Chirurg Ogólny W Okolicach Nowe Skalmierzyce

Szpital Zespolony Perzyny

62-800 Kalisz

Byłam dzisiaj na pierwszej wizycie u Pana Doktora Jacka Biernackiego. Byłam tak mile zaskoczona podejściem do pacjenta, że aż byłam w szoku. Już dawno nie przyjął mnie tak miło żaden lekarz. Od Pana Doktora emanuje ciepło i zrozumienie chorego pacjenta. Jest delikatny i miły. Fachowo wyjaśnia wszystkie wątpliwości pacjenta. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga, bez okazywania nerwówki i załatwiania pacjenta jak na taśmie produkcyjnej, bo tak wyglądały moje ostatnie wizyty u różnych specjalistów. Czeka mnie prawdopodobnie operacja żylaków i jak się dowiedziałam, że Pan doktor wykonuje takie zabiegi w szpitalu to bez chwili zastanowienia się zdecydowałam być operowana przez tego wspaniałego lekarza. Przed pójściem na wizytę nie miałam pojęcia co to za lekarz, po wizycie polecam Go każdemu pacjentowi. Każdy życzyłby sobie być tak traktowany u wszystkich lekarzy.
Pozdrawiam Pana Doktora i życzę wyrozumiałych i równie miłych pacjentów.

Opinia dodana przez: Halina Ziarko

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim - Lecznictwo Ambulatoryjne
Limanowskiego 20/22
63-400 Ostrów Wielkopolski

Pan dr Malkowski to kompetentny lekarz, ma wspaniałe podejście do pacjenta, Będąc u niego człowiek wie że dokonał dobrego wyboru. To człowiek bardzo kulturalny i grzeczny. Polecam!!

Zespól Opieki Zdrowotnej w Gnieźnie
ulica Św. Jana 9
62-200 Gniezno

Pan Doktor jest kompetentny i rzeczowy, bardzo zaangażowany, spokojnie odpowiada na pytania, polecam.

Opinia dodana przez: Karina

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu
ulica Poznańska 79
62-800 Kalisz

Wysokiej klasy specjalista o dużej wiedzy i doświadczeniu. Profesjonalne,życiowe podejście w którym priorytetem jest pacjent. Wszystko na wysokim poziomie życzliwy uśmiechnięty na co dzień. Nigdy nie spotkałam się z tak sympatycznym i fachowym podejściem do pacjenta. Jeśli ktoś szuka znakomitego chirurga serdecznie polecam. Takich jak Pan dr.Hajdukiewicz potrzeba więcej.

Opinia dodana przez: Magdalena Kasprzak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Opieki Zdrowotnej nad Kobietą i Rodziną "EVA" s.c.
GORZELNIANA 1
62-700 Turek

Jestem po operacji żylaków, już po 1 wizycie Pan doktor trafnie zdiagnozował mój problem, bez dodatkowych wizyt i naciągania.
Bardzo uprzejmy, konkretny i znający się na swojej pracy chirurg.
Naprawdę godny polecenia.

Bardzo uprzejmy, konkretny i znający się na swojej pracy chirurg.
Naprawdę godny polecenia.

Opinia dodana przez: Renata

lekarz Artur Szczepanek

Wizyty domowe, Chirurg ogólny

ulica Tartaczna 7
63-700 Krotoszyn

Polecam wszystkim! Młody, zdolny, dobrze zapowiadajacy sie lekarz. Pełen profesjonalizm. Potrafo dotrzeć do pacjenta, wrażliwy i sumienny człowiek . Mam nadzieję że taki będzie zawsze.

Szpital

98-400 Wieruszów

Świetny lekarz- chirurg, do tego sympayczny, godny polecenia, oby więcej takich lekarzy

NZOZ JAR-MEDIC
ulica Hallera 9
63-200 Jarocin

Bardzo kompetentny lekarz, wszytko wytłumaczył jasno i zrozumiale. Jestem bardzo zadowolona i z całą pewnością mogę polecić tego lekarza jako wybitnego specjalistę.

Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Stefan Pielok

Ortopeda, Chirurg ogólny

Wał Staromiejski 5
62-800 Kalisz

Dziękuję Panie Doktorze. Tak jak wcześniej ktoś napisał " lekarz,który nie zpomniał być człowiekiem" Leokadia z Poznania

Opinia dodana przez: Leokadia

oddział chirurgii dziecięcej

63-400 Ostrów Wielkopolski

najlepszy chirurg dziecięcy jakiego spotkałam. moje dziecko nie chce słyszeć o jakimkolwiek innym lekarzu

Opinia dodana przez: Magda