Chirurg Ogólny Kraków

klinika kopernika40

Pod pozytywną opinią dla tego lekarza mogę podpisać się obiema rękami. Już przy pierwszej wizycie otrzymałem pełną informację na temat choroby, leczenia, zabiegu i okresu rekonwalescencji. Lekarz bardzo sympatyczny, uprzejmy i rzeczowy. Pierwszy raz spotkałem się z lekarzem który sam ustalił mi termin operacji i poinformował o wszelkich niezbędnych dokumentach. Rowniez przyjecie na oddział i zabieg przeprowadzone zostały przez lekarza bardzo profesionalnie. Wizyta kontrolna także bardzo konkretna i uprzejma. Zdecydowanie ...

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Oś.Jagielońskie 19/3
Kraków

Lekarz bardzo uprzejmy w stosunku do pacjenta. Rzeczowy i konkretny. Tłumaczy w sposób jasny i dokładny. Polecam!
Opinia dodana przez: Madga

Trynitarska 11

Wyjątkowo starannie i dokladnie zoperowana została moja tarczyca,blizna pooperacyjna mało widoczna,profesjonalnie i bardzo starannie wykonany zabieg /potwierdzają to wyniki badań
USG przeprowadzane kontrolnie na zlecenie prowadzącej moje
leczenie Pani endokrynolog/ ...to już 6 lat od operacji i jestem zadowolona,że trafiłam wtedy właśnie na ręce Tego Specjalisty/mimo iż nie czyniłam żadnego rozpoznania/

Szpital Wojskowy

Kraków

Bardzo dobry chirurg, zdecydowany, kompetentny, życzliwy, bezbłędnie diagnozuje. Miłe panie pielęgniarki. Polecam. Helena C.
Opinia dodana przez: Helena

Brodowicza 5A/36

Lekarz może i sympatyczny włączając wszystkie superlatywy cech charakteru. To jednak nie wystarcza gdy trzeba kogoś wyleczyć a tak było w moim przypadku. Doktor Klich jest chirurgiem ogólnym ja to rozumiem ale jako chirurg powinien rozróżnić to co jest do leczenia chirurgicznego a co do leczenia ortopedycznego. Miałam ortopedyczną kontuzję nogi i niestety ale trafiłam na jego dyżur na sorze. Lekarz po wykonaniu punkcji kolana przepisał mi skierowanie do kolejnego ...
Opinia dodana przez: Jola

Rusznikarska 3/48

Bardzo dobry i kompetentny specjalista. Miałem drobne komplikacje po operacji nogi i potrzebowałem pilnie konsultacji. Dzięki Pani Doktor wszystko skończyło się dobrze.
Opinia dodana przez: Marcin

Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36

Bardzo rzetelny lekarz - konkretny - pełen zaangażowania w swojej pracy - godny polecenia innym pacjentom
Opinia dodana przez: jadwiga

lekarz Andrzej Len

Ortopeda, Chirurg ogólny

Wojewodzki Szpital Ortopedyczny
Krakow,Modrzewiowa(Wola Justowska)
Kraków

Do doktora trafiłam przypadkowo w listopadzie 2008. Miałam wykonane 2 operacje wszczepienia endoprotezy prawego kolana w lutym 2010 lewego w kwietniu 2013. Chodzę,po drugiej czuję się jakbym była wypuszczona z klatki.
Opinia dodana przez: Janina

Witam!
Podczas mojej wizyty Pan doktor nie pokazał ani profesjonalizmu, ani kompetencji. Człowiek tak wykształcony, doktor nauk medycznych, powinien umieć nazywać części ciała pacjenta oraz służyć radą w kwestii wyboru drogi leczenia. Sformułowania "nie wiem", "jak Pan uważa" czy wzruszanie ramionami potraktowałem jako lekceważenie pacjenta bo tak też się poczułem. Byłem dwa razy i dwa razy się zawiodłem. Ja nie polecam Pana doktora, ale jak to mówią "jak nie spróbujesz ...
Opinia dodana przez: Pacjent

dr n. med. Tomasz Mrowiecki

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Trynitarska 11

Uratował mi życie, natychmiast w trakcie badania podjął decyzję o zabiegu, gdyby nie to już bym nie żyła. Kocha to co robi, kocha swoją pracę, kocha leczyć ludzi i zna się na tym co robi.
Cudowny, wspaniały człowiek. Jestem nadal Jego pacjentką.
Opinia dodana przez: Izabela

Chirurdzy ogólni w Krakowie