Łódzkie Chirurg Ogólny

ulica Pomorska 41
90-203 Łódź

Najlepszy lekarz jakiego znam. Wiedza, zachowanie, na najwyższym poziomie. Opiekuje się pacjentami niczym doktor z Na dobre i na złe, a ludzi rozkochuje niczym Mroczek z M jak Miłość. To mówiłem ja, Jarząbek Wacław.
Opinia dodana przez: Jarząbek Wacław

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " MED-KOL" s.c.
ulica Przejazd 6
95-040 Koluszki

Genialny lekarz, znakomity specjalista, serdeczny wobec swoich pacjentów, zdecydowanie godny polecenia.
Opinia dodana przez: Maria

ulica Jasińskiego 33
91-493 Łódź

Pelniacy obowiazki ordynatora chirurgii,dziala super,!!!Ale co najwazniejsze lekarz o duzej wiedzy i doswiadczeniu
Opinia dodana przez: Urszula

Zakład Opiekuńczo - Leczniczy
Szpitalna 2
95-200 Pabianice

Wspaniały lekarz . Profesjonalista . Ciepły , oddany swojej pracy. Uratował moje życie . Cudowny człowiek.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Medeor Plus Szpital Wielospecjalistyczny
ulica Ciesielska 8
91-308 Łódź

Nieczęsto można spotkać lekarza o takim podejściu.
Pan doktor prosi pacjenta do gabinetu z uśmiechem na twarzy co już powoduje, że człowiek staje się zdrowszy i pełen optymizmu. Myślę, że te parę metrów do drzwi i z powrotem robi celowo aby się ruszyć - po prostu dla sportu.
Daje się odczuć, że ma chęci do pracy czego nie można powiedzieć o wielu innych lekarzach.

Pan urolog jest uprzejmy, ...
Opinia dodana przez: Tomek Ł

Przychodnia PROTETYKI TWARZY
Piękna 41/43
93-558 Łódź

$wietny lekarz kompetentny ,szczegolowy ,kaźdy taki powinien byc !naprawde świetny chirurg polecam szczerze
Opinia dodana przez: Dorota

Szpital
Mickiewicza 16
99-200 Poddębice

Wyjątkowy lekarz. Bardzo rzeczowo, w zrozumiały dla pacjenta sposób wyjaśnia na czym będzie polegał zabieg. Zarówno przed zabiegiem, jak i po jego wykonaniu wykazuje bardzo duże zainteresowanie pacjentem. Cechuje go ogromna kultura osobista i wręcz niespotykane przyjazne traktowanie pacjenta. Swoją serdecznością i uśmiechem potrafi wzbudzić zaufanie, a tym samym eliminuje, przynajmniej częściowo, stres związany z zabiegiem. W przypadku mojej mamy zabieg został przeprowadzony perfekcyjnie, za co jestem niezmiernie wdzięczna.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Witold Kaczorowski

Lekarz rodzinny, Chirurg ogólny

Mokra 10
95-071 Rąbień

Lekarz o wysokich kompetencjach.Bardzo uprzejmy.Bardzo szczegółowo przeprowadza wywiad.W sposób zrozumiały przedstawił przyczyny choroby.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Ananasowa 11
92-771 Łódź

Byłam operowana przez Pana Doktora Piotra Jurałowicza na tarczyce,chciałabym z całego serca podziękować za opiekę i profesjonalne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Marzena

Centrum Medyczne "Med-GASTR"
ulica Mokra 4
91-034 Łódź

Świetny fachowiec, doskonale podejście do pacjenta, bardzo miły, konkretny oraz profesjonalny:) Polecam!!!!
Opinia dodana przez: Agnieszka