Lublin Chirurg Ogólny

II Klinika Chirurgii Ogólnej
Lublin, ul Staszica 16
Lublin

same superlatywy.wspaniały człowiek i fachowiec.olbrzymia wiedza i doświadczenie.znakomite podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: krzysztof

Żelazowej Woli 24
Lublin

Rozpozna każdą dolegliwość - POLECAM :)

Rozpozna każdą dolegliwość - POLECAM :)

20-080 Lublin

Trafiłam do Pana Doktora zupełnie przez przypadek, gdyż miałam dość poważne problemy. Lekarz przyjął mnie bardzo serdecznie i w sposób życzliwy. Dokładnie zbadał i zlecił wiele badań a także zdiagnozował prawidłowo mój stan. Efekty leczenia widoczne już były po pierwszej wizycie. Polecam

20-080 Lublin

Sprawny chirurg i konkretny facet. Gorąco polecam każdemu komu zależny na trafnej i szybkiej diagnozie i skutecznym leczeniu. Doktor nie kładzie od razu pod nóż, jeżeli jest możliwe inne rozwiązanie to on z pewnością je znajdzie.

ulica Junoszy Klemensa 14/35
20-058 Lublin

Wspaniały lekarz wiele mu zawdzięczam życzliwy uprzejmy lekarz z powołania dla którego liczy się człowiek bardzo dziękuje za wszystko co pan dla mnie zrobił

Opinia dodana przez: Mariola

20-080 Lublin

Jeżeli chodzi o złamania polecam dr Markowskiego, zajął sie mna bez problemu, dostosował rehabilitacje i niekosztowną rekonwalescencje..Gorąco polecam tego lekarza:)

Podstacja Czechów
Kompozytorów Polskich 8
20-848 Lublin

super lekarz profesjonalne podejście do pacjenta bardzo miły cierpliwy, dociekliwy spokojnie wszystko tłumaczy i szuka najlepszego rozwiązania

Opinia dodana przez: Ewa

20-080 Lublin

Dokładnie odczytuje opisy zdjęć RTG. Szkoda tylko, że w Luxmedzie nie wykonuje zabiegów chirurgicznych, ale kieruje do szpitala na przykład PSK1 gdzie również pracuje. Dla pacjentów jest serdeczny i pomocny. Polecam.

Czeremchowa 10/32A
20-807 Lublin

Świetny lekarz, dobry fachowiec, który wie co robi. A do tego miły, uprzejmy, potrafi i chce nawiązać kontakt z pacjentem. gorąco polecam!

Opinia dodana przez: Bożena

Centrum Medyczne SANITAS Sp. z o.o.
ulica Hempla 5
20-008 Lublin

Bardzo dobry, rzetelny lekarz. Przy tym ludzki, potrafi rozmawiać z pacjentem, jest życzliwy i pomocny. Skuteczny w stawianiu diagnozy, w czasie zabiegów i podczas operacji. Posiada duże doświadczenie i głęboką wiedzę medyczną. Ważne jest dla niego dobro pacjenta, jego samopoczucie i komfort. W moim przypadku postawił trafną diagnozę i w ramach "pilnej interwencji" natychmiast skierował mnie do szpitala. Wykonał udaną operację, po której zyskałam nowe życie. Składam na jego ręce wyrazy szacunku i wdzięczności. Teresa M. z Chełma.

Opinia dodana przez: Teresa