Chirurg Ogólny Kraków

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Gorąco Polecam! Świetny lekarz,bardzo miła i kompetentna osoba.
Chciałabym,żeby lekarze wszystkich specjalności z takim ciepłem i cierpliwością przyjmowali pacjentów:)

lekarz Mirosław Garlicki

Transplantolog, Kardiochirurg

os. Witkowice Nowe 3

Witam. Opinie o dr Garlikim mam jak najlepsza. 22lata temu przeszczepial serce mojemu mezowi Markowi. Mój maz zmarl 2.03.2016r., ale dzięki dr Garlickiemu miał przedluzone zycie o 22 lata. Były to lata dla nas szczęśliwe i jestem bardzo dr Garlickiemu wdzieczna, za wszystko.
Opinia dodana przez: kinga

NIEPUBLICZNY ZAKłAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
Oś . ZłOTA JESIEń 3

Wspaniały fachowiec, dobry serdeczny człowiek opiekun, doradca. Lekarz który pomoze, doradzi i wspiera. Dobry duch :D

ulica Bursztynowa 1/46

to lekarz który zasługuje na najwyższe uznanie , oprócz wysokich kompetencji , każdemu pacjentowi poświęca tyle uwagi ile tego wymaga.Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Elżbieta

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Kompetetna, miła i dobrze tłumaczy przyczyne choroby i metode leczenia. Jeszcze niespotkałam się z tak profesjolnalnym podejsciem do pacjenta. Goraco polecam

lekarz Jacek Tabor

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

ulica Garncarska 1

Bardzo miłe i rzetelne podejście do pacjenta. Profesjonalnie wykonana operacja. Lekarz który potrafi wytłumaczyć wszystko cierpliwie. Opieka lekarza od operacji az po leczenie zapewniona. Polecam
Opinia dodana przez: KateC

lekarz Leszek Lenczowski

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg ogólny

ulica Widok 21A

Terminowość. Profesjonalizm i kultura osobista wszystko to uzasadnia opinie o dr Lenczowski na podstawie której i ja się do niego udałem. Żal tylko ze takich lekarzy jest relatywnie mało.
Opinia dodana przez: Jerzy

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego
os. Na Skarpie 66

Jestem Pana pacjentem z SOR Żeromskiego z dn.07.05.2018. Konuzja palucha nl. Całe moje szczęście, ze to nie było złamanie . . .Rzeczowo, krótko i na temat - taka diagnoza i przepisane leki, to jak widać Pana dewiza, a rezultat wyśmienity i do tego zgodny z rokowaniem idealnie. z uznaniem dla Pana profesjonalizmu, pozdrawiam, życząc dalszych sukcesów. Artur W.

Oddział NZOZ "SONO-X " Sp z o.o.
Pomorska 10/1

Bardzo dobry lekarz. Konkretny, rzeczowy a do tego miły i uprzejmy. Bardzo dobry diagnosta a przede wszystkim chirurg.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej KRAK-MEDYK
UŁANÓW 29

Lekarz petarda!:) super przeprowadzony zabieg opieka jak i przed tak również po zabiegu. Duże zainteresowanie pacjentem profesjonalne podejście polecam :)
Opinia dodana przez: Artur Bujak

Chirurdzy ogólni w Krakowie