Łódzkie Chirurg Ogólny

lekarz Jarosław Czeczotka

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Megamed Sp. z o.o.
ulica Ogrodowa 28B
91-065 Łódź

Pan doktor nie tylko bardzo sympatyczny,ale bardzo kompetentny.Dlatego bardzo polecam wizytę.Jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Julita

Kopernik onkologia
Łódż ul.Paderewskiego 4
93-509 Łódź

jest bardzo dobrym chirurgiem ma zlote rece jest kompetentnym i kulturalnym czlowiekim tego lekarza polecam kazdemu choremu .

lekarz Piotr Kula

Kardiochirurg, Chirurg ogólny

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

Miałem operację by-passe w 2012 roku
którą wykonał Pan Doktor Piotr.To przecież należy do Jego zawodu. Ale operacja to po- czątek drogi dochodzenia do zdrowia przez pacjenta.Tu pokazało się oddanie Pana Doktora dla człowieka. Wspaniały kontakt, zrozumienie,pełna informacja, życzliwość. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu.To lekarz mający od Boga szczególny dar po-wołania Go do czynienia dobra w dziedzinie chirurgi i leczenia serca. Dziękuję ocena 5+
Opinia dodana przez: Andrzej Zając

Szpital

98-400 Wieruszów

Świetny lekarz- chirurg, do tego sympayczny, godny polecenia, oby więcej takich lekarzy

Przychodnia
REWOLUCJI 1905 R. 52
90-213 Łódź

Cudowny człowiek, pełen ciepła i cierpliwości dla pacjentek .Bardzo kompetentny z dużym doświadczeniem i wielką dobrocią lekarz .
Opinia dodana przez: Roma

lekarz Witold Pawłowski

Kardiochirurg, Chirurg ogólny

Babickiego 6 m. 66
94-056 Łódź

Doskonały fachowiec. Uratował mi życie. Po dwóch latach "leczenia" w prywatnych gabinetach, po kosztownych badaniach mimo bólu w klatce piersiowej, nie stwierdzono choroby serca i krążenia. Pan Doktor Pawłowski już na pierwszej wizycie po przebadaniu mnie i przeanalizowaniu wyników badań, stwierdził duże zagrożenie życia i skierował mnie natychmiast na badania koronorografi. Tam stwierdzono 95% zwężenia tętnicy przy sercu. Po udrożnieniu tętnicy poprzez stent, wróciłem do normalnego funkcjonowania.
Opinia dodana przez: Wojtek

Nastrojowa 48/16
91-496 Łódź

Przemiła, kompetentna, bezinteresowna. Cudowny lekarz. Zajęła się obrażeniami mojego męża z profesjonalizmem i zrozumieniem. Przeprowadziła przez cały proces leczenia wyjaśniając i wspierając . Odzyskaliśmy z mężem wiarę w istnienie lekarzy z powołania.
Opinia dodana przez: Marzena

Limanowskiego 67/3
91-321 Łódź

Kompetentna, solidna, uważna, życzliwa, taktowna, kulturalna i bardzo sympatyczna lekarz.
Poważnie i z uwagą traktuje pacjenta, któremu daje poczucie bezpieczeństwa, co jest bardzo ważne w chorobie.
Cieszę się, że spotkałam ją na swojej drodze.
Opinia dodana przez: Anna

Kutno

Bardzo bardzo polecam. Wizyta jest bezstresowa, Pan Doktor dba o dobrą atmosferę i o to, żeby pacjent nie czuł się źle czy niekomfortowo. Cierpliwie i dokładnie tłumaczy wszystko o co jest zapytany. Kompetentny i zaangażowany w swoją pracę.
Dziękuję za poświęcony czas i to co Pan doktor dla mnie zrobił.
Opinia dodana przez: Aśka

Piotrków Trybunalski

Super gość,jestem w trakcie leczenia,ale polecam jak najbardziej.Potrafi podejść życiowo do pacjenta i profesionalnie wytłumaczyć co i jak się leczy-100% lekarz z powołania a nie dla kasy
Opinia dodana przez: Jarek