Nowe Chirurg Ogólny

NZOZ "Alfamed" w Brodnicy
ulica Piwna 5
87-300 Brodnica

Doktor Ostrowski wspaniały lekarz,uprzejmy do pacjentów oraz naprawdę dobry fachowiec.Takich jak on potrzeba więcej
Bardzo szybka diagnoza i pomoc.
.Polecam

Bardzo szybka diagnoza i pomoc.
.Polecam

Opinia dodana przez: Iwona

Nowe

lekarz niekompetentny w swoim zawodzie gburowaty lekceważące podejście do pacjenta wyśmiewający się z odpowiedzi pacjenta .przeprowadzając komisje nie badał pacjenta tylko go zważył przy czym ironiczny głupi uśmiech jak można zatrudniać takiego lekarza i płacić mu za taką prace . mąż mój musi chodzić przy lasce lub kulach a on stwierdził że potrzebuje ją do odganiania się od psów na wsi .czy ktoś wie gdzie można złożyć skargę na tego lekarz proszę o kontakt .nie nadaje się do leczenia zwierząt a dopiero ludzi.

Opinia dodana przez: anonim

Nowa 4