Chirurg Ogólny Opole

lekarz Jacek Żurek

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Ozimska 25, Budynek Kaskada III piętro
45-057 Opole

Krótka wizyta.Facet konkretny .Wrażenie pozytywne. Bez ceremonii wydał skierowanie na kolonoskopię, na którą czekam ponad 3 m-ce. Myślę,że bez takiego i innych badań lekarz niewiele może powiedzieć. Tak samo pacjentowi trudno oceniać lekarza po tak krótkim i pierwszym kontakcie .

lekarz Jacek Hobot

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Specjalistyczny Diagnostyczno-Leczniczy MEDREM-POLIKLINIKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Katowicka 55
45-061 Opole

Wszystko ok. Kompetentny. Uprzejmy. Z poczuciem humoru. Stara się by było dobrze. Mogę go spokojnie polecić
Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Ireneusz Pawełczak

praktyka prywatna
1 maja
Chwałkowice, Opole

Dr bardzo miły, przesympatyczny i bardzo pomocny w kuracji odchudzającej chcącej być szczupłą i piękną, naprawdę dr godny polecenia!!! Pozdrawiam!!

dr Piotr Jastrzębski

Medicus

Chwałkowice, Opole

Szybkie rozpoznanie choroby, propozycja zabiegu i jego wykonanie. Oby do lekarzy się nie dostawać, a jeżeli już, to do takiego jak doktor Piotr.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Stefan Klimek

Ortopeda, Chirurg ogólny

Małopolska 2
45-238 Chwałkowice, Opole

Po wykazaniu na USG urazu łąkotki bocznej poszedłem do dr'a Klimka w celu zasięgnięcia opinii innego lekarza żeby niepotrzebnie nie ingerować w kolano. Dwóch lekarzy stwierdziło uszkodzenie łąkotki i dostałem już skierowanie na zabieg, natomiast dr Klimek powiedział, że nie ma podstaw żeby twierdzić iż przyczyna tkwi w kolanie i wysyłać mnie na artroskopię. Jego zdaniem ból w kolanie był spowodowany powiększoną lordozą lędźwiową i cały czas badał mnie pod ...
Opinia dodana przez: Łukasz

dr Jerzy Kampa

Publiczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzkie Centrum Medyczne

45-418 Chwałkowice, Opole

Wizyta u "pseudo" lekarza tragedia! Krwawienia z odbytu po 0.5 litra krwi (bordowej) w ciagu 7 godin- nie widzi problemu. Na pytanie co mam robic na przyszlosc:karetka czy pogotowie-on nie wie co mam robic. Kompletny ignorant, zero empatii i do tego zadufany w sobie. OMIJAC GO Z DALEKA. A sprawe kieruje do Rzecznika Praw Pacjenta.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Bogumiła Wasylenki

Przychodnia Lekarska Dambonia Opole
Alojzego Dambonia 171
45-861 Opole

Super lekarz dzisiaj bylam usuwac kaszaka kolo oka bezbolesnie szybko i profesjonalnie.Jestem z wizyty bardzo zadowolona za 2 tyg ide z nastepnym problemem
Opinia dodana przez: Bozena

lekarz Grzegorz Kacprzak

Chirurg ogólny

Samodzielny Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Opolu
ulica Reymonta 8
45-066 Opole

Dr.Grzegorz Kacprzak to wspaniały serdeczny lekarz. Dzięki doktorowi pomyślnie przeszłam operacje guza śródpiersia i dostałam szansę na dalsze życie. Polecam każdemu takiego lekarza. Dziękuje za wszystko Panie doktorze. Ola Kuriata. Kietrz.
Opinia dodana przez: Ola

dr Bogusław Lorenc

Prywatny gabinet
Opole, Gezerała Zajączka 6/1
45-050 Chwałkowice, Opole

Bardzo dobry lekarz z dużym doświadczeniem klinicznym,uprzejmy,cierpliwy,potrafi słuchać pacjenta,tłumaczy co widzi na na urządzeniu do przepływu krwi. Bardzo sympatyczny. To lekarz przez duże L.
Opinia dodana przez: Helena

lekarz Dariusz Morawski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM" w Opolu
ul. Budowlanych 4
45-062 Opole

Polecam bardzo miły i uprzejmy lekarz :) uśmiechnięty przyjął mnie bardzo ciepło na NFZ naprawdę polecam jestem zadowolona z wizyty :)zlecił badania sam od siebie dziękuję :)
Opinia dodana przez: Adriana

Chirurdzy ogólni w Opolu