Łódzkie Chirurg Ogólny

prof. dr hab. n. med. Zbigniew Gałązka

Chirurg ogólny - Profesor, Chirurg naczyniowy - Profesor

Noble Medicine Premium
Bagno 2d

Sympatyczny,kompetentny, fachowiec w swojej specjalizacji.
Łódź Chirurg ogólny lek. med. Przemysław Lipiński

lek. med. Przemysław Lipiński

wizyta już od 120
W Łodzi jest masa chirurgów ale tylko dr Lipiński jest lekarzem specjalizującym się w leczeniu ran. W szpitalu chciano mi już amputować nogę ale na moje szczęście trafiłam do pana doktora który tak długo zajmował się moją nogą, że rana się zagoiła. Jestem dozgonnie wdzięczna i wszystkim gorąco polecam. Ponadto jest człowiekiem wyjątkowo sympatycznym, punktualnym i cierpliwym.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Adam Mikołajczyk

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Łódź Chirurg ogólny dr n. med. Michał Mik

dr n. med. Michał Mik

wizyta już od 100
Bardzo dobry lekarz i wielki fachowiec. Jedna wizyta u pana doktora pomogła mi wyleczyć się z uporczywego świadu w okolicach odbytu. Maść ktora mi przepisał skutecznie wyleczyła moja dolegliwość, która trwała kilka lat i nikt z lekarzy mi nie był w stanie skutecznie pomóc.Wielka ulga. Polecam wszystkim pana doktora Mika. Super lekarz.

dr n. med. Jarosław Cywiński

Proktolog, Chirurg ogólny

wizyta już od 140

lek. med. Ryszard Kujawski

wizyta już od 100
Serdecznie polecam pana doktora. Miły sympatyczny zawsze uśmiechnięty do pacjenta. Fachowiec pod każdym względem. Człowiek który poglebia nadal wiedzę . Dobre wychowanie i głowę pomysłów. Rzadko można spotkać lekarza z taką kulturą osobistą.
Opinia dodana przez: Malgorzata
Łódź Chirurg ogólny dr n. med. Włodzimierz Koptas

dr n. med. Włodzimierz Koptas

Endokrynolog, Chirurg ogólny

Łódź

WItam.Jestem po usunięciu tarczycy z guzami przez Pana Włodzimierza Koptasa I Ekipę w Tomaszowie Mazowieckim.Mimo mego osłabienia przed operacją wszystko skończyło się sukcesem.Dziękuję i Panu i Wszystkim z Tomaszowa Mazowieckiego
Opinia dodana przez: Marcin
None Chirurg ogólny dr Adam Srebrzyński

dr Adam Srebrzyński

Medycyna estetyczna, Chirurg ogólny

Klinika Chirurgii Endokrynologicznej - Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M.Kopernika w Łodzi

93-513 None

wizyta już od 100
U pana dr Srebrzyńskiego upiększam się od 2008 r. Zabiegom medycyny estetycznej poddawałam się już wcześniej u innych lekarzy, ale gdy poznałam Pana Doktora i efekty jego pracy, pozostałam jego klientką do dnia dzisiejszego.Gdy trafiłam do Niego, nastawiona byłam na zabiegi, które pozbawią mnie wszelkich zmarszczek, lubiłam mieć wszystko na tzw "blachę"; niestety z czasem zaczęłam wyglądać nienaturalnie. To On zmienił we mnie nastawienie do tego typu zabiegów; przekonywał,że najważniejsze ...
Opinia dodana przez: Julita

lekarz Dariusz Sokołowski

Sasanek 8
Łódź

Polecam dr Sokolowskiego, jako swietnego specjaliste od usuwania hemoroidow. Pamiatka po 2 ciazach, ktora bardzo mi dokuczala...Dr Sokolowski zastosowal metode evrf- zadzialala rewelacyjnie! Znowu moge normalnie zyc !
Opinia dodana przez: I.

dr n. med. Dariusz Zejc

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Katowice

Doskonały specjalista..Polecam mądrym pacjentom, gotowym wyzdrowieć. Pan Doktor ma holistyczne podejście do pacjenta i dużą wiedzę. To rzadko się obecnie zdarza. Zmiana diety może być prostym remedium na uciążliwe schorzenia. Od lat cierpiałam na choroby żylne kończyn dolnych, miałam niedomykające się zastawki, notorycznie puchly mi nogi, bardzo bolały. Byłam gotowa na bolesne kosztowne zabiegi, a P. Doktor wyleczyl mnie w 3miesiace. Wystarczyło zmienić dietę. Od ponad 4 lat choroba nie ...
Opinia dodana przez: Malgorzata