Łódzkie Chirurg Ogólny

Przedborska 17
Radomsko

Super lekarz, przy wypadku mialem otwarta rane, przyjął mnie odrazu i zszył :) Polecam go w 100% Najleprzy lekarz jaki mi pomógł ;)
Opinia dodana przez: Mateusz

Im. Zygmunta Patryna

98-300 Wieluń

Lekarz godny polecenia. Świetne podejście do pacjenta i ogromna wiedza medyczna. Polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy chirurga.

Prusa 2
Skierniewice

jeszcze nie spotkalam tak cudownego lekarza jego podejscie do pacjenta jest na szostke poraz pierwszy spotkalam sie z takim sercem iposwieceniem dla pacjeta dziekuje doktorze ela

Specjalistyczne Centrum Medyczne "WAMED'''' s.c. W. Kałużny, R. Błaszczyk
ulica Dąbrowskiego 6/8
95-100 Zgierz

Pan Doktor Robert Kępa to Wybitny Fachowiec i Klasy Specjalista w dziedzinie chirurgii.Pan Doktor przyjmuje w Poradni Wamed w Zgierzu,gdzie miałam Wielki Zaszczyt poznać Zacnego Pana Doktora..Specjalista Ten również Był moim Lekarzem prowadzącym na Oddziale szpitalnym oddziału chirurgii w szpitalu.w Zgierzu.niestety z przyczyn technicznych mój zabieg pęcherzyka żółciowego się nie odbył.Niemniej Pan Doktor Objął mnie specjalistyczną opieką Zacny Pan Doktor Przychodził do mnie bardzo często pytał o samopoczucie,Pan Doktor Dobrał ...
Opinia dodana przez: Dorota

ulica Pomorska 41
90-203 Łódź

W wieku 62 lat „przydarzyła” mi się przepuklina pachwinowa. Z racji, że nie często miałem dotychczas do czynienia ze służbą zdrowia było to dla mnie szczególnie przykre przeżycie. Z pewną obawą udałem się na wizytę u Pana Doktora. Okazało się, że niepotrzebnie. Od pierwszego spotkania z Panem Doktorem w przychodni do wypisu ze szpitala wszystko przebiegło wręcz perfekcyjnie. Wspaniały kontakt, precyzyjnie wyznaczony i dotrzymany termin przyjęcia do szpitala. Pobyt w ...
Opinia dodana przez: Waldemar

lekarz Wojciech Woźny

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Przychodnia Zabobrze
ul. Ogińskiego 1b
Jelenia Góra

Najlepszy z najlepszych ☺ Pełna profesja i fachową, rzetelna pomoc. Zaangażowanie, optymizm oraz wysoka kultura. 5/5 ☺

przychodnia
plac Hallera 1
90-647 Łódź

Pan dr Piotr Narbutt usunął mi laparoskopowo pęcherzyk żółciowy z przewlekłym zapaleniem na tle kamicy. Po zabiegu pozostały 4 blizny w tym 3 z jednym szwem, a pod pępkiem z 3 szwami.Ma dobrą rękę- rany goją się bez powikłań. Ja jestem 3 tygodnie po zabiegu i wróciłam do pracy. Chirurg godny polecenia.

lekarz Roman Massopust

Gastrolog, Chirurg ogólny

Miedziowe Centrum Zdrowia w Lubinie S. A.
M. Skodowskiej-Curie 66
53-301 Lubin

Kompetencja , uprzejmość ,pod opieką takiego lekarza pacjent czuje się bezpiecznie.
Godny polecenia.
Opinia dodana przez: ZDZISŁAWA

Kościuszki 93
93-435 Łódź

Bardzo dobry i uprzejmy lekarz , polecam .

Struga 20 (Medort)
90-513 Łódź

Bardzo kompetentny i życzliwy lekarz. Doskonały fachowiec, który unika wysyłania pacjenta na operację.