Chirurg Ogólny W Okolicach Ostrów Lubelski

Gastrolog, Chirurg onkolog

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

"Lekarz nie strach, lecz nadzieję powinien wzbudzić u chorych". Takim lekarzem jest dr. Ryszard Wierzbicki, wspaniały człowiek i profesjonalista, dla którego liczy się przede wszystkim pacjent. Dla dobra pacjenta podejmuje się najtrudniejszych wyzwań i ... ciągle daje nadzieję.
Opinia dodana przez: Teresa
Chirurg ogólny Lublin dr n. med. Wojciech Chromiński

dr n. med. Wojciech Chromiński

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

Jestem rok po operacji powiększenia piersi i jestem bardzo zadowolona. Doktor jest konkretny i co naprawdę ważne zawsze pod telefonem.
Polecam.
Opinia dodana przez: Olena

LUXMED - UZDROWISKO NAŁĘCZÓW Sp.z o.o.
aleja Kasztanowa 6
24-150 Nałęczów

Doktor Lechosław Budzyński to doskonały chirurg, o zmianach estetycznych na ciele wie chyba wszystko. Bardzo dobrze postawił diagnozę, miałem do usunięcia brodawki. Zabieg lekarz przeprowadził tak, że nie ma ani śladu. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Piotr

II Klinika Chirurgii Ogólnej
Lublin, ul Staszica 16
Lublin

same superlatywy.wspaniały człowiek i fachowiec.olbrzymia wiedza i doświadczenie.znakomite podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: krzysztof

Żelazowej Woli 24
Lublin

Rozpozna każdą dolegliwość - POLECAM :)

Przychodnia Specjalistyczna w SPZOCicha 14Z -

Lubartów

Wspaniały człowiek i dobry specjalista Miły bezpośredni i Kompetentny jest godny polecenia Leczę się u niego już pare lat i jestem bardzo zadowolony
Opinia dodana przez: Adam

20-080 Lublin

Trafiłam do Pana Doktora zupełnie przez przypadek, gdyż miałam dość poważne problemy. Lekarz przyjął mnie bardzo serdecznie i w sposób życzliwy. Dokładnie zbadał i zlecił wiele badań a także zdiagnozował prawidłowo mój stan. Efekty leczenia widoczne już były po pierwszej wizycie. Polecam

20-080 Lublin

Sprawny chirurg i konkretny facet. Gorąco polecam każdemu komu zależny na trafnej i szybkiej diagnozie i skutecznym leczeniu. Doktor nie kładzie od razu pod nóż, jeżeli jest możliwe inne rozwiązanie to on z pewnością je znajdzie.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kraśniku
ulica Chopina 13
23-200 Kraśnik

Wspaniały lekarz wiele mu zawdzięczam życzliwy uprzejmy lekarz z powołania dla którego liczy się człowiek bardzo dziękuje za wszystko co pan dla mnie zrobił
Opinia dodana przez: Mariola

20-080 Lublin

Jeżeli chodzi o złamania polecam dr Markowskiego, zajął sie mna bez problemu, dostosował rehabilitacje i niekosztowną rekonwalescencje..Gorąco polecam tego lekarza:)