Łódzkie Chirurg Ogólny

Centrum Medyczne Lux-Med
ulica Milionowa 2G
93-034 Łódź

Pani Doktor to prawdziwa profesjonalistka świetnie znająca się na reprezentowanej przez siebie dziedzinie medycyny. Pacjenta traktuje niezwykle poważnie, a badając go jest dokładna, dociekliwa i zarazem delikatna oraz taktowna. Jest ona osobą troskliwą, pogodną oraz bardzo przyjazną pacjentowi. Cechami tymi a także swym opanowaniem i uprzejmością, zdecydowanie koi ona naturalny niepokój pacjenta. Przystępnie tłumaczy mu przyczyny i charakter jego dolegliwości. Jest ona lekarzem nie tylko profesjonalnym i rzetelnym, ale również ...
Opinia dodana przez: Jacek K.

dr Paweł Pisera

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

USK im. N. Barlickiego

Łódź

Swietny chirurg plastyczny , konkretny , sympatyczny . Pan dr przeprowadzal u mnie lifting twarzy. Przed operacja wyjasnil przebieg operacji i proces rekonwalescencji. Jestem bardzo zadowolona z efektu , mlodsza o 10 lat. Jestem poltora tygodnia po zabiegu , a opuchlizny prawie nie ma , blizny sa prawie niewidoczne i moge wrocic do pracy . lekarz godny polecenia . Dziekuje bardzo
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Andrzej Walczak

Kardiochirurg, Chirurg ogólny

Zespół Poradni Kardiologicznych i Endokrynologicznych
dr. Seweryna Sterlinga 1/3
91-425 Łódź

Pan dr A.Walczak to wspaniały i życzliwy człowiek, o dużej empatii do pacjenta. Jego wola niesienia pomocy chorym jest nieograniczona. Stara się w sposób przystępny zaproponować i wyjaśnić proces leczenia, przy czym drugiego człowieka, pacjenta traktuje w rozmowie jak partnera. Jest pod każdym względem profesjonalistą.
Jestem wdzięczna Panu doktorowi za zaopiekowanie się moją mamą w jej chorobie, jednocześnie jestem pod dużym wrażeniem takiego podejścia do pacjenta.
Dziękuję w ...

Brzeziny

Bardzo konkretny miły lekarz ze świetnym podejściem do pacjenta. Stara się pomóc jak tylko może najlepiej. Wykonał trudną operację onkologiczną za co bardzo dziękuję. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Anna

Solna 24
95-100 Zgierz

Lekarz o duzym doswiadczeniu,rzetelny,majacy empatie itp. itd.Opinie swja motywuje udana mastektomia.Naprawde polecam
Opinia dodana przez: Urszula

Jagienki 5/7/15
92-439 Łódź

Pan Doktor Radzisław Trzciński Jest Lekarzem Godnym Polecenia. Czuje wewnętrznie ,Że Szlachetny Pan Doktor to Bardzo Dobry Człowiek,który pomaga ludziom bezinteresownie. Z opinii innych pacjentów wiem,że Szlachetny Pan Doktor kompleksowo podchodzi do każdego przypadku Pan Doktor Jest Uprzejmy i z Troską traktuje każdego człowieka potrzebującego pomocy. Ja osobiście nie miałam Zaszczytu Poznać Pana Doktora ,ale jeżeli Człowiek Lekarz Specjalista ma tak długi staż pracy to Musi Być Wyjątkowym Człowiekiem Lekarzem ...
Opinia dodana przez: Dorota

Al. Kościuszki Tadeusza 74/78/3
90-437 Łódź

Dr.Palczak znakomity lekarz chirurg.mily uprzejmy.operowal mnie 2 razy woreczek i zylaki zapyta o samopoczucie po wypisie ze szpitala jak sie cos dzieje mowi zeby dzwonic.jak bedzie potrzeba pojde 3 raz bez zastanowienia.polecam
Opinia dodana przez: Sylwia

Pracownia Rehabilitacji
Józefa Ignacego Kraszewskiego 1/5
93-161 Łódź

super, ale wiem, że pracuje w Ośrodku onkologii Kopernika a nie w ZK. Długo czekałam, ale wysłuchał, wytłumaczył, jeśli ktoś wie gdzie przyjmuje prywatnie proszę o informację.
Opinia dodana przez: anna

lekarz Piotr Roczniak

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg ogólny

M.Konopnickiej 13
23-300 Janów Lubelski

Wspaniały człowiek i lekarz.Super kompetentny, cierpliwy i konkretny.Bardzo dziękuję za wszystko co Pan zrobił i robi dla mnie.
Opinia dodana przez: irena

ARTMED
Łódź, ul.Kusocińskiego 61
94-054 Łódź

Spoko gosc bardzo kompetentny i zna sie na rzeczy powinno byc wiecej takich lekarzy