Łódzkie Chirurg Ogólny

- 502 lekarzy

dr Paweł Pisera

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

liczba opinii: 2

+1 więcej

USK im. N. Barlickiego

Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
Swietny chirurg plastyczny , konkretny , sympatyczny . Pan dr przeprowadzal u mnie lifting twarzy. Przed operacja wyjasnil przebieg operacji i proces rekonwalescencji. Jestem bardzo zadowolona z efektu , mlodsza o 10 lat. Jestem poltora tygodnia po zabiegu , a opuchlizny prawie nie ma , blizny sa prawie niewidoczne i moge wrocic do pracy . lekarz godny polecenia . Dziekuje bardzo
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Andrzej Walczak

Kardiochirurg, Chirurg ogólny

liczba opinii: 2

Zespół Poradni Kardiologicznych i Endokrynologicznych
dr. Seweryna Sterlinga 1/3
91-425 Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
Pan dr A.Walczak to wspaniały i życzliwy człowiek, o dużej empatii do pacjenta. Jego wola niesienia pomocy chorym jest nieograniczona. Stara się w sposób przystępny zaproponować i wyjaśnić proces leczenia, przy czym drugiego człowieka, pacjenta traktuje w rozmowie jak partnera. Jest pod każdym względem profesjonalistą.
Jestem wdzięczna Panu doktorowi za zaopiekowanie się moją mamą w jej chorobie, jednocześnie jestem pod dużym wrażeniem takiego podejścia do pacjenta.
Dziękuję w ...
Opinia dodana przez: Anonim
+3 więcej

Centrum Medyczne Lux-Med
ulica Milionowa 2G
93-034 Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
Pani Doktor to prawdziwa profesjonalistka świetnie znająca się na reprezentowanej przez siebie dziedzinie medycyny. Pacjenta traktuje niezwykle poważnie, a badając go jest dokładna, dociekliwa i zarazem delikatna oraz taktowna. Jest ona osobą troskliwą, pogodną oraz bardzo przyjazną pacjentowi. Cechami tymi a także swym opanowaniem i uprzejmością, zdecydowanie koi ona naturalny niepokój pacjenta. Przystępnie tłumaczy mu przyczyny i charakter jego dolegliwości. Jest ona lekarzem nie tylko profesjonalnym i rzetelnym, ale również ...
Opinia dodana przez: Jacek K.

lekarz Witold Kaczorowski

Lekarz rodzinny, Chirurg ogólny

liczba opinii: 2

Gabinet
Mokra 10
95-071 Rąbień

Średnia ocen: 5,0/5
Jest to najlepszy lekarz rodzinny jakiego spotkałam w swoim życiu. Miły, kompetentny, nie traktuje pacjenta jak zło konieczne.Człowiek z wielką empatią.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Gabinet
Limanowskiego 67/3
91-321 Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo kompetentna, uprzejma, życzliwa, podchodząca bez łaski do pacjenta, poświęca bardzo dużo czasu na wysłuchanie i dopytuje konkretnie, nie olewa pacjenta tylko stara się pomóc oraz wykonuje zabieg bez szukania wymówek żeby go nie wykonać. Bardzo się cieszę że trafiłam na Panią Doktor bo takich lekarzy to ze świecą szukać.
Opinia dodana przez: Ewa

Gabinet
Solna 24
95-100 Zgierz

Średnia ocen: 5,0/5
Lekarz o duzym doswiadczeniu,rzetelny,majacy empatie itp. itd.Opinie swja motywuje udana mastektomia.Naprawde polecam
Opinia dodana przez: Urszula
+2 więcej

Gabinet
Jagienki 5/7/15
92-439 Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
Pan Doktor Radzisław Trzciński Jest Lekarzem Godnym Polecenia. Czuje wewnętrznie ,Że Szlachetny Pan Doktor to Bardzo Dobry Człowiek,który pomaga ludziom bezinteresownie. Z opinii innych pacjentów wiem,że Szlachetny Pan Doktor kompleksowo podchodzi do każdego przypadku Pan Doktor Jest Uprzejmy i z Troską traktuje każdego człowieka potrzebującego pomocy. Ja osobiście nie miałam Zaszczytu Poznać Pana Doktora ,ale jeżeli Człowiek Lekarz Specjalista ma tak długi staż pracy to Musi Być Wyjątkowym Człowiekiem Lekarzem ...
Opinia dodana przez: Dorota

Gabinet
Al. Kościuszki Tadeusza 74/78/3
90-437 Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
Dr.Palczak znakomity lekarz chirurg.mily uprzejmy.operowal mnie 2 razy woreczek i zylaki zapyta o samopoczucie po wypisie ze szpitala jak sie cos dzieje mowi zeby dzwonic.jak bedzie potrzeba pojde 3 raz bez zastanowienia.polecam
Opinia dodana przez: Sylwia
+1 więcej

Gabinet

Brzeziny

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo konkretny miły lekarz ze świetnym podejściem do pacjenta. Stara się pomóc jak tylko może najlepiej. Wykonał trudną operację onkologiczną za co bardzo dziękuję. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Anna

Pracownia Rehabilitacji
Józefa Ignacego Kraszewskiego 1/5
93-161 Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
super, ale wiem, że pracuje w Ośrodku onkologii Kopernika a nie w ZK. Długo czekałam, ale wysłuchał, wytłumaczył, jeśli ktoś wie gdzie przyjmuje prywatnie proszę o informację.
Opinia dodana przez: anna


Copyright ©2019 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat