Chirurg Ogólny Kraków

ulica Niska 24a

Bardzo dobry lekarz - fachowiec - chirurg ! Już drugi rok byłem na zabiegu i potwierdzam,że nie przypadkiem powyższe kryteria oceniam na 5 gwiazdek ! BM

Trynitarska 11

Polecam wszystkim doktora Piękosia,świetny specjalista,kompetentny,miły życzliwy wobec pacjenta.Ma w sobie dużo cierpliwości i życzliwości.Wykonywał mi gastroskopie,której bardzo się bałam,a dzięki doktorowi wszystko udało sie tak sprawnie i prawie bezboleśnie :)
pozdrawiam doktora -dziekuję
Opinia dodana przez: paniewa

Złotniki 153
Kraków

no cóż, powiem krótko uratował życie mojej mamie. lekarze w Szpitalu na Wrocławskiej leczyli ja na rwę kulszową a okazało sie ze ma niedrożność jelit,.czas leczenia bardzo długi ale sie udało.Podejście do pacjenta i rodziny pełne podziwu.Dziękuje mu za troskę, zaangażowanie pełne, zero spychologii, wiedzę i za mamę. Pozdrawiam z całym szacunkiem.
Opinia dodana przez: Wiola

ulica Zachodnia 5/7a

Pani doktor była bardzo miła i uprzejma , wyjaśniła mi dokładnie mechanizm powstania mojej choroby oraz metodę leczenia rozwiewając wszystkie moje obawy przed zabiegiem.
Opinia dodana przez: Frankee

Trynitarska 11

Miałem szczęście trafić do tego Lekarza, bo zostałem dobrze zdiagnozowany i wyleczony. W czasie wizyt Doktor był zainteresowany moimi dolegliwościami i wynikami badań,podtrzymywał mnie na duchu, a także radził, jak postępować, żeby się stan zdrowia poprawił.Czuję się znacznie lepiej i mam zamiar zacząć treningi na siłowni. Polecam Doktora F.

Kraków

Bardzo kompetentny lekarz a co ważne przy problemie proktologicznym bardzo delikatny i cierpliwy, podczas zabiegu cały czas mówi do pacjenta i tłumaczy co robi. POLECAM
córkaEwy

św.rafała

Kraków

Bardzo dobry lekarz i specjalista, świetnie operuje pęcherzyki żółciowe i przepukliny, dba o pacjenta i jego zdrowie,godny polecenia
Opinia dodana przez: Gosia

dr n. med. Mariusz Trystuła

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków

Kiedyś też myślałem że pan doktor jest taki dobry,bo pomógł mi kilkanaście lat temu,ale dolegliwości powróciły więc udałem się do niego ponownie.Czekałem tylko półtorej godziny dłużej, bo pan doktor przeprowadzał zabieg przez półtorej godziny.
OK. Po to jest lekarzem ale niech nie zapisuje pacjentów co 30 minut jeżeli wie że ma taki zabieg w planie.
Zbadał mnie ok.Przepisał leki po których dostałem egzemy(ściśle maści)a gdy do niego zadzwoniłem to powiedział ...

lek. med. Łukasz Nowarski

Trynitarska 11

Jestem bardzo zadowolona z 'współpracy' z panem doktorem, który jest świetnym specjalistą, poświęca pacjentowi dużo czasu, dokładnie wszystko tłumaczy, jest bardzo życzliwy i uprzejmy. Naprawdę same pozytywy!
Szczerze polecam ! :)
Opinia dodana przez: Agata

lek. med. Marek Piwowarczyk

wizyta już od 150

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

Mając doświadczenie ze szpitalami w USA przez prawie 30 lat, muszę stwierdzić, że dr. Piwowarczyk jest lekarzem klasy światowej, jeśli chodzi o swoje umiejętności w operowaniu tętniaka aorty brzusznej. Kontakt z pacjentem - wysoka kultura osobista, jasne określenie zagrożenia przedoperacyjnego i sposobu jego usunięcia. Ocena schorzenia i wskazania - bardzo fachowa. Operacja - wykonana precyzyjnie i fachowo. Kontakt pooperacyjny - umiejętność wytłumaczenie pewnych dolegliwości pooperacyjnych i troska o pacjenta. Tacy ...
Opinia dodana przez: WK50

Chirurdzy ogólni w Krakowie