Chirurg Ogólny W Okolicach Nowy Staw

Chirurg ogólny Gdańsk dr n. med. Kamil Drucis

dr n. med. Kamil Drucis

Medgart Centrum Medyczne
Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk

Jestem pacjentem dr Kamila Drucisa od trzech lat i w związku z moją chorobą ( rakiem skóry ) i pozytywnymi efektami leczenia muszę stwierdzić, że do tej pory, a mam 67 lat nie spotkałem się z takim podejściem, zaangażowaniem i fachowością ze strony lekarza. Jego kultura osobista, znajomość medycyny, szczere rozmowy nastawiają mnie optymistycznie w mojej chorobie i rokują nadzieję na powrót do zdrowia.
Kilkanaście razy bez umówionego terminu udzielał ...

Kilkanaście razy bez umówionego terminu udzielał mnie porady, pomocy. Zawsze odebrał telefon gdy dzwoniłem i udzielał odpowiedzi na nękające mnie pytania. Zapewnił mnie wszystkie możliwe i konieczne badania oraz konsultacje z innymi specjalistami. Potrafi wyjaśnić tok i zasadność leczenia mojej choroby, a co za tym idzie skutki uboczne które mają miejsce w takim czy innym leczeniu, a również po nich następująca poprawa.
Stąd też życzę innym pacjentom leczenia się u takiego lekarza, a efekty tego będą na pewno pozytywne.
Dziękuję!!! za dotychczasowe leczenie.

Opinia dodana przez: Stanisław Pobłocki

lekarz Tomasz Polec

mediart
80-298 Gdańsk

Bardzo miły i uprzejmy człowiek. Rewelacyjny specjalista. Godny zaufania i polecenia osobom, które potrzebują pomocy specjalisty i życzliwego człowieka!
Bezproblemowy kontakt w każdej sytuacji!
Z ręką na sercu podchodzi do każdego pacjenta! Dziękuję Panu dr za opiekę nad mamą i gorąco pozdrawiam!!!

Bezproblemowy kontakt w każdej sytuacji!

Opinia dodana przez: Weronika
Chirurg ogólny Gdańsk dr n. med. Daniel Maliszewski

Art Vein
ul. Hynka 6 II piętro, lokal 9
Gdańsk

Mimo młodego wieku miałam bardzo brzydkie i obwisłe piersi poprzez ciągłą zmianę wagi. Po drodze wycięto mi guza piersi i torbiele. Na szczęście trafiłam do Pana Doktora Daniela, który powiększył, podniósł i przerobił mi piersi. Wybraliśmy wspólnie rozmiar i kształt. Zależało mi przede wszystkim na tym aby były podniesione. Nie mogłam sobie wyobrazić ja to będzie wyglądało i czy da się coś z tym zrobić. Efekt przerósł moje oczekiwania :) Mam piękne piersi, czuję się kobieco i nareszcie mogę chodzić bez biustonosza. Bardzo miła atmosfera a zarazem profesjonalne podejście do pacjenta. Ból nie był taki straszny jak go opisują, a nie należę do najbardziej wytrzymałych. Polecam każdej kobiecie!!! Dziękuje za wszystko i pozdrawiam:)

Opinia dodana przez: Natalia

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Gdańsk
Nowe Ogrody 1-6
80-803 Gdańsk

Zazwyczaj zabieg chirurgiczny jest nagły i ciężko sobie wybrać lekarza, ale gdybym miała jeszcze kiedykolwiek taką konieczność i miała czas na wybór, to bez mrugnięcia dam się "pokroić" Panu Doktorowi. Rok temu operował mnie w bardzo ciężkim stanie, usuwał część jelit. Dlatego wiem, że można Mu zaufać bez granic.

To jest ten lekarz, który kocha to co robi, wkłada serce i doskonałe umiejętności, do tego dokłada jeszcze wysoką kulturę osobistą, jowialność, szczerość i bardzo dużo cierpliwości. Nie mam pojęcia jak przy takim nawale zajęć, ilości skomplikowanych przypadków, można to wszystko ogarnąć i wciąż być dobrym człowiekiem? ale można!!!

Opinia dodana przez: gdynianka lilly

dr Daria Dobaczewska

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

CHIRURGIA PLASTYCZNA DD
Bema 18/1
81-386 Gdańsk

O Pani dr Dobaczewskiej mogę wypowiedzieć się tylko w samych superlatywach. Moja mama była pacjentką pani dr. Cierpiała na bakteryjne owrzodzenie podudzi na tle żylno-miażdżycowym. Reakcja lekarza po 1-wszej wizycie była błyskawiczna. W ciągu tygodnia przyjęta na oddział, a w następnym poddana zabiegowi. W tej chwili mama nie cierpi z bólu (męczyła się 2,5 roku), a rana goi się. Jestem wdzięczna Pani Doktor za szybką reakcję, zrozumienie i fachowość. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.

Opinia dodana przez: Joanna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS"
Marii Konopnickiej 6
82-200 Malbork

Najlepszy lekarz z jakim kolwiek miala do czynienia. Nie wiedzialam , ze tacy lekarze jeszcze istnieja.

Opinia dodana przez: Magdalena

dr Roman Abramowicz

Ginekolog, Chirurg ogólny

Przychodnia Tczew
Kościuszki 11
83-110 Tczew

super lekarz najlepszy -taki lekarz jest godny polecenia i zaufania.Konkretny, miły zawsze ma czas by kogoś przyjąć po godzinach nawet na NFZ.

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Z całym sercem polecam! Pan Jacek fachowo odpowie na każde pytanie. Konkretny, a przy tym bardzo wyrozumiały i sympatyczny. W najbardziej krytycznych momentach zabiegu, zagaduje pacjenta oraz stale monitoruje jego stan. Z czystym sumieniem polecam :)

Opinia dodana przez: Kasia

NZOZ "Zdrowie"

82-500 Kwidzyn

Bardzo dobry kompetentny lekarz. Rzadko zdarza się, aby lekarz przyjmujący w ramach NFZ był przyjazny i cierpliwy, a co najważniejsze kompetentny. Polecam.

lekarz Zbigniew Ciosek

Szpital Polski Sztum
ul. Reja 12
82-300 Sztum

Ten lekarz jest FENOMENALNY w tym co robi. Prawdziwy profesjonalista, z którego jestem bardzo zadowolony :)

Opinia dodana przez: Filip