Łódzkie Chirurg Ogólny

Kopernik onkologia
Łódż ul.Paderewskiego 4
93-509 Łódź

jest bardzo dobrym chirurgiem ma zlote rece jest kompetentnym i kulturalnym czlowiekim tego lekarza polecam kazdemu choremu .

Ananasowa 11
92-771 Łódź

Byłam operowana przez Pana Doktora Piotra Jurałowicza na tarczyce,chciałabym z całego serca podziękować za opiekę i profesjonalne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Marzena

Centrum Medyczne "Med-GASTR"
ulica Mokra 4
91-034 Łódź

Świetny fachowiec, doskonale podejście do pacjenta, bardzo miły, konkretny oraz profesjonalny:) Polecam!!!!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Jarosław Czeczotka

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Megamed Sp. z o.o.
ulica Ogrodowa 28B
91-065 Łódź

Pan doktor nie tylko bardzo sympatyczny,ale bardzo kompetentny.Dlatego bardzo polecam wizytę.Jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Julita

Centrum Medyczne Bazarowa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółki z o.o. "DELTA - IMPORT"
ulica Bazarowa 9
91-053 Łódź

Jest bardzo kompetentnym lekarzem.Ma bardzo dobre podejście do pacjenta.Szybka diagnoza.Trafne leczenie.Polecam wszystkim Pana doktora.

Przychodnia
REWOLUCJI 1905 R. 52
90-213 Łódź

Cudowny człowiek, pełen ciepła i cierpliwości dla pacjentek .Bardzo kompetentny z dużym doświadczeniem i wielką dobrocią lekarz .
Opinia dodana przez: Roma

Szpital

98-400 Wieruszów

Świetny lekarz- chirurg, do tego sympayczny, godny polecenia, oby więcej takich lekarzy

Nastrojowa 48/16
91-496 Łódź

Przemiła, kompetentna, bezinteresowna. Cudowny lekarz. Zajęła się obrażeniami mojego męża z profesjonalizmem i zrozumieniem. Przeprowadziła przez cały proces leczenia wyjaśniając i wspierając . Odzyskaliśmy z mężem wiarę w istnienie lekarzy z powołania.
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Witold Pawłowski

Kardiochirurg, Chirurg ogólny

Babickiego 6 m. 66
94-056 Łódź

Doskonały fachowiec. Uratował mi życie. Po dwóch latach "leczenia" w prywatnych gabinetach, po kosztownych badaniach mimo bólu w klatce piersiowej, nie stwierdzono choroby serca i krążenia. Pan Doktor Pawłowski już na pierwszej wizycie po przebadaniu mnie i przeanalizowaniu wyników badań, stwierdził duże zagrożenie życia i skierował mnie natychmiast na badania koronorografi. Tam stwierdzono 95% zwężenia tętnicy przy sercu. Po udrożnieniu tętnicy poprzez stent, wróciłem do normalnego funkcjonowania.
Opinia dodana przez: Wojtek

Kutno

Bardzo bardzo polecam. Wizyta jest bezstresowa, Pan Doktor dba o dobrą atmosferę i o to, żeby pacjent nie czuł się źle czy niekomfortowo. Cierpliwie i dokładnie tłumaczy wszystko o co jest zapytany. Kompetentny i zaangażowany w swoją pracę.
Dziękuję za poświęcony czas i to co Pan doktor dla mnie zrobił.
Opinia dodana przez: Aśka