Łódzkie Chirurg Ogólny

lekarz Piotr Roczniak

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg ogólny

M.Konopnickiej 13
23-300 Janów Lubelski

Wspaniały człowiek i lekarz.Super kompetentny, cierpliwy i konkretny.Bardzo dziękuję za wszystko co Pan zrobił i robi dla mnie.
Opinia dodana przez: irena

ulica Jasińskiego 33
91-493 Łódź

Pelniacy obowiazki ordynatora chirurgii,dziala super,!!!Ale co najwazniejsze lekarz o duzej wiedzy i doswiadczeniu
Opinia dodana przez: Urszula

Przychodnia PROTETYKI TWARZY
Piękna 41/43
93-558 Łódź

$wietny lekarz kompetentny ,szczegolowy ,kaźdy taki powinien byc !naprawde świetny chirurg polecam szczerze
Opinia dodana przez: Dorota

Szpital
Mickiewicza 16
99-200 Poddębice

Wyjątkowy lekarz. Bardzo rzeczowo, w zrozumiały dla pacjenta sposób wyjaśnia na czym będzie polegał zabieg. Zarówno przed zabiegiem, jak i po jego wykonaniu wykazuje bardzo duże zainteresowanie pacjentem. Cechuje go ogromna kultura osobista i wręcz niespotykane przyjazne traktowanie pacjenta. Swoją serdecznością i uśmiechem potrafi wzbudzić zaufanie, a tym samym eliminuje, przynajmniej częściowo, stres związany z zabiegiem. W przypadku mojej mamy zabieg został przeprowadzony perfekcyjnie, za co jestem niezmiernie wdzięczna.
Opinia dodana przez: Barbara

Zakład Opiekuńczo - Leczniczy
Szpitalna 2
95-200 Pabianice

Wspaniały lekarz . Profesjonalista . Ciepły , oddany swojej pracy. Uratował moje życie . Cudowny człowiek.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Medeor Plus Szpital Wielospecjalistyczny
ulica Ciesielska 8
91-308 Łódź

Nieczęsto można spotkać lekarza o takim podejściu.
Pan doktor prosi pacjenta do gabinetu z uśmiechem na twarzy co już powoduje, że człowiek staje się zdrowszy i pełen optymizmu. Myślę, że te parę metrów do drzwi i z powrotem robi celowo aby się ruszyć - po prostu dla sportu.
Daje się odczuć, że ma chęci do pracy czego nie można powiedzieć o wielu innych lekarzach.

Pan urolog jest uprzejmy, ...
Opinia dodana przez: Tomek Ł

ARTMED
Łódź, ul.Kusocińskiego 61
94-054 Łódź

Spoko gosc bardzo kompetentny i zna sie na rzeczy powinno byc wiecej takich lekarzy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " MED-KOL" s.c.
ulica Przejazd 6
95-040 Koluszki

Genialny lekarz, znakomity specjalista, serdeczny wobec swoich pacjentów, zdecydowanie godny polecenia.
Opinia dodana przez: Maria

ulica Pomorska 41
90-203 Łódź

Najlepszy lekarz jakiego znam. Wiedza, zachowanie, na najwyższym poziomie. Opiekuje się pacjentami niczym doktor z Na dobre i na złe, a ludzi rozkochuje niczym Mroczek z M jak Miłość. To mówiłem ja, Jarząbek Wacław.
Opinia dodana przez: Jarząbek Wacław

lekarz Piotr Kula

Kardiochirurg, Chirurg ogólny

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

Miałem operację by-passe w 2012 roku
którą wykonał Pan Doktor Piotr.To przecież należy do Jego zawodu. Ale operacja to po- czątek drogi dochodzenia do zdrowia przez pacjenta.Tu pokazało się oddanie Pana Doktora dla człowieka. Wspaniały kontakt, zrozumienie,pełna informacja, życzliwość. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu.To lekarz mający od Boga szczególny dar po-wołania Go do czynienia dobra w dziedzinie chirurgi i leczenia serca. Dziękuję ocena 5+
Opinia dodana przez: Andrzej Zając