!

dr n. med. Jerzy Friediger

Trynitarska 11

Miałem szczęście trafić do tego Lekarza, bo zostałem dobrze zdiagnozowany i wyleczony. W czasie wizyt Doktor był zainteresowany moimi dolegliwościami i wynikami badań,podtrzymywał mnie na duchu, a także radził, jak postępować, żeby się stan zdrowia poprawił.Czuję się znacznie lepiej i mam zamiar zacząć treningi na siłowni. Polecam Doktora F.

dr hab. Jarosław Kużdżał

szpital jana pawła80

Bardzo dobry ordynator i świetny lekarz!Niezwykła kultura i skromność!Bardzo sympatyczny człowiek! Pacjent-Jacek W. 27.05.2011r.
Opinia dodana przez: JACK

lekarz Stanisław Maczuga

Szpital Wojskowy

Kraków

Bardzo dobry chirurg, zdecydowany, kompetentny, życzliwy, bezbłędnie diagnozuje. Miłe panie pielęgniarki. Polecam. Helena C.
Opinia dodana przez: Helena

dr hab. n. med. Barbara Jakubowska

Okulista, Internista

Kraków

Myślałam, że tylko ja mam takie złe wrażenia po wizycie w klinice u tej pani. Byłam z moją mamą 82 lata, chodzę z nią do wszystkich lekarzy żeby lepiej wytłumaczyć historię choroby i pomagać mamie się poruszać a Pani Jakubowska wyprosiła mnie za drzwi. Potem była zdziwiona, że nie o wszystkim ją poinformowano. A jak to miałam zrobić z korytarza? Mama również skarżyła się, że okulistka była nieuprzejma.

lek. med. Jacek Topa

Trynitarska 11

Do pana Dr Topy trafiłem z polecenia znajomego lekarza. Miałem dolegliwości związane z przepukliną i to trafił mi się jakiś "bolący egzemplarz"... Dr Topa aż razi profesjonalnym podejściem i zna się na rzeczy, jest przy tym miły i sympatyczny - lekarz "pełną gębą!". Dzięki życzliwosci Pana dr'a udało sie wyznaczyć najbliższy termin i sprawę załatwić definitywnie (wraz z operacją, którą osobiście wykonywał) w bardzo krótkim czasie. Teraz mija 1 rok ...

dr hab. n. med. Maciej Zaniewski

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Trynitarska 11

panie profesorze;gratuluję miłości zawodu chirurga i nie tylko ; obyśmy mieli więcej takich lekarzy, wspaniałe ręce które robią udane operacje a kultura osobista tworzy wspaniały zespół współpracowników-lekarzy i pielęgniarski.dziękujemy;starzy schorowani pacjenci-których inni nie chcieli leczyć-bo się już nie oplaca- za póżno ,a pan przywraca do zdrowia.słyszałam i doświatczylam w euromedicu.maria emerytka-służba zdrowia

dr n. med. Krzysztof Wąż

Trynitarska 11

Dawno nie spotkałam tak cierpliwego i kompetentnego lekarza. Wszystko dokładnie przebadane, poświęcony czas.
Opinia dodana przez: Jolanta

dr n. med. Ryszard Anielski

Trynitarska 11

Wyjątkowo starannie i dokladnie zoperowana została moja tarczyca,blizna pooperacyjna mało widoczna,profesjonalnie i bardzo starannie wykonany zabieg /potwierdzają to wyniki badań
USG przeprowadzane kontrolnie na zlecenie prowadzącej moje
leczenie Pani endokrynolog/ ...to już 6 lat od operacji i jestem zadowolona,że trafiłam wtedy właśnie na ręce Tego Specjalisty/mimo iż nie czyniłam żadnego rozpoznania/

Chirurdzy ogólni w Krakowie