Łódź Chirurg Ogólny

Wolny termin: jutro o 15:00. Sprawdź inny.
Chirurg ogólny Łódź lek. med. Przemysław Lipiński

Śródmieście, Łódź

W Łodzi jest masa chirurgów ale tylko dr Lipiński jest lekarzem specjalizującym się w leczeniu ran. W szpitalu chciano mi już amputować nogę ale na moje szczęście trafiłam do pana doktora który tak długo zajmował się moją nogą, że rana się zagoiła. Jestem dozgonnie wdzięczna i wszystkim gorąco polecam. Ponadto jest człowiekiem wyjątkowo sympatycznym, punktualnym i cierpliwym.

Opinia dodana przez: Małgorzata
Wolny termin: 18 Lip o 14:30. Sprawdź inny.

dr n. med. Adam Mikołajczyk

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Śródmieście, Łódź

Wolny termin: 18 Lip o 16:00. Sprawdź inny.
Chirurg ogólny Łódź dr n. med. Michał Mik

Śródmieście, Łódź

Bardzo dobry lekarz i wielki fachowiec. Jedna wizyta u pana doktora pomogła mi wyleczyć się z uporczywego świadu w okolicach odbytu. Maść ktora mi przepisał skutecznie wyleczyła moja dolegliwość, która trwała kilka lat i nikt z lekarzy mi nie był w stanie skutecznie pomóc.Wielka ulga. Polecam wszystkim pana doktora Mika. Super lekarz.

Wolny termin: 19 Lip o 16:00. Sprawdź inny.

Śródmieście, Łódź

Diagnoza: Wrzodziejące Zapalenie Jelita Grubego. Zostawił mnie z głęboką anemią, nie mogłem chodzić, mdlałem, ani razu po wizycie u niego w prywatnej klinice na Zielonej w Łodzi nie zlecił badania krwi, a moja anemia się pogłębiała, każdorazowa wizyta u niego kończyła się gorszym samopoczuciem. Po zaostrzeniu, gdy zadzwoniła żona do niego na prywatny telefon, odmówił jakiekolwiek pomocy, kazał przyjechać bo on nie ma zwyczaju jeździć do pacjentów, no nie musi, ale ja nie mogę chodzić (niestety), z moralnego punktu widzenia przestrzegam ludzi przed tym "lekarzem", zostawił mnie z głęboką anemią, gdy to piszę wybieram się do szpitala, prawdopodobnie będę miał transfuzje krwi. Skierowanie mam od lekarza którego musiałem wezwać do domu, wystawił je z poleceniem "pilnie". Nie polecam "lekarza" Jarosława Cywińskiego - proktologa z Łodzi, pracującego w firmie "Medax" na Zielonej.

Wolny termin: 20 Lip o 15:30. Sprawdź inny.

Śródmieście, Łódź

Serdecznie polecam pana doktora. Miły sympatyczny zawsze uśmiechnięty do pacjenta. Fachowiec pod każdym względem. Człowiek który poglebia nadal wiedzę . Dobre wychowanie i głowę pomysłów. Rzadko można spotkać lekarza z taką kulturą osobistą.

Opinia dodana przez: Malgorzata

ulica Pomorska 41
90-203 Łódź

W wieku 62 lat „przydarzyła” mi się przepuklina pachwinowa. Z racji, że nie często miałem dotychczas do czynienia ze służbą zdrowia było to dla mnie szczególnie przykre przeżycie. Z pewną obawą udałem się na wizytę u Pana Doktora. Okazało się, że niepotrzebnie. Od pierwszego spotkania z Panem Doktorem w przychodni do wypisu ze szpitala wszystko przebiegło wręcz perfekcyjnie. Wspaniały kontakt, precyzyjnie wyznaczony i dotrzymany termin przyjęcia do szpitala. Pobyt w szpitalu i zabieg były wzorcowe. Pan Doktor przed zabiegiem pięknie, w przystępny sposób wyjaśnił wszystko co dotyczyło zabiegu i późniejszej rekonwalescencji . Potem często zaglądał do nas by zobaczyć jak się czujemy, zawsze z ciepłym słowem. Zabieg został wykonany tak dobrze, że na trzeci dzień od przyjęcia mogłem o własnych siłach wrócić do domu. Oby jak najwięcej takich lekarzy, tak oddanych swej pracy i pacjentom.
Panie Doktorze, pięknie dziękuje za troskę i ogromnie ciepłe, ludzkie podejście, i oczywiście za perfekcyjny profesjonalizm. Nigdy nie zapomnę!!
Z dużym szacunkiem - Waldemar Franas.

Opinia dodana przez: Waldemar

przychodnia
plac Hallera 1
90-647 Łódź

Pan dr Piotr Narbutt usunął mi laparoskopowo pęcherzyk żółciowy z przewlekłym zapaleniem na tle kamicy. Po zabiegu pozostały 4 blizny w tym 3 z jednym szwem, a pod pępkiem z 3 szwami.Ma dobrą rękę- rany goją się bez powikłań. Ja jestem 3 tygodnie po zabiegu i wróciłam do pracy. Chirurg godny polecenia.

Chirurg ogólny Łódź dr Adam Srebrzyński

dr Adam Srebrzyński

Medycyna estetyczna, Chirurg ogólny

ARIE
Pianista 41G lok.17
Polesie, Łódź

U pana dr Srebrzyńskiego upiększam się od 2008 r. Zabiegom medycyny estetycznej poddawałam się już wcześniej u innych lekarzy, ale gdy poznałam Pana Doktora i efekty jego pracy, pozostałam jego klientką do dnia dzisiejszego.Gdy trafiłam do Niego, nastawiona byłam na zabiegi, które pozbawią mnie wszelkich zmarszczek, lubiłam mieć wszystko na tzw "blachę"; niestety z czasem zaczęłam wyglądać nienaturalnie. To On zmienił we mnie nastawienie do tego typu zabiegów; przekonywał,że najważniejsze to wyglądać młodo i tak by nikt nie poznał, że coś było " robione". Jest to niezwykle kompetentny i sprawny manualnie lekarz. Tak jak powiększa usta czy wypełnia zmarszczki - nie robił tego żaden z moich poprzednich lekarzy. To za Jego namową, dzięki mezoterapii, laserowi i peelingom, jakość mojej skóry uległa znacznej poprawie, to On postawił na te zabiegi do których ja pierwotnie nie byłam przekonana.Zawsze na kilka wizyt do przodu zaplanowany mamy plan zabiegów, których się trzymamy. Niesamowite jest w nim to, że zawsze mogę liczyć na miły bonus ( zniżkę), jak brakowało mi pieniędzy oddawałam później. W 2011 roku zaproponował mi darmowy wyjazd do Warszawy na szkolenie podczas którego miałam być jego modelką. W czasie tego spotkania ponad 30 lekarzy z całej Polski pracowało ze swoimi pacjentami pod okiem jakiegoś znanego Anglika czy Holendra; mogłam porównać co oni potrafią i co potrafi dr Srebrzyński. Byłam dumna, że jestem jego klientką. On przy wszystkich uczestnikach otrzymał pochwałę od tego szkolącego, z kolei inne panie zazdroszcząc mi, zapisywały się do niego na wizyty w Łodzi.
Panie Doktorze. Dziękuję Panu za wszystko, co Pan dla mnie i moich koleżanek zrobił. Pan sam wie najlepiej jak wyglądałam kiedy do Pana dotarłam i jak wyglądam dzisiaj. Mimo 6 lat naszej współpracy i nieustannie płynącego czasu, wydaje mi się, że wyglądam na 10 lat młodszą. Jeszcze raz Panu dziękuję z całego serca. Julita Bogdańska.

Opinia dodana przez: Julita

Kościuszki 93
93-435 Łódź

Bardzo dobry i uprzejmy lekarz , polecam .

Bardzo dobry i uprzejmy lekarz , polecam .

Struga 20 (Medort)
90-513 Łódź

Bardzo kompetentny i życzliwy lekarz. Doskonały fachowiec, który unika wysyłania pacjenta na operację.